Přejít na výpis diskuzí

Ghost of Tsushima z vás udělá samuraje bojujícího proti mongolské invazi

30.10.2017 17:50
Aleš Smutný 24 příspěvků

Sony otevřelo svou pařížskou akci velmi sympaticky. Jako první ukázali novou hru od studia Sucker Punch, které stojí za sérií inFamous. Nicméně tentokrát se vydají vývojáři někam úplně jinam a napoví to hned název hry: Ghost of Tsushima. Na japonský ostrov Cušima do roku 1274. Cušima leží mezi Japonským...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow
  • Jack1947
    Upřímě nestačí vám NIOH? ( ten bude i na pc přeci) *3*
  • CRYPT
    Sakra ja bych si konzoli i koupil, klidne i XBOX i PS - ale ja proste hrat hry na gamepadu nebudu. Dokud nebude klavesnice (min. WASD + par prislusnych tlacitek) a mys, ja na tech konzolich hrat nebudu. A pritom na konzole vychazi takove zajimave hry
    • K+M ke konzoli připojit jde, na střílečky nezbytnost, jen musíš mít origo k PS4 která je docela drahá, nebo za cca 1500 neofiko adaptér a připojíš jakoukoliv
      • + je třeba počítat s tím, že v mp budeš za cheatera. ;DD
        • můžou mě považovat klidně za vtělení Ježíše Krista, nikdo jim nebrání si tu k+m připojit taky *4*
    • up_er
      To víš, že nikdy nebude :)
    • kazdy ma neco do sebe, mireni samozrejme lepsi mys, pohyb ale ovladac (oproti WASD 8 smeru a jen jedna rychlost), neketery hry se teda lip ovladaj na MS+KB a jiny zas ovladac.
    • nikdy není pozdě začít…
    • jamar28
      Ona k tomu nejde připojit klávesnice a myš?
  • Tak tohle mě může minout.
  • Len aby to nedopadlo s tou exkluzivitou ako pri Nioh, kde hra vychádza čoskoro aj na PC ;) A to hovorím ako fanúšik Sony.
    • Koei Tecmo Games nepatří Sony a Nioh není ani financována od Sony(Bloodborne), takže je tam jen konzolová exluzivita, tohle je přimo studio od Sony, hra vyjde jen na PS4, nikde jinde.
      • Aha tak potom už to chápem, tak výborne ďalšia exkluzívna hra pre hráčov Playstationu, len tak ďalej Sony :)
    • Obávám se, že v tomto případě k tomu nedojde. Pracuje na to studio Sucker Punch, jehož vlastníkem je právě SONY. *5* Jediná cesta je si koupit toustovač.
  • Raději bych za Mongola kosil Japonce
  • Pořádná potrava pro můj toustovač. *5*
  • Boha jestli to bude jen na pleják tak mě omejou. Miluju japonsko, sám mám doma několik katan a tuhle hru nutně potřebuju na PC.
    • Miluješ japonsko a nemáš Playstation?
      • třeba má rád kvalitní výrobky *1*
        • Jack1947
          Miluje Japonsko kulturu ale ne jeho uzavřenost?
    • To už je někde něco víc než tenhle teaser? Klidně se z toho může vyklubat průměrná no brain hack & slash.
    • Tak uz si priprav rucnik, protoze to BUDE jen na plejak *3*
  • Krescz
    víc takových her z feudálního Japonska *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit