Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *kých* *pčík* *smrk* zas ten "blizzardí" infantilní vizuál *smrk* horší jak smrt *smrk * kých* je to všude.
  • další Overwatch tedy unreal tournament pro 3+ *11* *11* *11*
  • stylizace je strašná
  • Ne, ne. Od vetřelčího fiaska jsem se zařekl, že od GBX ani zmrzlinu.
    • za Vetřelčí fiasko imho může Sega, stejně jako za Total War fiasko
      • Ronox
        Ne. Gearbox si narval prostředky na A:CM od SEGY do Borderlands a práci na A:CM pak outsourcoval, protože si hezky pěkně hrál Randy Vidlička na svým pískovišti s hračkama jiných. Podívej se na všechny ty rozhovory a reporty po vydání. Můžeme být jen šťastný, že značka Vetřelce je tak silná, protože jednat se o slabší ip, tak by jí Gearbox svým chováním úplně zabil.
  • Vegen
    Ten vizuál je nudný a docela nehezký. Kdyby si klidně přivařili kašičku značky Borderlands a drželi se přímo té grafiky. Tento kočkopes na mě nefunguje.
  • Enclaw
    Hodně mdlé... Přijde mi to jako slabý odvar z mixu Borderlands (stylizace) / Team Fortress / Overwatch... Osobně sázím na posledně jmenovaného...
  • ta stylizace je hnus uz z toho videa se mi delalo blbe
  • Tohle bude souboj Overwatch vs Battleborne. Bohužel OW vypadá lépe a mám z něj celkově lepší pocit. Blizz prostě dokáže svoje hry vymazlit. A to nejsem nějaek Blizz fanboy.
    • Ještě bych mezi tu dvojici přidal Gigantic a bude kdo z koho :) Sázím na Blizzard ;)
  • Jack1947
    Ach ty moby, je těžké žít s nimi ale bez nich když jednou okusíte je to taky celkem hard. *7* *12*
    • tohle neni MOBA *7* *12* a jestli ano tak Quake a Unreal tournament je taky moba.... *1*
      • Multi Player Battle Arena?
        Já myslím, že MOBA je dle doslovné definice i ten Unreal :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit