Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tak radši Bungie a Myth serie když jsme u RTS, hmm?
  • GBX umí procpat všechno. Viz. Duke nebo Aliens: CM. To by parádní průůser. Randy Píčford je od té doby textura na mém šipkovém terči.
  • kostejnesmrtelny
    Nevíte někdo, jak to vypadá s tím novým Homeworldem? Ten původně nepřiznanej sequel pod jménem Hardware, co jim pak Gearbox povolil použít licenci (a mám dojem, že to i zafinancoval / koupil studio)?
    • walltar
      Pracuje se na něm ... to je asi tak všechno co se ví.
      • kostejnesmrtelny
        Takže se za poslední rok zase nic nezměnilo :-(
    • Je to pre-quel a uz se to jmenuje Homeworld: Shipbreakers
  • Hlavně si potřebují u hráčů spravit reputaci.
  • Když zůstane ovládání a hratelnost původních dílů, tak sem s tím *5* Jen ale doufám, že nezapomínají taky na Shipbrakers, a že se na tom stále pracuje. Bylo by to skvělé doplnění série. Boje na planetách jsem si v Homeworldu vždycky přál - vybojovat bitvu na orbitě, poslat na planetu výsadek a pak se o zdroje porvat i tam *1*
    • VaZqeZ_EU
      Někde jsem četl, že ano a to dosti. Pravděpodobně ještě změní název, ale co už je "snad" teď jisté, je to, že se příběh bude odehrávat před událostmi Homeworld 1 a podle mého, bude hra končit nalezením vélkého jádra.
      • walltar
        Tak myslím, že to je prakticky jasný... Oni říkali, že dělali lore pro shipbreakers podle lore Homeworldu, takže jak je oslovili lidi z gearboxu, tak jim trvalo asi hodinu než sepsali, jaké změny budou muset udělat.

        Ještě jedna možnost ale je, že se hra bude odehrávat během Heresy Wars, které proběhli asi 300 let před nalezením jádra. Protože pokud se nepletu, tak po skončení Heresy Wars už byly klany na Karaku jednotné, takže tam možná nebylo až tak místo pro nějaký konflikt.

        Ono totiž to nalezení jádra není až tak zajímavá epocha pro hru... I když je to super spojení s originálním HW.
        • Já teda příběh HW znám pouze z her, ale v intru HW1 bylo řečeno "the clans were united and massive colony ship was designed" což naznačuje, že k sjednocení došlo až po nalezení jádra. Z jakého zdroje pochází ty tebou zmiňované informace o pozadí hry resp. o tom, co předcházelo událostem HW1?
          Ja měl za to, že Shipbreakers se mají odehrávat před nalezením jádra a vést právě k jeho nalezení.
          • walltar
            Jo máš pravdu... asi ke skutečnému sjednocení došlo až při nalezení khar toby. Ale to období po Heresy wars vypadá jako celkem klidné, kdy se rozvíjí technologie a výzkum.

            Jinak info je z příruček k Homeworldu... Je tam popsaná historie karraku a jednotlivé klany Kushanů.

            Nebo tady ... http://homeworld.wikia.com/wiki/Heresy_Wars

            Nebo si stáhni Manuál k homeworldu www.replacementdocs.com/download.php?view.555 a ke Cata www.replacementdocs.com/download.php?view.554 v obou jsou popisy lore. Zvlášť v tom HW manuálu je super popis historie.
        • VaZqeZ_EU
          Taky možné, ale něco s "Great Hyperspace Core" tam bude (zmiňovali to v ňějakém podcastu).
    • k čemu delat nove hry když ti mužou znova prodat ty stare
      • k čemu dělat nové hry, které hratelností nedosáhnou na ty staré
  • už jsou s tim trapní, tohle natočili spontanne nebo to meli v scenari? aneb vezmeme 10 let starou hru a prodame ji znova. Hmw mam rad ale tohle mi vadí
    • Tak to nekupuj, nikdo ti to nevnucuje. Ale jak můžeš sám vidět, tak patříš zjevně k menšině. Většina se na remaster těší. Už jen pro to, že se nikde ty hry oficiálně sehnat nedají a první díl ani moc dobře na nových pc neběží.
      A stěžovat si na "vezmeme 10 let starou hru a prodame ji znova" zrovna u této hry je celkem úlet, protože na rozdíl od jíných remaku a remasterů tady jde vidět, že si na tom dali záležet.
      A cenovka za 2 remasterované hry + originální verze upravené pro chod na moderních pc je podle mě rozumně nastavená.
      Za poslední rok, dva tu byly mnohem tragičtější pokusy o to prodat starou hru a tam by tvá kritika byla na místě, zde ne.
      Nemluvě o tom, že tímti jistě chtějí udělat takový průzkum trhu, jestli je o takový typ her pořád zájem a podle toho se pak zařídit s případným regulérním pokračováním. A taky samozřejmě chtějí přilákat hráče pro planovaný prequel Shipbreakers.
  • Vojta_Ilavsky
    S trochou štěstí to bude poslední remake, a začnou se dělat nový značky, místo směšných HD remaků.(nenarážím na tohle a The Master Chief Collection)
    • ZADENEJ REMAKE!!! remaster, REMASTER !!!! To je pořad dokola a né a né to chápat....
    • Naopak já doufám, že právě remaky jako Master Chief Collection, teď Homeworld nebo třeba TR: Anniversary nastaví kvalitativní laťku, jak mají remaky a remastery vypadat a né pouhe přídání HD rozlišení a občas nějaký ten efekt navíc jako tomu bylo u TLOU remastru a dalších.
      Pokud si s remakem dají tvůrci tu péči, tak s nimi nemám nejmenší problém. Je spousty klasickych starých her, kterým by nový kabátek slušel. Nejenom, že nejeden hráč při nich zamáčkne nostalgickou slzu, ale i spousty hráču danou hrou nepolíbených dostanou možýnost si hru zahrát, protože je jinak od originálu odrazuje zastaralá technická stránka.
      • Tak TLOU remastered se delal hlavne kvuli tomu, aby si i majitele PS4 mohli zahrat jednu z nejlepsich her desetileti. Graficky to moc uprav nepotrebovalo, dodnes to vypada skvele i na PS3.

        Naopak tenhle Homeworld by soufam nemel byt remake, ale regulerni treti dil. Aspon doufam.
    • Naopak jen houšť a rozhodně bych nesrovnával revoluční vesmírnou strategii se střílečkou. Osobně bych byl nejradši za remake battlezone I a II modří vědí a jistě souhlasí
      • flash789
        První Halo revolucni bylo..
    • A nebo jich bude ještě víc... :D
  • Kedaro
    Dělají před vydáním celkem slušný hype, ale že by mi to vadilo se říct nedá.
    • No, jedna věc je statisticky neoblomitelná. Čím větší hype, tím víc za lejno výsledný produkt stojí... ;/
      • hmm maji pravdu starosto.. nastesti domuhle vyslo pred paaaaaaar lety demo :D ktere jsem nekolikrat dohral.. a ted uz jsem velkej kluk co si vydelava.. takze je na case si to koupit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit