Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem jediný komu se reklama nalepuje na čudlík pro zvětšení videa???
  • a co world of darkness mmo pořád žádné novinky ?
  • Cosi
    Upíři mě v poslední době serou! stejně jako zombíci.
    • BLADIA-AMNESIA
      Presne, je to uplne vsude -_-
      • EuroSamurai
        Není nic jednodušího než tohle téma ignorovat.
        A upíři sou všude?Ukaž mi kvalitní hru nebo film/seriál o upírech z poslední doby.
        • Film ani hra za posledne 2-3 mesiace ma nenapada. Ale doporucujem precitat si upirsku trilogiu od G.Del Tora. Snad z toho bude casom aj film :)
        • mě se líbí True Blood
        • Kvalitní seriál je True blood...
        • jindra.veliky
          "Není nic jednodušího než tohle téma ignorovat. "

          Rad pripomenu v diskuzi o CoD *3*
          • EuroSamurai
            Diskuzím o COD se většinou vyhejbám a i tak cod považuju za "popcornovou" zábavu čili nejsem jeden z těch co maj k COD averzi takže jaksi nechápu tvoji reakci.
        • Twilight kamo
          • pry Twilligh takova blbost.... jak to muzes srovnavat vubec s upirskou tematikou. To je film pro 14 holky.
          • jackherrer
            Vskutku, kvalitní...
            Nemůžu si pomoct ale po Vampire: the Maquerade hrách, tu skutečně žádná kvalitní upířina není.
  • misho8723
    Gameplay video z výstavy (po nemecky) : http://www.youtube.com/watch?v=9oGFLcuiaCw
    inak som rád, že ľudia ani po 8 rokoch nezabúdajú na Vampire:Bloodlines (moja obľúbená hra).. škoda, že Dark sa viac podobá na Thief ako na V:B, ale aj séria Thief je veľmi kvalitná, tak ak by táto hra dopadla dobre, tak by som nenamietal :)
    • hlavni postava chodi jak praclovek
    • Cosi
      Většinou stejně říkají jenom - Splinter Cell, Max Payne, informacionen, Darkness cwai, cell shading, Ubisoft Sam Fisher a nesmí chybět zmínaka o Call of Duty. Takže pro mě, jako nichněmčináře to jen srovnávají s jinými hrami, takže němčina není povinná.
    • Amylee.Anderson
      To vypadá užasně. Ale zase neduh dnešních her - hrdina je takovej nemastnej, neslanej. http://img140.imageshack.us/img140/3826/8wwhsp.jpg

      Edit: A vůbec, jestli v tom clubu nebude hrát něco podobně skvostného, jako Isolated od Chiasm, tak to bude špatné!
      • Věru pravda že. Takovej max payne 3 to je jina kava ci rovnou redbull
    • BoB.2
      To nevypadá vůbec zle.
      • ani by som nepovedal
  • bol by som nesmierne rad, keby z toho bol kvalitny Stealth, ale skor by som sa stavil , ze to bude dalsi prepadak ako ze by to bol kvalitny titul
  • ten screen vypada jak skryta reklama na nvidiu
  • Bezva zpráva, stealthu není nikdy dost! *15*
  • Amylee.Anderson
    Jestli to bude alespoň trochu v duchu Bloodlines, tak by to mohlo být dobré. Takových her je nedostatek...
    • Cahir
      Těžko to může být v duchu Bloodlines, kteréžto bylo v podstatě regulérní oldschool rpgéčko...
  • MidnighT91
    Už od Vampire the Masquarade: Redemption žeru upíry, takže na tohle se můžu jen těšit...
    • Amylee.Anderson
      Mam to stejně, ale řikej v dnešní době někomu, že máš rád upíry, když si pod tim každej představí rádoby upíry.
      • MidnighT91
        tři slova "interwiev s upírem"...
        • Lawliet
          nebyl špatnej hlavně to "intervium"..
        • to byl fajn film! *4*
    • BoB.2
      Další fanynka Stmívání. *14*
      • EuroSamurai
        Stmívání=VTMB? Na golgotu s tebou!
        Každopádně koukám, že člověk dneska nemuže mít rád upíří tematiku aniž by nebyl označenej za fanouška Stmívání.
      • MidnighT91
        Jo ale jenom knih...
        • To myslíš vážně? Já myslel, že si z tebe utahuje. Jako 100 lidí, 100 chutí. Ale tohle téma mi takhle zpracovaný přijde naprosto úchylný.

          Série Masquarade se vždy povedla. Zfilmování téhle tematiky vévodí Capolo, Gary Oldman se do téhle role fantasticky hodil. A když knižní tématika, tak snad jedině Lukjaněnko.
          • Nocna/Denna/Sera/Posledna hliadka vzdy a vsade, jedna z mojich top 3 knih, ale spracovanie upirov sa mi skutocne pacilo viacej u Kulhanka *4*
            • Ocividne jste nikdo necetl Nekroskop od Lumleyho, to jsou opravdu zajimave knizky ktere trosku zmeni mainstream predstavu o upirech. Od Kulhanka je to fajn pokud se chcete zasmat, Lumley to ma takove dost vazne a promyslene.
            • Kdyz upiri tak rozhodne Nocni klub od Kulhanka :D
  • na Dark se těšim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit