Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paráda dík za video
  • Hra je dobrá, jen ten multiplayer, resp. hra více hráčů je ještě v plenkách. Velká škoda. Cena hry není zase tak nízká, aby tak zásadní vlastnost nebyla pořádně dokončená.
  • Zboznuju vesmirne simulatory, treba v x3 reunion jsem nalital stovky hodin a proto mam velky zajem i o elite. Da se hra koupit bezpecne? Nechci strkat sve kreditni udaje nekam kde to neznam. Ma nekdo primy odkaz na oficialni stranku kde se to da normalne poridit?
    • Tak jinak než kartou asi nezaplatíš.pokud je pro tebe např. PayPal důvěryhodný, můžeš koupit přes něj.
    • Tilwaen
      Přímý odkaz na oficiální stránku máš zde.
    • Bounty
      To nevím ,ale zkus i Starpoint Gemini 2 , tu na games jakoby neexistovala ,ale je to dost dobrá hra , takový Freelancer 2 *4*
      • starpoint gemini 2 vypada zajimave (koncept), ale velice rychle clovek prijde na to, ze to je takovy nedotazeny a prazdny...
  • Dá se nějak schovat ten oranžovej UI? Hlavně kvůli screanshotům...
    • Shift+Alt+G pokud se nemýlím
      • Díky funguje. Škoda že nejde zapnout externí pohled :/
  • je tam i nejaký výzkum a crafting? Nebo si mužou hráči vybudovat svoji vlastní stanici?
    • Stanice "budovat" (vozíš materiály) můžeš ale nejsou ve vlastnictví hráčů,.
    • walltar
      Ne, ne a ne.
      • není to škoda?
  • jakub.horsky.7
    nejlepší games-play v historii games.cz Fakt velký překvapení a pánové BIG UP *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Xcomik
    Já zrovna pařím (neoficiálního Freelancera 2) a to StarPoint Gemini 2 a ten mě dost baví ale nedovedu si představit že hraju tohle (ikdyž hraju hry od 90 let od 386) tak mi to přijde opravdu dost hardcore ale věřím že milovníka simulací vesmírného pilotování tohle vyloženě musí bavit. Asi jsem holt dobou hodně "zmajnstrýmovatěl"
  • tady je videt že když maji letsplayeri nadšeni pro danou hru, tak se na to da koukat i když vas hra jako taka treba nezajima. a naopak.
    tuhle "chemii" maji taky LP s adamem homolou nebo jednou tady byla nejaka holka co hrála diablo 3. naopak pri olejnikovych Lp se obvykle nudím. na pavla se taky da koukat ale ne vzdy
    • tvl olejnik je jedinej, kdo obcas prihodi nejaky info, ne jak mazaci dobrak-grygak-polak, co reknou neco ve stylu, to si najdete
  • Nejlepší gamesplay, který jsem zatím na vašich stránkách viděl. Chci hrát Elite Dangerous. A to nejlépe hned. Chci se jen tak poflakovat vesmírem a kochat se, že jsem v něm sám pro sebe :)

    Btw. docela vtipné mi přijde, že to celé běží na enginu Zoo tycoonu.
  • risa2000
    Tak na tenhle gameplay jsem byl dost zvědav a jsem dost zklamán. Naštěstí to hraji od vydání, takže mě ta promarněná příležitost netrápí, ale pro někoho, kdo by se chtěl něco dozvědět o Elite, tam není skoro nic. Přitom bylo tolik příležitostí - říct něco o frakcích, o odměnách, o pirátech, o supercruise, o přistávání, o obchodování, o mapě, o ekonomikách, a dokonce i o té "pojistce". A to nemluvě o kokpitu, zbraních, chlazení, tankování a cargo scoopu.

    Takže jediné, co mi utkvělo, že Lukáš si plete oběžné dráhy a navigační prstence, neví, že do Sol je potřeba permit a nepozná ani, jaké zbraně má namontované, přestože se mu to píše na HUD pokaždé, když je vytáhne. Ale zato to zvládne z půl kilometru napálit do stanice i s HOTASem. Viděl jsem to do přistání na Deadalus, pak už jsem to vypl. Jestli tam pak něco bylo, z toho, co jsem vyjmenoval výše, tak to beru zpět, ale mně to fakt za to už nestálo.
    • janchor
      Odměny jsme řešili včetně warrant scanneru, supercruise rozebírali i v kontextu flight assistu, o kokpitu se rozplývali v dojmech z Oculus Riftu, piráty zmínili minimálně při jedný z několika proběhlejch interdictions, u zbraní popsali fungování turretů a rušení (v loadoutu jsem měl zkraje bordel, protože nově nakoupený lasery z před několika týdnů nebyly namapovaný do fire group, tudíž se neukazovaly) a mise a ekonomiku jsme probrali na konci. Plus do stanice jsem to napálil, protože jsem z hecu zmáčknul afterburn - což bych, uvědomit si, že nemám "uloženo", samozřejmě neriskoval. Jo, frakce jsme minuli, především teda proto, že podle mě vůbec nefungujou, ale zaznít to jistě mělo.

      Ono by se samozřejmě dalo leccos rozebírat dál a dál (třeba těžbu jsem chtěl nejenom okecat, ale i názorně předvést) a gamesplay by měl dalších pár hodin. Ale právě proto, že to bylo v první řadě orientováno na lidi, co "se chtěli o Elite něco dozvědět", jsme mluvili především o tý základní rovině.

      A pod čarou jen dodám, že zrovna tahle hra je na soustředění rozpolcený mezi hovor a let dost mrcha, viz několikrát přestřelený cíle v supercruise.
      • Jen bych zmínil co příběhová linka? Z videa je vidět, jako by se jednalo o čistě MP hru, tzv. symulátor prozkoumávání vesmíru bez jakéhokoliv příběhu, to bych prosil trochu osvětlit, díky..
        • Tilwaen
          Je tam minimální příběh ve formě "zpravodajského deníku" na stanicích, který shrnuje aktuální dění, ale reálně na Tvé hraní nemusí mít vůbec žádný dopad.
        • walltar
          Je to hra bez příběhu... je to sandbox. Jaké si to uděláš, takové to máš.
      • risa2000
        Vidím, že to každý vnímáme jinak, takže bych jen vysvětlil to svoje vnímání, aniž bych chtěl zpochybnit to tvoje. Prostě mi přišlo, že se něco (zajímavého) dělo, a byla to skvělá příležitost k tomu něco zajímavého říct a pořád jsem čekal, kdy k tomu někdo něco řekne a nikdo nic, A tak se to opakovalo. Ale uznávám, že to byl čistě dojem, způsobený tím, že tu hru znám celkem dobře (a to hraji teprve od vydání, Petr to musí mít zmáknuté daleko víc).

        Je mi jasné, že z pohledu toho, kdo to hraje, to vypadá jinak, a není to legrace udržet téma, ale Petr měl šanci a kdyby chtěl, mohl mluvit celou dobu, nebo ti nahrávat. Protože pořád bylo o čem. Což je mimochodem fascinující, že přestože se tam během dvou hodin v zásadě až tolik nestalo, dalo by se to vyplnit komentářem úplně bezproblémů.
        • janchor
          Však kafrali jsme víceméně furt, ne? Jak moc erudovaně je samozřejmě druhá věc. Petr měl sice v malíku v betu, ale taky už tu hru nějakej pátek neviděl.. ostatně i já jsem byl po pár týdnech pauzy dost zpomalenej. Každopádně že ti to jakožto zkušenýmu hráči nic nedalo, to samozřejmě nerozporuju.
          • jakub.horsky.7
            narazil jste během hraní na hranice tohoto virtuálního vesmíru ??
            • 2rejsek - stačí si prečist neco o astrofyzice, pro začátek stačí i grygar
            • ogami
              Hranice to samozrejme ma, ve hre je "jen" cela nase galaxie. Neni to ale hranice v podobe nejake neviditelne zdi, o kteroou se zastavis. Jen uz proste z tech hvezdnych soustav, ktere jsou na okraji galaxie, nebudes mit kam dal skocit.
            • Hranice to nemá. Vždyť je to generovaný. Mohl by si letět celý život a hranic se nedočkáš...
            • vesmir nema hranice, na konci je zakriveny časoprostor, takže te to proste vrátí zpátky. alespon tak je to v realite
              • Rejsek

                Reakce na příspěvek:

                Ehm.... v ktere realite? V te nasi, pokud je mi znamo, nic ani nikdo tohoto mista jeste nedosahl. Nebo vis neco, co ostatni ne? ;-)
            • tipnul bych si, ze na hranice nikdo nedoleti driv nez mu dojde stava
    • Jack1947
      Tvá škoda protože právě závěrečné přistání do stanice a zadokování bylo, pomalu až ukázkové. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit