Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Vždycky mě pobaví, jak někdo (ať už fanboy nebo hater) mluví důležitě o
    Zeldě, a pak z toho vyleze ten mužský rod a je jasné, že to nikdy
    nehrál :-D

  • radim.zaty

    Nový Zelda is the new Zelený Mario :)

  • drasta

    Jsem si to zkusil nainstalovat a musim rict ze to je docela solidne okopirovana posledni Zelda. Alespon ted na zacatku je to od graficky stylizace, hudby, nepratel ale do urcity miry i hratelnosti proste Zelda 1:1 hezky China style.

    Mozna me to ale dokope tu Zeldu na switchi nakonec dohrat a zkusit datadisk.

  • Kezby takovych byly desitky - vsechny, co jsem zkusil, jsem velmi rychle prestal hrat. Tahle hra ale proste dela vsechno kvalitneji nez konkurence (ted myslim ty mobilni hry, ne Zeldu) a rozhodne to na me nepusobi jako nejaka bezducha slatanina pro mobily. 

    Osobne bych taky nesel s hodnocenim tak vysoko, za me ale zatim 7-8/10 s prihlednutim k f2p modelu a uz se velmi tesim na dalsi bezplatny obsah.

  • TheGGG

    aha, takže rejpání do konzolových her je ok, ale nedej bože, když někdo komentuje f2p PC omalovánky, z toho se musíme všichni popopo. Budu dál svobodně komentovat a žádný vzteklý nok s tím nic moc nenadělá.

    Navíc nic z toho co jsem napsal nebylo arogantní nebo přehnané a jen internetová hysterka může přinést srovnání s Hitlerem. 

    A pokud někdo rád tráví 10000000 hodin v f2p mmo omalovánce, tak očividně kvalitu nepreferuje

  • homeles8

    Ale to není o svobodě slova. Samozřejmě si můžeš psát názor jakej chceš. Ale pak se nediv že tě ostatní považují za odpad lidstva, ještě když píšeš takhle arogantně. To je jako kdyby se Hitler divil  proč se ty ostatní národy brání, když jeho názor je že by měl vládnout světu a všichni židi by měli zemřít. Co jako máte proti takovýmu názoru... lol. Možná by jsi měl zažít v životě něco hodně špatnýho aby z tebe byl lepší člověk a abys víc toleroval ostatní lidi.

  • maros.goc

    Tak to je poriadne prehypovaná recenzia.

  • Maxianimal

    Pšššt, nekaž mu to.

  • Maxianimal

    "Nového" Zeldu. :D

  • Tešim se na switch verzi :d potřebuju nového zeldu

  • Murlock

    Pan Hajda zřejmě zažívá své první Gacha rodeo, když prohlásí, že tenhle platební model je v pořádku. 

  • Autorovi recenze se omlouvám, ale je vidět, že vůbec nehraje asijské rpg určené pro mobilní telefony. Stejných her jsou desítky... Tak vysoké hodnocení si hra nezaslouží.

  • TheGGG

    že se každá hra nepodaří je věc druhá, lol, po letech luxusních exklusivit na PS došlo k jednomu přešlapu, no to je tragédie... stále je však PS a sony zárukou nejlepších SP her s kvalitním příběhem...

  • cNNk

    On to neni defakto paywall. Jen v tu chvili zhruba dohrajes  soucasny obsah hry a pak uz te brzdi od repetitivniho farmeni bossu/dungeonu mena resin a ta se da jen do urcite miry dokoupit. Je to "hra jako sluzba" cili se bude i obsah rozsirovat a bude zdarma. Takze ted mas zdarma obsah na 50h, za rok to muze bejt treba 100h. Updaty maji planovane kazdych cca 6 tydnu + ruzne eventy.

  • KrPa

    ta hra se nijak nelisi od ostatnich mmo f2p korejskych/jap her

  • "Ale na rozdíl od jiných mobilních her vás tady nic nepřinutí tahat peněženku, dokud hru zcela nedohrajete, neodhalíte celou její mapu a nesplníte všechny její úkoly. A to vám potrvá třeba 50 hodin."


    No já nevím. Možná neumím číst, ale přijde mi, že z toho textu je patrné, že můžeš hru dohrát, aniž za cokoli platíš. 

  • kkING

    Je pravda, ze za tu dobu by hrac na konozolich mohl "dohrat" nekolik interaktivnich filmovych pribehu s podobnym hodnocenim za ktere da tisice korun😂

  • unicz

    Udivuje mě, že hra, která prý má po 50h paywall, že dostane takové hodnocení. To už PC Master race gaming tak klesl? A pokud jsem pochopil zde, tak za tu dobu ani vlastně neodehraji příběh. Tedy ho v reálu nedohraje skoro nikdo.


    No jsem z toho poněkud rozladěn...

  • cNNk

    Taky jedu ciste free to play. "omezeni"  resinem jsem pocitil vlastne az nekdy po Adventure lvl 35. Clovek dodela questy, proleze skoro kazdy kout a pak uz toho zase tolik delat nejde (ono mozna lip - aspon u toho clovek nemusi sedet tolik). Postav mam ted asi 10+, ale stejne je to vic, nez clovek dokaze realne vyexpit/vybavit ... tam je asi nejvetsi minus hry, ze vyvoj postavy je potom uz hodne nakladny a to i casove. Takze se clovek soustredi, aby si vytunil tak nejak partu a sem tam neco k tomu.

  • kkING

    100% se to pocita i po jednom. Otevrel jsem asi 100+ boxu, drtivou vetsinu po jednom po kazde kdyz sem ve hre ziskal nejake Primogem a mam presne to co se pise v popisku jednu5+ postavu a nejake 4+ ty se samorejme muzou opakovat a tak misto stejne postavy clovek dostane item na odemceni konstelace u postavy. Osobne jsem dostal jednu postavu 4x ....

    Vsechno hrane bez investice real money, protoze to nebylo zatim treba a prvni dny od launche rozdavali autori spousty lootboxu zdarma. Kazdy den bylo v ingame poste xxx primogemu a podobne ...

    Za me to rozhodne neni zadne nuceni do pay to win. Naopak pokud clovek hraje sam a chce hrat "solo", tak to ani neni potreba. Hru ve vice lidech jsem tedy nezkousel. Vyvojarum se rozhodne povedlo hru v tomto smeru vyladit.

    Za me jedina chyby je, ze to neni MMORPG a neni tam vyvoj vlastni postavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit