Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem docela zvědavý, jestli to na PC obstojí. Obecně spíš fandím Xboxu a MS, než konkurenčnímu PSku, takže to Gears 5 přeju, ale nevěřím, že to bude nějaká extra pecka. Ale každá konzole má svoje +/- a dobré důvody, proč si ji pořídit. 🙂

    Gears of War prostě nikdy nebyl můj "šálek kávy". Halo na Xboxu válelo, ale na pc už to nikdo moc nehrál. 

    Obvykle mě fps/tps střílečky na (jakékoliv) konzoli (mám jich několik - nechci hejtovat) moc neba. S klávesnicí a myší mě to prostě jde a baví víc. A ty často "exkluzivní" přehypované povrchní a laciné slátaniny typu COD, Order 1886, GoW, Killzone, atp. jsou nic moc, ne-li horší.. O neohrabaném "kids friendly" multiplayeru na konzolích ani nemluvě..

    Konzole je skvělá na skoro vše, krom RT strategií a kompetitivních 3D her a pár dalších příkladů. Batmana, Uncharted, Dark Souls, nebo Laru si radši zahraju na konzoli, páč není potřeba přesná a rychlá muška, a v klidu si hru vychutnám před TV, ale Starcrafta, Countera, PUBG, nebo dotu si na konzoli prostě (pořádně) nezahrajete. 

    • Jack1947

      Gears of War prostě nikdy nebyl můj "šálek kávy"


      Prosím tak nech ostatní si to užít ano ? Mi totiž nemáme vůbec v dnešní době na vybranou. Děkuji pěkně.

      • Však ti určitě nebráním. Ještě jsem psal že Gears pět fandím.. Sám trochu doufám, že mě to třeba začne bavit. 

        A co nemáš na vybranou? - (skoro) vždy je možnost volby přece..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit