Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jednotka bola lepšia než toto ,,, strašne oflaknutá hra hlavne ten koniec iba si odpochodovali a nič koniec čakal som niečo iné
  • celkem nudne,doufam ze fakt delaji na jinem dile kde bude eday a multak se podle me nechyti
  • IGN 9/10 tak nechápu že je to takový rozdíl v hodnocení
    • Nekdo platí...a někdo neplatí..proto ty recenze *5*
    • smejki
      IGN někdo bere vážně?
    • nekromant33
      'murica
  • Tahle série má jednu jedinou chybu, že není na PC :-x Tohle jeden z mnoha důvodů proč nesnášim trolli co si stahujou hry..
    • nekromant33
      Jednak stahování a taky v době kdy vycházela na PC vyšlo v rozmezí dvou měsíců asi 5 FPS nebo kolik a většina byla kvalitativně stejná nebo lepší. Vím že GeoW není FPS ale nakonec ten rozdíl postavení kamery, pokud de o střílení čehokoliv není tak důležitej.
  • h0p3
    takže zůstanu u MP GoW3, děkuji nashledanou
  • co čekat od vyždimaného tematu než 6/10
  • Jako PC hraci je mi Zaklinac na konzoli uplne k ho.nu.To co bych chtel je zasoba kvalitnich exkluzivnich her v ruznem zanru a pokud mozno dobre kvality.MS uz nekolik let pouze recykluje Halo a Forzu, ktera je jedna jako druha, nic vice uz na te konzoli neni a ty Kinect tanecni a hopsaci 4/10 ch.jarny ani nepovazuji za hry.Bohuzel pro MS, ale tady jasne vede Sony, ktera je i na uplnem konci zivota konzole schopna prijit s novou IP jako The Last of Us nebo Beyond.Jejich vyber her je proste mnohem sirsi at uz jde o plosinovky zastoupene LBP, Ratchet nebo Sly, maj Uncharted, Infamous,Killzone,GT,MGS4,Heavy Rain,God of War a proste nechce se me to tu vsechno vypisovat.Jednoduse jako PC hrac bude mou druhou platformou od ted uz pouze konzole od Sony.
  • Ezios
    God of War->9 Gears of War->6..Gearsy trpi tim ze jejich puvodni trilogie je lepsi a proto je tento dil ''mensi zklamani''..pro nektere..jinak jsou to temer stejne hry
  • Opět krásný příklad rčení:"Když dojdou argumenty, přchází na řadu urážky"... Spousty keců, ale žádný smysluplný názor se tu nenajde. Čím to bude? Že by vy jste byli tou "většinovou populací bez mozku"? *7*
  • včera sem dojel zakladni kampan....a hra se mi libila je fakt že sem se zezačatku trošku pral se změnou v ovladaní ale jinak se mi mise i level design libily a oživení v podobě odtajněných misí sem kvitoval....souhlasim stim že ten hlavni boss byl takovej trapnej ne nějak epicky představenej jako to bylo dřív.A granat na zed samozřejmně přidělat de, jen se jim musí začit debilně točit a potom zmačknout Bčko......ja bych to mu dal 7. Protože nemužu řict že bych se u hraní nudil, hrali sme to v coopu ve dvou....ale mrzí mě že už tam neni Horda tu sem měl ze všech mp modu nejradši, to Přežití se sice dá, ale na hordu to nemá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit