Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, jak bude vyřešená výroba mečů. Jestli to bude nějaká minihra nebo jen poklikání na ikonku. V Sims Medieval to bylo slušně nakousnuté, ale chtělo by to trochu víc rozvést. Nebylo o tom nějaké video z vývoje ?
    • použil bych kovářství z gothicu
    • Aha..."Almost everything that can be turned into a game will be playable – and that extends to crafting, as well. Blacksmithing doesn’t happen in menus but rather with a hammer at a forge. These mini-games are skill-based and affected by a player’s stats. You’ll be able to forge, sharpen, and repair weapons, create potions and ointments through alchemy, pick locks and pockets, distill alcohol, and prepare food."
  • Tleskam ...opet jsem se vyborne pobavil a jeste se neco zajimaveho dozvedel. Viktor je borec a mohl by se od nej ucit nejeden ucitel/profesor.
  • Díky, Viktora jsem si nechal "na konec" jako sázku na jistotu, nezklamal. Asi nejvíc mě zaujaly úvod a roubování RPG. Ještě jednou díky.
  • Tenhle chlápek by nám měl dělat školení *1* Každoroční maraton školení se blíží... *11*
    • Ale chtělo by to někoho, kdy by nás pravidelně budil *4*
  • Borec! Vavra muze bejt rad, ze ho tam ma.
  • Ja jen doufam, ze na pc bude moznbost si upravit fov a nenechaj tam 60 jak na konzoli, pac me z toho boli na pc lebka.
    • Ano, ve finální verzi hry bude možnost nastavení FOV.
  • hrozne jim držím palce ale pokud tam nebudou kopí, palcáty, kladiva a halapartny tak to proste nebude reálný stredovek...
    • expanze dlc, kdyz ta hra bude uspesna. ty nemas vubec zadnou vizi
  • Asi nejdražší simulátor šermu na světě.
    • Líbí se mi, jak takticky přeskočil zmínku o tom, že ten děsně reálný šerm, se bude ovládat mačkáním kláves :)
      • O ovládání se tam mluví několikrát. Zónu si vybíráš páčkou na gamepadu nebo myší, typ útoku konkrétním tlačítkem...
        • Jo, jo. Stejně jako v reálném boji s mečem *1*
          • tvl, dekuji vsem bohum ze nejsem takovej kkt jako ty *8*
      • Jenom píšu, že to skočil. Co na tom není jasného ?
      • Magister_Peditum
        A jak jinak bysto chtěl ovládat?
        • Zeby treba mysi? Nebo trebas pomoci nejakyho toho machaciho snimace?
          • Jo. jo. Když reálná simulace, tak pohybovým ovladačem. Ale ono je to fuk. Kolik lidí to bude hrát jako nácvik šermu ? Larpisti, šermíři, kaskadéři ? Pokud je to reálné RPG, tak by mělo jít bodnout nožem do zad, praštit pořádným klackem nebo ho střelit šípem.
          • Magister_Peditum
            Ale myší nebo gamepadem se to dá hrát přece taky! *1*
      • walltar
        A jak by si ho ovládal? Je to PC/Konzolová hra, takže jaksi musí fungovat za pomocí periferií, které jsou dostupné na PC a konzolích.

        To je něco co není potřeba zmiňovat... je to každému jasný.
        • Všechen ostatní text komentoval. I když mohl být každému jasný.
  • Warhorse si vzali strašně velký sousto a plní si snad jejich i naše klukovský sny. Vypadá to parádně, nejvíc ze všeho se mi líbí a) českej venkov a příroda b) fyzika úderú - myslel jsem si, že na tohle si ještě nějakou dekádu počkáme, jestli to funguje tak jak tady tvrdí tak je to paráda. a myslím, že se už nemusíme bát, že by to byl propadák *4*
  • Diky za prednasky, skvele jsem se bavil. Hlavne at je dobre napsanej hlavni hrdina, protoze jsem si jistej, ze ve vsem ostatnim Warhorse odvedou perfektni praci, ale protagonista z toho teprve udela kult v kombinaci s tim ostatnim. Musi to byt nekdo, s kym se ten hrac doopravdy ztotozni, takze takovej neumetel polopritroublo :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit