Přejít na výpis diskuzí

Gears 5 má za sebou první esportový turnaj, který odhalil chaotický multiplayer

16.7.2019 0:12
Patrik Hajda 3 příspěvky

Série Gears of War pro mě vždy byla čistě kooperativní střílečkou o průchodu jedné mise za druhou v doprovodu parťáka. Avšak mnozí hráči se k ní s každým dílem vraceli i kvůli kompetitivnímu multiplayeru, který nebude chybět v nejnovějším titulu Gears 5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsem docela zvědavý, jestli to na PC obstojí. Obecně spíš fandím Xboxu a MS, než konkurenčnímu PSku, takže to Gears 5 přeju, ale nevěřím, že to bude nějaká extra pecka. Ale každá konzole má svoje +/- a dobré důvody, proč si ji pořídit. 🙂

  Gears of War prostě nikdy nebyl můj "šálek kávy". Halo na Xboxu válelo, ale na pc už to nikdo moc nehrál. 

  Obvykle mě fps/tps střílečky na (jakékoliv) konzoli (mám jich několik - nechci hejtovat) moc neba. S klávesnicí a myší mě to prostě jde a baví víc. A ty často "exkluzivní" přehypované povrchní a laciné slátaniny typu COD, Order 1886, GoW, Killzone, atp. jsou nic moc, ne-li horší.. O neohrabaném "kids friendly" multiplayeru na konzolích ani nemluvě..

  Konzole je skvělá na skoro vše, krom RT strategií a kompetitivních 3D her a pár dalších příkladů. Batmana, Uncharted, Dark Souls, nebo Laru si radši zahraju na konzoli, páč není potřeba přesná a rychlá muška, a v klidu si hru vychutnám před TV, ale Starcrafta, Countera, PUBG, nebo dotu si na konzoli prostě (pořádně) nezahrajete. 

  • Jack1947

   Gears of War prostě nikdy nebyl můj "šálek kávy"


   Prosím tak nech ostatní si to užít ano ? Mi totiž nemáme vůbec v dnešní době na vybranou. Děkuji pěkně.

   • Však ti určitě nebráním. Ještě jsem psal že Gears pět fandím.. Sám trochu doufám, že mě to třeba začne bavit. 

    A co nemáš na vybranou? - (skoro) vždy je možnost volby přece..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit