Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo dobra serie. Zahral bych si,kdyby to bylo na PC...ale nikdy bych si to nekoupil,jednicku sem nemoh dohrat kvuli bugu,kdykoli sem ve svy ulozeny pozici protnul usecku v chodbe,hodilo mi to nejaky error s c++ redistrubutable....Nikdy nevydali zadnej patch,ackoli nas bylo vic. A to sem byl uz na konci.Oni vedej,proc to na PC nevydavat :D
    • Pravda, ale je to škoda. Být to na PC, tak bych si to asi i pořídil. Takhle ale už vlastním PC a PS3 a za těch pár exkluzivek (nebo titulů co by mě zajímali) mi nestojí si pořízovat XBOX.
  • KIMCID
    Gears of War 3 zaútočí na vaše Xboxy v září :Na můj už né je po smrti......a jsem rád mám klid *3*
  • splash
    Už se těším. Hra kterou si určitě koupím.
  • Epic ukázal PC .i. Tak mi jim ukážem (Y) *12*
    • dobře řečeno *1* takhle nějak vznikly hieroglyfy *1*
  • bože ať už zruší region lock v ČR/SK na dlc, protože to je jedinné co tu hru degraduje. Člověk jim chce za to zaplatit a oni to prostě nechcou brat... milý MS
    • region lock už je zrušený příchodem Live do ČR ne ? SK má hold pořád smůlu
      • lock je bohuzel na IP, ne na zemi kterou si zvolis pri zakladani uctu. Pres VPNku se mi fakt DLC tahat nechce, je to pomale a nebo drahe. Je to divné, že si koupiš limitovku ke které dostanes redeem kody na DLC, ktere si nemuzes stahnout
        • Na ceskym uctu jsem vsechny DLC ke GOW2 stahnul !
  • Teda ja sa zatiaľ prekúsavám jednotkou, no je to nárez.
    A nebude toto už posledný diel?
  • Spades
    Jak presne muze na xboxu server host cheatovat ? :D:D:D:D:D
    • Například pomocí upravenýho savu, muže si tam nastavit třeba 2x víc zdraví a podobně. Často je používá taky upravený gamepad kde je tlačítko navíc a zbran střílí jednou tolik než má
      • xMort
        Nebylo to o cheatování, ale o lepším pingu, na to OP naráží.
    • Mě napadá možnost, že by mohl kickovat silný hráče z nepřátelskýho týmu.
  • Vilge
    Neuveritelne se tesim, zrovna jsem prosel zas Gears of War 2 ...je to paradni serie :)
    • Ataker
      Pravda co píšeš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit