Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Nechtěli byste udělat gamesplay MGS2? Docela by mě zajímal váš názor na "nejkontroverznější" díl série.
  • sakra honzo.. jakže jsem neudělal jinou pamětihodnou hru než mgs?? co třebas snatcher, policenauts nebo zone of the enders?? kruciš, ježiš, to jsem se ale vytočil!!!
    • tvrdy.mar
      Zone of Enders není tak úplně Hideova hra. Má na ní fakt minimální podíl a ZoE je známá spíše tím, že u ní bylo demo na MGS2.
    • :-D A nezapomeň na lords of shadow
  • Miluji MGS serii, včetně portable dílů, jelikož spadají do kanonu, a díky za další gamesplay, ačkoliv se na to sám chystám, tak hltám každý spoiler, a škoda, že není více takových nerdů, se kterými bych trávil hodiny v diskuzích nad dalším dílem :D
  • tohle jsem si poustet asi radsi nemel... prestoze stealth ani tps me obecne nelaka, uz jsem vicemene podlehnul nepokryty adoraci tohoto titulu a vazne uvazoval o jeho porizeni, ale moc nerozumim tomu s tou vymakanou ai, staci vzit usek cca okolo 90 minuty, kdy pan dobrovsky nejprve zmercen a obklicen, posleze vybehne z pristenku a holyma rukama proti samopalum je tam pobije, to mi pripada jako velky WTF spis nez zajimava ai...

    a jak je tam strili v tom tmavym sklepe predtim, o tom radsi vubec nemluve
  • Kojima taky udělal castlevania lords of shadow
  • jnsCZ
    Vážení, omlouvám se, že jsem dneska nebyl schopný dokončit tu pitomou misi! Jsem už doma a zkouším to znovu, sice bez obrazu kamery, ale kdo by se na mě chtěl dívat, že :) Můžete si alespoň poslechnout můj líbezný hlasový doprovod. Znovu se pokusím dohrát misi s hromadou tanků (po cestě domů jsme přišli na to, jak by se to dalo udělat) a budu pak ještě nějakou chvíli pokračovat.

    http://www.twitch.tv/jnscz
    • Sr_Lobo
      Proc se omlouvat, kdyz gamesplay jako takovej byl fajnovej a zabavnej! Tesim se na dalsi!
    • h0p3
      Mimochodem vis, ze s tou kureci hlavou je hra lehci ?! :)
  • Tohle byl opet vybornej gamesplay...doufam, ze treti dil bude v rychlem sledu
  • No a kdy už vydáte konečně recenzi???
    • Vogon
      Přesně, není nic lepšího než uhnané recenze plné lživých informací.
    • mas dve realny moznosti, procist si bleskovky nebo si jednu lisknout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit