Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mě tohle příjde jako větší/menší DLC do WIldlands ?! Fakt jsem čekal novou mapu ne jen jeden ostrov a záporák Walker taky docela předvídatelný (kdo hrál operaci ORacle ví o čem mluvím) nicméně pořídím. Protože zjervně na Wildlands se bude po vydání kálet.

  • Vojtzech

    Wildlands bylo šíleně repetetivní, mapa byla větší než by bylo zdrávo a singleplayer byl o ničem. Byl by to býval alespoň trochu zahránil coop, ale dostali jsme se k hraní vždycky po delší době a pokaždý to chtělo stahovat deset a více GB updatů, takže jsme si zahráli asi dvakrát a šlo to z disku.

    Trailer na Breakpoint vypadá dobře, ale bojím se, že ta repetetivnost zůstane, mapa bude ještě větší a díky úspěchu Division 2 bude single ještě víc upozaděn.

    • Jack1947

      Jsi nehrál ty časově omezené mise ? neřikám že špička ale bavilo.

  • Celé to jde na ruku militantně založeným teenagerům... přijde mi.

  • Whoossain

    Na první díl je teď na Ubi celkem hezká sleva (70%) na všechny edice. Konečně koupim :-)

    • Tak nezapomen jeste uplatnit dalsich 20 ze zbyvajici ceny skrz uplay body ;)

  • Neurazilo ale čelist mi nespadla.  Prostředí, nic co jsme už neviděli v Bolívii, vyjma sopky jen v menším měřítku. Jízdní model opět mizerný takže mi neva že za úkolem nebudu cestovat lán světa. AI beztak zase nebude umět nic ovládat. Počítám že na jednotlivé třídy bude nabaleno hafo XP a do půlky hry budeme stále něco odemykat plněním toho či onoho. Lovit kožky se snad díky bohu nebude?! Za mě asi rozhodne jak moc bude hra hendikepovat sólo hráče, žádnou bandu nemám, public je sázka do  loterie a AI ve Wildlands byla dobrá jen ke spotování protivníka, oživení mě a synchronizované střelbě, jinak děs a běs.

    Navíc na to nemám adekvátní železo a jediným světlem na konci tunelu se zdá být Ryzen 3000, takže počkám pár měsíců než se otrká a pak do něj po osmi sezónách u Intelu přestoupím. Že by ten zázračně povstal z popela očekávat nelze a mě dochází trpělivost.😠

  • Coffin.Corner

    Osobně jsem rozčarovaný. Fiktivní ostrov, nepřátelské drony á la dětské rozkládačky, zbytečné třídy... 

    • Lukyz

      Vidím to stejně, doufal jsem v nějaký realističtější scénář jako svržení diktátora v nějaké Africké zemičce a místo toho máme sci-fi FarCry s Musekm a Punisherem v hlavních rolích 🙄 


      Přijde mi to jako strašná škoda, protože gameplay a lehčí survival prvky mi přijdou super. 

  • TheSuffering

    Dobrá kooperace vždycky přijde vhod, bohužel z prvního traileru to vypadá jen jako kříženec Division a Wildlands, což by bylo proklatě málo. Navíc 4. října vydání, nenechte se vysmát, v té době budeme všichni pařit Borderlands.😛

    • Jack1947

      Možná ano...

  • Vakek

    Já se těším 🙂

  • uher

    No hlavně aby to zase nebylo samé copy/paste znič tady 85 stejných generátorů, támhle osvoboď 70 identických kempů a podné kraviny...

    • jindra.veliky

      Vsadil bych se ze bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit