Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack
    Díky moc. Přetočil jsem si to na Driveclub VR a zaujalo mne, jak se Vám udelalo velmi spatně při přepnutí do pohledu za autem. Škoda, že jste neměli plnou hru...
  • Femto
    Tohle je úspěch Sony. Za malý peníz dokázala donést slušné VR. Je potřeba nějak začít a tohle je hodně slušný začátek. Takové PS5 a PSVR2 vypadá hodně lákavě...
  • Pánové podařilo se Vám nastavit aby to nevypadalo tak blurry? Abych byl přesnější. Já hrál Driveclub VR a je to neskutečná mazanice a neostré. Tohle mi vadí. Jako i kdybych viděl pixely, tak je mi to jedno, ale prostě jak je to rozmazané, tak mě to irituje. Pocit je skvělý je to vážně jako sedět v autě, ale tím jak je to blurry tak to kazí i ten wow dojem.
    • Ronox
      Je to případ hlavně Driveclubu. Ten je ze všech her, co jsem teď hrál doopravdy nejhnusnější. Jiný vypadají mnohem líp. Zprvu si lze všimnout horšího vyhlazovaní, ale po chvilce to už vůbec nevnímáš a třeba EVE je vážně parádní záležitost, stejně jako Until Dawn. Koupil jsem si ještě Here They Lie, ale je to takový nic moc. Sem tam hezká lekačka, ale čekám hlavně na Residenta. V něm jsem ten pocit rozmazání měl snad nejmíň.
    • To je právě schopnost Play VR, HTC i Rift pixelují, Sony nekvalitu obrazu schovává za blur (rozmázání obrazu) :(
      • Děkuji pěkně za odpověď, tak PS VR až někdy do budoucna. Dobré to je pro lidi co nevidí ostře, tak pro ně to musí být opravdu velkolepý zážitek, ale takhle? To za mne osobně nezkousnu.
  • Tak já jsem se celkem těšil, ale zatím to vypadá celkem zle. Kromě těch prvních několika nadšených minut, které se zaručeně dostaví, tak když si přečtete nějakou zahraniční recenzi, ale fakt recenzi, která jde trochu více do hloubky než jen "jeee, to je supeeer pocit" tak člověk zjistí, že ta kamera sledující Váš pohyb je hodně špatná, vede to často k tomu, že hra nezaznamená Váš pohyb, že Vám "zmizí" nebo začnou glitchovat ruce atd. S tím je prý spojené to, že ten PS Move je už dost zastaralý a je to znát. Porovnávali některé hry, které jdou i na těch PC VR zařízeních a prý to byl velký rozdíl. Takže i když to asi bude fajn zážitek, podle mě udělala sony chybu v tom, že zaroven s tím nevyvinuli nějaké nové periferie přímo pro ten PSVR a neudělali nové snímací zařízení a nové pohybové ovladače, ale použili už existující staré. Chtěl jsem objednávat, ale zatím to vypadá, že asi nakonec nebudu a ještě počkám.
    • rozhodne bych koupil nove move
    • prý, prý, prý ... co to třeba vyzkoušet sám ? z mé zkušenosti ani jedno z toho, co "prýuješ", není pravda.
  • Celkom fajn GamesPlay. PS VR ma sancu dostat VR medzi ludi a masy. Ale stale je tu problem s neexistenciou alebo skor neprebadanym sposobom ako robit ovladanie a celkovo herne mechaniky. Ono nieje problem to skusat pri beznych hrach, nove postupy a podobne. Lenze podobne "pokusy" na zakaznikoch ak dopadnu tyckovanim a bolestami hlavy, asi niesu idealne PR. A Oculus, ako hlavny propagator VR, doteraz na to docela kaslal. Este velku sancu maju rozne mobilne VR.
    Mimochodom minuly tyzden prebehol Oculus Connect 3 co je konferencna akcia Oculusu kde ukazuju co za rok stihli, potlapkaju sa po ramenach aky su dobry a co uzasneho chystaju na dalsi rok.
    Co je ale zaujimave ze tento rok sa tam vobec neukazal Palmer Luckey a podla par clankov ani investigovanie ze co je s nim sa nestretlo s pochopenim ludi z Oculusu. Asi ma zaracha za nedavne jeho excesy ak mozno aj nie vyhadzov z pracovnej pozicie. Ostatne tie jeho velkohube vyjadrenia sa zacinaju priblizovat pomalicky k Molyneuxovi.
  • radsej ste mohli spravit rozhovor o vyvoji chameleon run namiesto tejto vr sr4cky
  • Star Citizen bude pecka. Oh wait...
  • Tak jsem dostal ban na 3 dny za vtip, že si cenzor určitě k snídani určitě maže rohlíky, tohle už snad neni ani k pláči, pak se nedivte, že vám tu lidi dělaj bordel, když se ke čtenářům chováte takhle
  • Kozy
    Můžete to někdo srovnat s Oculusem? Ten jsem na hlavě měl.
    • Co přesně na tom chceš srovnat?:) Rift se dá srovnat s HTC, toto je zařízení za polovinu cenu (když budu brát v úvahu jak PC - konzole, tak helma - helma). Nemyslím to zle, ale PS VR je virtuální realita pro chudé. Měl jsem na hlavě a doma mám HTC Vive a opravdu je kvalitnější HTC. Ale zase na PS VR budou vycházet AAA hry, kdežto na HTC to tak jisté není...
  • Mam PS VR par dnu doma a musim konstatovat, ze jsem nic tak super za posledni romy nezazil. Naopak nevim, proc bych mel koukat na nejakou placku pred sebou??? Je to sesup, jen tak cucet na monitor...takze skeptikum mohu jednoznacne poradit, aby se nebali a sli do toho!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit