Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neměl by prosím ještě někdo volný beta klíč ?? chci vyzkoušet jak mi to pošlape a potom popřípadě zakoupit.. děkuji, můj steam nick je coufi1
  • Erendiel
    Tak už jsem skoro max level v betě a docela se mi to zamlouvá, je tam jen pár misí a v plné má být 70 takže já bych řekl že je se nač těšit. Mám v zásobě ještě jeden beta klíč jestli má někdo zájem.
    • si ta dam do priatelov hladam dakoho s kym by som to mohol hrat.lepsie s ludmi co uz boli v bete a vedia co a ako
    • Já bych měl zájem :)
      • Erendiel
        napiš nick na steam
        • http://steamcommunity.com/id/Falifax/
  • Project Reality za to stojí, jen marně hledám nějakou CZ komunitu který nevadí nováček :)
    • CSF - stačí zagooglit. Sám jsem zvědavej kolik starých hráčů se vrátí... U žádné hry jsem nezažil tak výborný MP

      byli večery plné clanwarů, z těch 32 hráčů na každé straně každý věděl co a kde má dělat, každý poslouchal...
      Ted by se snad měl počet hráčů rozšířit na 100(celkem).
      • Jack1947
        BF2 jsem hral pred lety celkem aktivne, mam k ni vsechny DLC i Special forces ( zakladni hra mne asi bavila nejvice +updaty).... 100hracu uch to budou lagy :-D , ne ale 64 bylo az az jeste zalezi na velikosti map. Aby se ten prostor mohl radne vyuzit.
  • rancor1223
    Payday: The Heist jsem teď koupil v Steam Summer Sale a je to perfektní hra, takové L4D se zlodějema, bohužel, tohle jsem vyzkoušel (closed beta) a vůbec mi to nesedí. Příliš mnoho změn od původní hry.
    • Pete.palis
      mně právě přišla jednička dost přímočará, tak snad dvojka bude v tomhle lepší;)
      • Ronox
        Dvojka se zatím mnohem líp profiluje. První díl je doopravdy takové L4D. Běž, zmáčkni/připni a odolávej šíleným vlnám. Tady jsou aspoň ty classy a více skillů + větší důraz na příběh. Těším se.
      • rancor1223
        To je, o tom žádná a to by mi ani nevadilo, ale vadí mi velké změny v chování zbraní, obtížnosti a pár dalších maličkostí (které jsou možná způsobené betou).
  • Snad se na mne nebudete zlobit. Jen bych chtěl upozornit, že dnes již vyšel konečně v1.0 Project Reality - BF2. V pátek se uvolní klíče (aby si hráči v klidu nainstalovali hru, nepřetížili servery a v pak začne skutečná vřava). Je to obrovský project a navíc zdarma. Třeba někoho zaujme.

    Děkuji za pozornost.
    • Takys to moh hodit do tý beztématový diskuze pod bleskovkama. Od toho tam je... Jinak PR sem viděl už nějakou tu chvíli zpátky a nevypadá to vůbec špatně. Uvidim jestli se k tomu dostanu.
      • A zítra vychází další verze špičkovýho módu do Stalker COP s názvem MISERY :) Fandu modifikací čekaj žně :) na PR se chystám o víkendu, šíleně se těšim :)
        • rancor1223
          Díky za připomenutí MISERY *3*
        • Jack1947
          Otazka zni, jestli stoji oprasit, BF2 a znovu se vrhnout do valecne vravy, po letech... Peknej OT ( inu Payday2 neni nak extra zajimava tak aspon diskuze nestoji ze *3* ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit