Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný
  • Vegen
    Klobouk dolu. Hry miluji, games mám velmi rád, ale toto porovnání s realitou bylo neuvěřitelně zajímavé, provedeno poutavě a určitě bych se podíval na pokračování. Pan Grygar má hodně co říci a umí podat informace velmi zajímavě. Nedivil bych se, kdyby pár mladších diváků našlo svůj směr do budoucnosti.
  • Nechci bejt neslusnej ale trochu postproducke by neskodilo. Proc ma lukas modre rty? Co takhle vystrihnout hluche mista a tak dale?
    • Mart9
      Jaká hluchá místa?
    • jedině upravit audiostopu v momentech, kdy praská mikrofon. Jinak je to prvotřídní gameplay.
  • u tohoto gp mi doslo, jak to prijemne utika, kdyz se vysilani ucastni nekdo, kdo ma neco ke sdeleni

    proto me bavi retro s olejnikem, protoze ten se tam jenom neplaca v prvnim levelu, ale pridava zajimavosti o vyvojarich nebo vyvoji
  • Mart9
    Teď jsem to dokoukal. Fenomenální gameplay, i když ta game tam byla to nejméně zajímavé.
  • risa2000
    Díky, jednak za téměř profesionální vedení, ale hlavně, za unikátní obsah, který jsem sledoval se zaujetím od začátku, až do konce.
  • Doufám, že vstanu do práce. narazil jsem na to o půl jedný :D Díky.
  • Paráda! Jednoznačně nejlepší video games.cz. Díky moc.
  • gamesplaye s obornikem jsou jedna vec (malokdy se to sejde jak u grygaru doma), ale mezigeneracni gamesplaye by mohli delat vsichni, nekdo s otcem, jiny se synem *5*
  • Opožděně se přidávám s poděkováním za perfektní pořad. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit