Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to bude příliš realistické (na běžného hráče), dopadne to jako https://www.wwiionline.com/index.php - tedy, bude to hrát málo hráčů.
    Ale třeba bude nová (a tím pádem lepší) grafika dostatečný tahák - uvidíme.
  • Hra mě rozhodně mě jako fanouška RO zaujala, a budu jim držet palce... Ale dokud to po vydání neuvidím v pohybu, tak zůstanu jen u držení palců...
  • Jestli to bude aspoň z půlky to co slibujou tak je to jasná koupě. RO, Squad, PR a podobných her není nikdy dost. Jestli se nepletu tak mají mít podobný systém jako u nahoře zmíněných her aby každý neběhal s mp40/BAR.
    Vždycky se najde někdo kdo bude jezdit s logistikou v PR jsou taky lidí co celé kolo vozí lidí v transport helinach nebo se baví tim, že ve squadu staví obří super základny.
  • Autore, Chocholousek te nechava pozdravovat ....

    "dávku realismu v měřítku, které snadno konkuruje i sérii Battlefield"

    Od kdy ma bf cokoli spolecnyho s realismem? To nemel ani v dobach svy slavy. Pokud se budem bavit o realismu, tak se muzem bavit o Red Orchestra a spol, mozna o zabugovanych vytvorech Bi, ale rozhodne ne o bf.
    • CRYPT
      Jestli Red Orchestra je jako pro tebe realna, tak si bez naliskat
      • Jestli znáš nějakou reálnější druhoválečnou FPS, tak se rád nechám opravit, ale taky jsem vždy považoval RO za nejreálnější z dostupných druhoválečných her...
        • Hidden&Dangerous2 byl super, ale nevím jak dnes s MP.
      • Ve srovnání s Battlefieldem je to simulátor války.
  • Kde jste viděli Typhoona? Podle siluety je to Spitfire... *2* Každopádně dávám si to na seznam a uvidíme, co z toho bude.
  • XorxoxTalarius
    Hlavne doufam ze takova hra bude obsahovat nejaky hutny tutorial kde si clovek bude moci vsechno vyzkouset, prece jenom strilet zminometu na souradnice podle navodciho nebo spolubojovniku na radiu bude chtit nejakou tu praxi
    Kazdopadne hra ma vyjit zacatkem pristiho roku, tak uvidime s cim se vytasi.
  • Otázkou je, kolik hráčů bude chtít pobíhat se samopalem a kolik řídit ten náklaďák s konzervama. *1*
    • Třeba i RO má systém, kdy většina běhá jen s puškou a na samopal nebo kuloment si sáhneš jen na prázdnějším serveru a vůbec to nevadí, naopak je to lepší než když v BF běhají všichni s automaty a předstírají, že je to "autentické" WWI.
    • Paulcz
      Zábava má mnoho podob :)
    • Tak já třeba ještě občas hraju Mount and Blade Napoleonic wars a divil by ses kolik lidí tam třeba celou hru jen pochoduje s bubny a hraje ostatním do kroku *1* Sice to nechápu, ale rozhodně to dokresluje atmosféru bitvy, takže proč ne.
      • Sám se tomu divím ale dělat support mě baví mnohem víc než být v první linii a mit co nejvíc killu. Budu 10x radeji vozit plechovky a bubnovat než někoho střílet
    • Ve hře SQUAD to takhle taky je a není v tom problém. Ale hráčům BF a podobných her se to asi líbit nebude.
    • To taky záleží na tom, jak propracovaný bude jízdní model atd. Pokud to bude kvalitou na úrovni Euro Truck simulatoru, tak jim tam rád budu vozit konzervy. *1*
      • Nepřátelské jednotky můžeš polévat horkým gulášem...
  • Krescz
    Snad to bude za peníze a nebudou tam ty p2w nesmysly jako v HaG, ta hra se bez placení nedá hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit