Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEkromanT

    Každopádně komu už se tahle castingová volba nelíbí, tak ať se radši pořádně připraví na Ciri:

    “looking for a 16 or 15 year old BAME” – that’s ‘black, Asian, and minority ethnic’ if you’re not from the UK – “girl who can play down to 13/14. Must not be older than 18 years old.”

    • Jack1947

      Tak jedině že to bude hlavně mít stejné jméno jen něco úplně jiného 😀😉

  • Jack1947
    Tedy bude mladší a lepšího známého here nesehnali ? já to chápu, navíc
    není tak profláklej a začne mu teprve růst strniště... když příběh
    nebude děravý tak prosím.
  • Neříkám, že se na to nepodívám, ale tahle volba hlavní postavy ve mě evokuje něco. jako kdyby pana Schindlera hrál Eliah Wood. V překladu na místo doje...ého starého zk....syna dosadili holywoodského hezounka.

    • Lima

      Zebrowski byl v podstatě taky hezoun (trochu drsnějšího typu) a přitom panuje všeobecně shoda, že to byl dobrej Geralt.

  • Zrzzek

    Jaký film s tímto hercem mi doporučíte? (kromě supermana)

    • JamesFaith

      Hvězdný prach (Stardust), i když jen menší, ale o to zajímavější role. :)


      Ale jinak v Tudorovcích nebyl špatný. 

    • x_ander

      Man from UNCLE je docela fajn film.

      • Jack1947

        😎Skvělá akční komedie doporučuji

    • D3sert

      V posledním Mission: Impossible je skvělej. 

      • jindra.veliky

        ano, jinak nic

        • yeniczek

          Ok, tak spíš napiš, jakej špatnej film měl? A tím myslím, že byl špatnej kvůli němu.

          • Jack1947

            Poměrně, mladej herec co si zatím moc nezahrál možná proto ?

  • Khanemis

    Zdá se, že navzdory tomu ději, který má vycházet z knih, se budou po stránce stylizace asi více přiklánět herní verzi. Ono to dává smysl, většina současného publika zná geralta stejně jen z posledních her, kde z něj CD Projekt progresivně udělal tvrďáckého hezouna (nejvěrnější knihám byl dle mého názoru v prvním dílu) a s pěknou tvářičkou (a nadto známým jménem) bude obecně marketing hned snazší.

    Je to trochu škoda, ale zase Henry Cavill není zlý herec, k sérii se staví pozitivně a když si to pojme trochu po svém, tak to třeba také nebude špatné. Jediné, co mi u toho skutečně nesedí je, že je na Geralta obecně příliš mladý (ale zase když budou vycházet z těch dřívějších knih, tak by i mohl být), ale s dobrým namaskováním se to asi zvládne.


    • Carnage666

      Tak autor knih nemá moc hry v lásce a do tohohle seriálu má dost co mluvit takže si nemyslim že pujdou směrem videohry co se stylizace týče, ale dávalo by to smysl.

  • ale jo obličej dobrej, na hlas si to bude chtít zvykat po stovkách hodin s herním Geraltem

  • sankuri

    V Man of Steal byl vynikajici ale jako stoleteho Geralta si ho prestavit fakt neumim. No makeup snad ty zazraky dodela, ale tenhle by spis mohl hrat tak Marigolda. Nebo s tim xichtikem mozna i Yenn😂

    • SalemCZ

      Stoletého?

      • Co si třeba místo psaní tvého zbytečného komentáře, zjistit na wiki kolik vlastně je Geraltovi let?

        • SalemCZ

          Můžu se zeptat jak rychle stárnou zaklínači?

          • Ve hře bylo zmíněno, že je Geraltovi něco kolem 100 let.

            • SalemCZ

              tak ono zas tolik možná ve fantazi, nezáleží kolik mu ale na kolik vypadá.

              • Reakce na příspěvek:

                mutageny mu zbělely vlasy, ale zároveň mu prodloužily život. čarodejnice typu yen zas díky kouzlům taky pomaleji stárne. obojí má ale daň, že nemohou mít děti. 

  • Ilusiveman

    xicht na to po make-upu ma určitě uvěřitelnej a geralt taky nepatřil knejvyřečnějším, což by odpovidalo jeho ne špatné roli supermana.


    snad vědí co dělají, ale věřím, že mají šanci  zkusit a posoudit to někym z branže a nedovoli si AAA universum witchera pokazit.


  • Rejsek

    Cavill mi přijde takovej moc umělej, ale nechci mu křivdit, krom Supermana jsem s ním nic neviděl. Mě by se ale asi víc líbil Tom Hardy. On je skvělej na takové chladné tvrďácké role. Umí takovej ten nepříjemnej nečitelnej face. Týpka u kterého zavaháš, jestli se do něj budeš vůbec s*át i přesto, že vypadá zvládnutelně. Prostě Geralt 🙂

    • MickeyMutant

      Tom Hardy teď v srpnu prohlásil, že končí s herectvím🙂

      • ucho

        nekonci, v podstate jen prohlasil, ze je pripraveny skoncit a ze uz ma za to, ze se dostal na vrchol. jinak receno, ze uz je herectvim pomerne znaveny a ze by uprednostnil uzivani si zivota. kazdopadne filmove projekty ma stale. pristi rok bude mit film. a film ma i na rok 2020.

        • Carnage666

          A furt se mluví o dalšim Mad Maxovi a navíc pravděpodobně bude Taboo s2

    • Lima

      Hardyho je dnes všude plno. Je moc okoukanej a navíc, pokud nemá za sebou dobrýho režiséra, který ho umí vést, tak není ani moc dobrej herec, to jeho herectví je takový nucený, je vidět, jak se strašně snaží, až to přechází do pitvoření se, viz. REVENANT. Ano, je to tvrdej, nečitelnej týpek, ale herců je po světě mnohem, mnohem více lepších.

  • Fordzy

    Cavill je ok. Ale kam sakra zmizel Tomasz Baginski? Měl přece režírovat minimálně jednu epizodu. 

    • MickeyMutant

      Myslím, že se s ním i dál počítá. Jen nejspíš na místě producenta.

    • solomon.short

      To me taky nastvalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit