Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si to hci zahrát *10* *10*
  • Rozebrat auto do posledního šroubku není rozhodně nic složitého ani pro toho kdo si na svém autě neopraví téměř nic. Ale složit už je jiná, hlavně složit aby jelo a nezbyla hromada dílu o kterých si myslí že jsou na víc *1*
  • solomon.short
    da se tam rozklepavat nejtek? :D ve verzi 2014 to neslo :)
  • Zajímavá hra, co se týče mě a opravování, rozebrat nebývá problém… :o) Jinak dle nejtajnějších pirátských informací existuje k oněm farming hnojům i opravář kamionů. Ano, milovníci olejů, kdo maže, ten jede... *8*
  • víte vlastně jak se montuje kolo? to se nedělá jedno po druhým, ale naproti sobě
    • Si děláš, voe, anus, ale z který strany začít?! Mysli, hlavo, voe, to není žádná pr*el.
      • JezboX
        Zacinas podle faze lunarniho kalendare. Myslim ze uplnek je predni pravy a pak to jde posmeru hodinovych rucicek. Pokud chces autu pridat par koni a lepsi trakci pneu tak co jeden tyden menis jedno kolo. Mysli hlavo!
        • Lunární kalendář je skvělým vodítkem, akorát se trochu obávám, že spousty mechaniků nyní mate ten směr dle hodinových ručiček *1*
        • jnsCZ
          Nejdůležitější je ale pochopitelně řádnej krouťák, to je něco jako výkon ale jakože víc odborný. Krouťák se přidává tak, že si na palivový potrubí přimontujete dvojici speciálních magnetů za 200 Kč za Aukra. Případně do jistý míry funguje i nálepka "Turbo" koupená na benzínce.
  • tak chtel bych videt aspon jednoho takoveho co by to auto doma na garazi rozebral do sroubku :D :D :D ono to není tak jednoduche :D :D :D :D
    • solomon.short
      pff. rozebrat je jednoduche. ale slozit zpatky, to je potiz :D
    • To by jsi se divil, co dokazi deti za "nemozne" veci *1*
      A rozebrat auto z vetsi casti - na to dnes neni treba moc znalosti a umeni - kdyz je kdeco plastove, tak staci mit poradne pacidlo a plastove uchytky "leti v dali" *1*
  • Tak to ja vidim uz ty mladochy, co vezmou fotrikovo auto v garazi a do sroubku mu ho rozeberou.....preci jen ---> jsou to borci, maji 100+ hodin na Car Mechanic Simulator 2015 *1* *1*
  • "A každýmu z nich jsem tady na tý točně řikal: Neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš. Ale je to marný, je to marný... je to marný.”

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit