Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dost sucha recka, o atmosfere ani zmienka, nieje to ziadny horor ale triler, v porovnani s RE7 umelecke dielo
  • Hral jsem to asi dve hodiny a opravdu jsem se moc nebavil, mistama parada a pak zase back to the boring grey, cili ,,šeď,,! Nepovedlo se to, podle mně ne tak jak jsem si to minimalne ja predstavoval a to me sere. Prestal jsem to hrat, protoze takovehle hry jsem uz hral a byla to opravdu pecka, treba jiz zminovany Condemned jednicka nejlepsi dil, dvojka taky super, ale na mysteriozno jednicky nic nema, ten vrah byla opravdu desivej. A tady proste porad nekde breci, jeci, a kdyz se strili, tak to vypada jak kdybych opravdu hral mobilni hru nez spetky fyziky a mimiky. Skoda, nevyslo to!
    • Jack1947
      Ten konec byl asi nejlepší :D nevím moho to skončit třeba Colem ale ono to pokračovalo profesorem který musel projít to samé znovu - aby doplnil nějaké informace to byla asi největší nuda byt mohl warpovat a vydržel více ( mohl rychleji obejít přestřelky)

      Jinak to samé cop jsme viděli ale něco navíc jen to prostě nedopadlo tak jak mělo ( Horor nebyl moc hororový a zbran která okamžitě každého zpacifikovala ubírala na atmosféře)
      Pak ten příběh o jedné holce a jejím otci taky nic moc vlastně celé se to točilo o tom a ne o Cole Blckovy... to bylo celkem mínus noo.
  • Jack1947
    Jinak pochvala za recenzi vše podstatné bylo zmíneno a obsaženo v pár větách a neméně souvětích... víc bych ani asi nedodal.
  • Koukal jsem chvili na gameplay video a hodne mi to pripomina Condemned, coz je dobre, protoze Condemned je skvela hra a tohle by mohla byt adekvatni nahrazka.
    • Jack1947
      Ten engine je snad taky jinej... Condemned byla parádní hra. Tohle je jiné, navícv se tam hodně střílí až je to pomalu spíš na škodu. Ta helma mi za připoměla SAW a SAw Fleshn´blood.
    • Condemned bylo hodně nedoceněné. Škoda že dvojka vyšla jen na konzole.
      • Dvojka byla snad ještě lepší než výborná jednička. Ač primárně PCčkář, dohrál jsem cca 40 konzolových FPS a Condemned: Bloodshot z nich byla nejlepší.
        • Jack1947
          To si jí budu možná muset taky zahrát... nějak jsem se k tomu nedostal.
          • odporucam aj Cryostasis
            • Jack1947
              To jsem hrál nicménšě ten konec mě úplně znechutil a nedohrál jsem.
  • Jack1947
    Mě se to celkem líbilo... ten hudební pokdres byl snad ještě lepší než v Outlast 2 a kolikrát jsem se fakt lekl.
  • Hezká recenze, myslím že se Lucce velice povedla *4*
  • S recenzí moc nesouhlasím. Jasně, je to subjektivní pohled na věc, ale třeba pokud jsem četl dobře, nebyla vůbec zmíněná zvuková a hudební stránka, která je podle mě na velmi vysoké úrovni. A těch pár napínavých scén, např. s opakujícím se hudebním podkresem Páárty, byla tak intentivní, že takovej Outlast 2 může jít brečet. Doporučuji hrát se sluchátky. Za mě mezi 8-9. Dle mě dokonalej herní mix, kterých moc není.
    • Pod ten hudebně-zvukový projev se klidně podepíšu. Ve hrách vždycky poslouchám ambientní zvuky a hudbní doprovod a z Get Even jsem si sednul příslovečně na zadek. Tak skvěle zpracované hudební téma, které je ještě ke všemu interaktivní a s nadcházející akcí fantasticky graduje, jsem nezažil už dlouhé roky. V tomhle Get Even opravdu výrazně překonává cokoli, co jsem hrál. A že toho nebylo zrovna málo :)
    • Zmiňuješ pouze nadstandardní zvukovou stránku oproti recenzi a to je sakra málo na to, aby si používal superlativy jako dokonalý *1* Pokud ses snažil někoho přesvědčit o výjimečnosti hry, protože tě momentálně hodně nadchla, tak příště doporučuji použít víc argumentů, protože takhle to vypadá, jak kdyby tě ve hře nic jiného nezaujalo *1*
      • Vždyť jasně napsal, že je to jeho subjektivní pohled. Neumíš číst nebo nevíš, co znamená slovo subjektivní? Zbytečně ztrácíš čas výsměchem, kde ho není vůbec třeba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit