Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ..ako nič proti vkusu..na mna je to ..také neprirodzene pomalé... vid reakcie  ked ho odhalia...kým začnú po nom strielať..a ked tak on sa kludne krokom vybere oproti nemu a zloží ho jednou ranou..nevšímajúc si že do neho striela..pritom nemá nepriestrelnú vestu ..či?🙂..ale tak ..je to nastavené na gamepad..a niečo iné...ale tá posledná  misia na tom vlaku?...😂..ten pohyb po streche...😂..to neprekonatelné 15cm zábradielko😂..len aby musel kúsok prerúčkovať...a to hlavičkovanie návestných svetielok...😂a tá prechádzka po"rímse"či čo to bolo na boku vozna😱..len tak lážo plážo bez držania..😂..ako ok..je to hra.....a možno mi to bilo do očí preto že som robil na železnici -pri posune a sám som také veci robil bežne pri rozhadzovaní voznov že som vysel na boku a nohami som obsluhoval brzdu na korigovanie rýchlosti niekolko desiatok tonového kolosu pri rýchlosti aj 30km/h...o zoskakovaní a naskakovaní v tej rýchlosti ani nehovorím..(samozrejme to je proti predpisom )a nerobí/nemalo by sa to tak😇...ale ..možno preto.. že nie som hiťmáň😉😎 no...

  • Jarisko84

    Teraz sa na 100% potvrdilo ze pavel je xboxak a ne ze ne :D

  • Jarisko84

    Ma to na konzolach rtx?

  • Houdini

    😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit