Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Day -Z *1* *1* *1* *1*
  • TheGGG
    snad bude mít ARMA IV engine schopný udělat i velká města, docela to tomu chybí...
    • tak v roku 2025 to nebude problem
  • Jsem nikdy nepochopil, proc se drzi starych zavatych koleji "vytvaret mnohakilometrove mapy". Kdyby si udelali mensi ostrov, presedlali treba na druhou svetovou, klidne vyhodili uplne letectvo (ktereho se za kazdou cenu drzi) a zacali na usetrenem miste postupne zlepsovat co maji, asi by to bylo lepsi pro vsechny. V dalsim dilu by si klidne mohli troufnout na vic. Ale BIS proste ne... Furt to stejny...
    • TheGGG
      komu furt cpeš tu KRET*NSKOU II. světovou... to už je dneska každému úplně buřt...
      • to je presne duvod, proc se bohemka nikdy nepohne... zastup fanatic boys na ktery daji :-D close combat a locomotion hrace maji k uzoufani.
    • Tak si pusť Battlefield a Bohemku nech na pokoji *3*
      • Ach tak. :-D
  • MickeyMutant
    Jak to vypadá s kauzou Buchta - Pezlar vs. tajemství Limnosu? Loni v květnu prý nad nimi pořád visela hrozba až 20letého trestu. Pořád jim hrozí odsouzení, nebo už Řekové došli k závěru, že porušování zákazu fotografování není v současnosti tím nejpalčivějším problémem země?
    • Já v tom zase nevidím falešný dilema.:(
    • corfer
      Žádnej problém není černej nebo bílej. A řekl bych, že sarkasmus ve chvíli, kdy tu zemi zasáhla uprchlická krize, tak jak ji zasáhla, asi není na místě.

      Navíc teda ve chvíli, kdy v mé zemi někdo začne masově vraždit, asi nepřestanu vybírat daně, přestože neplatiči nejsou asi tak velký problém jako genocida...
      • MickeyMutant
        Mám tam vědomě pro pobavení falešné dilema - fotografování je ten nejpalčivější problém, tedy odsoudit vs. fotografování není ten nejpalčivější problém, tedy neodsuzovat - ale sarkasmus nějak nemůžu najít. Neřeším Řecko, o to mi v dotazu vůbec nejde, řeším situaci těch vývojářů. Ale na tuhle otázku mi stejně nikdo neodpověděl.
      • wenceslaus
        Takže jen proto že země zažívá několik krizí nemají důvod přestat s neopodstatněným buzerováním?
        Já bych řekl, že tohle zrovna je dost černobílé.
    • Zavřít až zčernaj!
      • Majkl
        maj ještě štěstí, źe v Řecku už nemaj trest smrti
  • Michal920
    Nemohl by redaktor co sem postuje tyto prezentace sepsat alespoň trochu obsáhlejší shrnutí, když už se nikomu nechce dělat s titulky? Nevím kolik % čtenářů natolik ovládá AJ, aby si bez problému tyto prezentace přeložili. Zajímavá témata, bohužel jenom pro ty co ovládaji angličtinu.
    • To je asi bráno jako moderna ..Vkládat anglické články či videa a nedávat k ním český překlad. Proč tak , když jsme v ČESKÉ REPUBLICE že...
      • wenceslaus
        Tak pravil Mighty.
    • Paulcz
      Na tohle ale stačí úplný základ, půl roku až rok samostudia. Angličtina od neanglických mluvčí je jednoduchá, vyslovují všechno tak jak to je v učebnici, naštěstí :) Jestli tě vývoj her zajímá, veškerý informace jsou stejně v angličtině.
      • Michal920
        Myslím, že jsem celkem běžný návštěvník Games.cz. Chodím si sem počíst různé zajímavosti, recenze a tak..na odborné věci jsou jiné weby. O práci vývojářů si rád počtu, ale kdybych se o to aktivně zajímal, nejspíš bych nečerpal informace z těchto stránek. Patrně nejsem cílovka těchto článků. Mám mít lepší poslech, dobře mi tak :-D.
  • MartasZLA
    To je pech již druhá přednáška co by mě zajímala a zase v angličtině *16*
    • Horšie je umiestnenie kamery, resp. obraz, ktorý zaberá.
      • Napiš to č*sky prosím.
    • Jsou k tomu titulky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit