zavřít
...

GamesPlay – hrajeme velkolepé RPG Pillars of Eternity II: Deadfire

AKTUALIZACE: Přenos se uskuteční až od 15:00. První díl Pillars of Eternity se odehrával v celkem klasickém fantasy prostředí plném elfů, lidí a trpaslíků, a dopadlo to velice dobře. Vývojáři z Obsidianu se ale přesto rozhodli, že dvojku s podtitulem Deadfire zasadí do úplně jiných kulis. Pojďte se...
  • kulhy_parici_spici tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Fascinuje mě Vaškova schopnost, v tak krátkém čase načíst komplexní svět hry, prohlubovat zážitek z něj a předávat to dál. Super práce.
    16.5. (4 dny)

reagovat

• AB (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Bude cestina? Pro pohodove hrani by se hodila.
    13.5. (7 dnů)

reagovat

• weder (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    nejlepší rpg hra roku....řekl bych že stejně dobrá jako byl baldurs gate!
    možná i lepší!
    tleskám pánové a dámy z obsidianu!

a s..u na to že je to 20 let starý model..a pixeli...pořád stará dobrá hra založená na -příběhu- než nějakká vymaštěnost bez příběhu a jen samé gore krev akce a gore... typu agony...apod...luxus.
    12.5. (7 dnů)

reagovat

• del0 (anonym)
    5 souhlasí, 6 nesouhlasí
    tohle vypadá fakt velkolepě *15*

Vidím extrémní zájem o hru, na MT 184 hodnocení, na Steamu neskutečných 677 recenzí...
    11.5. (8 dnů)

reagovat

• femto-kouří-pije (anonym)
      4 souhlasí, 6 nesouhlasí
      nediv se, všichni dohrávají stopadesátou akční mlátičku na plebsstaionu, ale prý jim to dohrání zabere 2x tolik času, protože to běží jen 30 fps *1* *15* *15*
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• del0 (anonym)
        5 souhlasí, 9 nesouhlasí
        čím si vysvětluješ tu ignoraci téhle hry? Okolo jedničky bylo docela halo, tohle má ještě lepší recenze než jednička a přece ta hra nikoho nezajímá? Kde je problém? Vyčpělost iso RPG? Na nostalgii to nejde hrát do nekonečna, tady bych viděl problém já.
        11.5. (8 dnů)

reagovat

• femto je kkt (anonym)
          9 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Popularita nemá žádnou souvislost s kvalitou. Zkus ten trolling jinak, tohle fakt neni výzva.

A tvrdit, že hra nikoho nezajímá, když to vyšlo asi před 3 dny a lidi to teprv hrajou lol. Ty musíš jet na slušném matroši.
          11.5. (8 dnů)

reagovat

• del0 (anonym)
            4 souhlasí, 7 nesouhlasí
            tož, ale ani 700 recenzí na Steamu, to je hodněěěěěěěěěěěěěěě smutné.

je pravda, že není nic trapnějšího než tyhle hipsterské vlny, takže asi už konečná. Docela fajn zjištění.
            11.5. (8 dnů)

reagovat

• jo (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          je těžký vymyslet něco novýho, takže nás čekaj cyklycký retro vlny žánrů co jsme pohřbili v devadesátkách, za rok přijdou znovu do vlny rts, za dva roky vesmírný simy, až vyjde Star Citizen, pak přijde obroda filmových adventur, když to konečně budem umět vyrenderovat tak aby se z toho všichni nepoblili.. Tex Murphy 2022 - pojď mi! *1*
          11.5. (8 dnů)

reagovat

• femto je kkt (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Vidím 90 skóre od profíků.
      Vidím RPG roku.
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• del0 (anonym)
        1 souhlasí, 2 nesouhlasí
        kéž by ti to vyšlo *1* Některým stačí málo ke štěstí.
        11.5. (8 dnů)

reagovat

• ja_nic_nevim tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    U jedničky mě bavul vývoj postav a boj. Ale kvuli neprimerene těžkým bossum (za hard) jsem to nedohral. Jednička měla neskutečně tuctovej nudnej svět. Raději bych pokračování Tyranny. Když nad ním tak přemýšlím, tu si raději projdu znovu.
    11.5. (8 dnů)

reagovat

• del0 (anonym)
      2 souhlasí, 7 nesouhlasí
      jj jednička byla špatně maskovaný brak, u dvojky je pak největší invence typ DLC *1*
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• hihi (anonym)
    7 souhlasí, 13 nesouhlasí
    jsem překvapen, že někdo toleruje 25 let starý princip her, který se neposunul ani o pixel.
    11.5. (8 dnů)

reagovat

• homeles8 tiscali.cz
      7 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Prej toleruje.. jednička byla pro mě jedna z nejlepších her za posledních 27 let. Dvojku jsem zatím nehrál, ale vypadá krásně a podobně jako jednička, takže si jí zahraju. A navíc jsou tam drogy *14*
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• sk (anonym)
      6 souhlasí, 3 nesouhlasí
      a ted si vem takove sachy
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• femto je kkt (anonym)
      12 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Plně 3D modely + efekty, plně dabovaný dialogy a 2D ANIMOVANEJ background renderovanej ve fullHD+, ale jinak se to za 25 let neposunulo ani o pixel. Nesnáším tyhle lacinný troly, je to nuda. Žádná výzva. :D
      11.5. (8 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Zajímá mě ta pirátská složka ale asi počkám na Skull & Bones páč RPG mě moc neberou...
    11.5. (9 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    12 souhlasí, 26 nesouhlasí
    To je skutečně k nevíře, čemu se dneska říká "velkolepé RPG"
    10.5. (9 dnů)

reagovat

• Jojo (anonym)
      7 souhlasí, 10 nesouhlasí
      je skoda, ze obsidian jede tak moc na jistotu, nulový progrese, nulová invence, přitom ti hoši na to mají....
      11.5. (9 dnů)

reagovat

• Flash (anonym)
      7 souhlasí, 9 nesouhlasí
      Taky me to hned napadlo. Co asi tak muze byt velkolepeho na izometrickem rpg ktere se delaji uz 20 let a jsou vsechny na podobnem principu.
      11.5. (9 dnů)

reagovat

• huhu (anonym)
        4 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Stejně jako jede na podobném principu 20+ let většina jiných žánrů. Díky za pobavení.
        11.5. (9 dnů)

reagovat

• huhu (anonym)
      4 souhlasí, 5 nesouhlasí
      To vypadá, že si to asi hrál/dohrál. Můžeš se podělit o dojmy z hraní? Díky.
      11.5. (9 dnů)

reagovat

• Vecne nadrzena (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jak je na tom hra s bugy? Vyplati se pockat par tydnu nez to trochu opatchuji, nebo je to OK?
    10.5. (9 dnů)

reagovat

• Barun (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Úplně v pohodě, nenarazil jsem zatím na žádnou sebemenší chybičku. A je to paráda, první díl jsem ve 2/3 zabalil, ale tady jsem zatím bezmezně nadšen. Pirátské lodě kupodivu fungují celkem fajn a hraje se to skvěle.
      10.5. (9 dnů)

reagovat

• xxxy tiscali.cz
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      8 hodin a nenarazil som ani na najmensi bug ci pad hry... ak je tak odladena cela hra tak sa nemas coho bat *3*
      11.5. (9 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.183.100.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.