Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Snad by to mohlo vyjit lepe nez (ROT) ( uch tech clanku, a to jsem byl pryc jenom 5dni).
  • Zničitelné bicikly a pokročilá rybí fyzika je přesně to, co dnešní hry potřebují... *4*
  • Trailer me celkem pobavil,ale hned do toho asi nepujdu.
  • The_Nameless_One
    Ten "Laser Guided Trolling" by se tady občas na nějaké diskutující hodil... *4*
  • Viem, že som offtopic ale neviete mi niekto poradiť. Hladám hru. Nedávno o nej písali aj na games, je to nejaká adventúra. Hrá sa tam za detektíva. Písalo sa o nej tuším ,že hodnotenia sú na ňu velmi rozporuplné, videl som z nej video, nejaký chlap, ten detektív sedel v takej typickej americkej "diner" reštaurácii, tuším zo svojou kolegynou.
    • Deadly Premonition? Ackoli v traileru zadna restaurace neni.
      http://store.steampowered.com/app/247660/
  • Teď se dívám, že to má vyjít (16.9. jupí) i na PS4, to by mě zajímalo která verze bude mít víc nabušenou grafiku :D Protože i na PS4 bude hodně velká rezerva výkonu si myslím.
  • jindra.veliky
    od RAGE konecne poradna strilecka
  • zase jednou super oddychovka, žádný epický superstory jak z hollywoodskýho AAA+ bijáku, prostě poctivá řezničina... na to se těším
  • Mato1987
    Je to pekné ale aj zábavne, no 25 euro za to dávať nebudem, si počkám na nejakú vianočnú akciu a kúpim to za 5 euro, keby to stálo povedzme 10 euro tak to berem hneď, ono totižto aj po zľave pri predobjednávke to stojí 21.43 euro čo je privela na takúto budgetovku.
    • InfidelBro
      A můžu se zeptat, proč to podle tebe nestojí za 25 euro ? Podle mě 100%.
      • ja nevim jestli rict "nestoji" je uplne dobre, nicmene ti co predobjednavaji jdou doslova s kuzi na trh (v dnesni dobe temer neexistuji dema), takze bych bral jako automatiku, ze ta sleva bude vetsi nez 10 %. Ocekaval bych spis uroven 25 - 50 %, ale jen do okamziku vydani, pak az ti co to riskli zacnou hlasit, ze to je super (metacritic, twitter, facebook), tak pak plna cena ma smysl a je potreba aby to na sebe vydelalo...
      • Mato1987
        Samozrejme, spýtať sa môžeš.
    • Dost vela ludi na steame dostalo k tomu aj 10% kupon, takze predobjednavka vyjde na 19e.
      • Mato1987
        Viem, ale je to stále vela, ako hovorím, keby to dali za 10 euro tak to predobjednávam a kupujem hneď, no takto si počkám na zľavu, ono ja som si tú hru už vyskúšal, nejakým záhadným spôsobom sa mi objavil v maily alpha build cd key :D
  • martin.mirejovsky
    Jo, těším se na to. Legenda se vrací. A co hlavně - nechybí ani prcající králíčci :D Bez nich by to prostě nebyl Shadow Warrior :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit