Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Osobně si taky myslím, že už to přehánějí. K česti Gearboxu budiž to, že všechny 4 DLC k prvním Borderlands opravdu stály za to (a dá se tak předpokládat, že budou stát za to i u dvojky), ale zmíněné "rozšoupnutí" teď už přehánějí. Zbytečně to pak spoustu lidí (včetně mě) motivuje k tomu, aby si počkali a koupili GOTY edici (jak už bylo v diskusi nekolikrát zmíněno), kdy dostanou hru se všemi dlc za pár stovek. Stejně tak jsem to udělal u prvního dílu, kdy jsem GOTY edici koupil za 4 stovky.
  • toz aby si clovek ty hry kupoval az za rok v GOTY edici, to same plati na Battlefield. Ten kto se citi podveden je vetsinou ten chudak co si koupi original v den vydani... A to uz je pekna rit.
  • Takže nenažranost opět zvítězila.
  • Jojo, už aby bylo Super Borderlands 2 Turbo.
  • Shenkster
    DLCčka k prvnímu dílu jsou parádní a já už se jen nemužu dočkat na DLC ke dvojce *14*
    • Jenze k jednicce vychazly v prubehu nekolika let ... jak asi tak muze bejt kvalitni neco, co vydaj bejem 2-3 mesicu ... leda ze by uplatnily variantu 2 - z hotovy gamesky 1/2 veci umele odstrani a pak je prodavaj extra ... no nevim, estli mam chut kupovat jednu gamesi za $100 ...
      • myslím, že to je trochu přehnané ... vycházeli od listopadu 2009 (Zombie Island of Dr.Ned - Nov 24, 2009) do září 2010 (New Robot Revolution - Sep 28, 2010), tj všechny vyšli během necelého roku všechny .... né během několika let :D :D. Předpokládám že to bude u BL2 obdobné.
        • tzn také vycházeli během 2-3 měsíců každý
  • Jak zalozim hru pro vice hracu ?
    nejak na to nemuzu kapnout *16*
    kdo poradi tomu dekuju
    • Lehko, zapni hru, dostaň se do menu a máš vytvořeno. Pokud máš Warez nebo si perma off, tak se napřed musíš přepnout do LANu či Online.
      • Diky moc a
        Mam origo *3*
  • Jak překvapivé, komerční úspěch -> proměňme to v DLC dojičku. Ale nepředbíhejme, uvidíme co to bude za DLCčka a jestli se vyplatí.
    • Shenkster
      DLC byli i u jedničky tak se s tím dalo u druhého dílu počítat :)
    • Ethy
      Neni DLC jako DLC, tady se určitě vyplatí, Gearboxu bych v tomhle věřil :)
  • Mohl by mi prosím někdo napsat, jak Gearbox pozná, že jsem si hru předobjednal? Na pošte si jí totiž budu vyzvedávat až zítra...
    • Pokud sis hru předobjednal, tak jsi dostal přístup do Premium Clubu a vzhledem k tomu, že hra vyžaduje steam, tak přez CD Key co vložíš do steamu to poznají. :)
  • DLC do MP mohou prinest oziveni. DLC "nastavovanou kasi" pro singl vylozene nesnasim. Jedinou schudnou variantou pro me je pripadne porizeni az vsech najednou (pokud za to stoji), nebo zde jiz nekolikrat zminena GOTY edice cele hry, jinak davam ruce pryc. *6*
    • Pravděpodobně jsi nehrál jedničku, tam ty 3 velké DLC (nepočítám Moxxinu Arénu) byli dohromady tak velké, skoro, jako základní hra sama o sobě. A opravdu nabité novým obsahem, novými nápady a lokacemi. Osobně se nastavované kaše nebojím a po příští výplatě pravděpodobně koupím season pass :).
  • Zlatý datadisky typu Lord Of Destruction pro Diablo 2. DLC už jsou většinou jenom taková pozlátka navíc, která minimálním obsahem zdvojnásobí cenu hry. Ale prakticky se už s "DLC" setkáváme odnepaměti, jenom v poslední době je trend z toho dělat z toho součást snad každé hry... a jak bylo řečeno, v těchto případech se vyplatí počkat na GOTY, chci mít hru pohromadě hned jak jí koupím, a ne si pak kupovat autíčka navíc.
    • nemluve o tom, ze pak ji komplet koupis za 1/2 ceny ted

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit