Přejít na výpis diskuzí

GamesPlay - hrajeme Shadow of the Tomb Raider

13.9.2018 20:02
Redakce Games.cz 4 příspěvky

Dneska se podíváme na Laru. Konkrétně tedy na její nové dobrodružství Shadow of the Tomb Raider, kde se naší mladé neohrožené "archeoložce" omylem povede spustit apokalypsu. Komu z nás se to někdy nestalo, že? Její následné eskapády ale aspoň budou o to zajímavější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Lukass

  Absolutne nechapu kdo tu hru muze hrat s tema pomocnikama,  proc si proboha kazite zazitek ze hry,  a jeste ve videu tvrdite ze je to dobry a uzitecny.  Ne neni!!!  Kazi to hru a degeneruje hrace,  a tuhle vec si necha ve hre zaplou clovek kteryme je (muj odhad) pres 30 let  Ostuda. 

  • Jack1947

   Jak jsem dočetl recenzi na Bwebu, tak jsem zajásal, určitě bycvh to jel na vyšší obtížnost ale chápu že pro gamesplay kde tu hru ukazují jedou... jak jedou.

  • Draken69CZ

   Přesně taky by měl mít jednu ruku za zády aby to nebyla taková ostuda 😂

 • Lukyz

  Přijdou mi velice zvláštní ty obličejový animace. V předchozím díle použili motion capture a přišlo mi, že herci občas schválně přehrávali právě aby vynikla ta mimika, ale v novém díle? Dost těžký krok zpět, není to Andromeda, ale přijdou mi dost nedotažený, hlavně při srovnání s předchozím dílem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit