Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako sa prepinaju prikazy spolubojovnikom v menu prikazov Dakujem
  • Still
    Ubisoft.... víc netřeba psát.
  • Lukass
    Far Cry 4.5?
    Rekl bych ze jo, klasika jako veze na odhalovani mapy, hromada blbosti a celkem obycejny mise.
    FC4 me bavil, ale podruhy uz me tolik nebere, a tohle vypada jako Far Cry akorat s jinym nazvem.
    Ubisoft kopiruje mechaniky AC, FC, a ted tohle, vsadim se ze to tak bude.
    Nadruhou stranu otevreny svety Ubi umi, bojim se ze uz to bude ale malo.
  • Lukyz
    Vypadá to moc pěkně, ale trochu se bojím, protože UBI a openworld -> posbírej 25 balíčků kokainu pro otevření skinu XY nebo zaplať $5, osvoboď 5 nepřátelských táborů pro otevření mapy a odkrytí lokací balíčků s kokainem + samozřejmě companion app pro mobily a mikrotransakce.

    Navíc jsem zvědavej jak se poperou s AI,když bude člověk chtít hrát čistě singl.
    • Jen doufám že nebudeme muset lovit lamy a kondory a s jejich kůže si vyrábět brašny na munici. *2*
  • Jestli nepos.rou PC verzi způsobem jakým se jim to podařilo s Future Soldier tak rozhodně mám zájem. Sice FPS bych bral raději když tu bude TPS The Division ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.
    • Francis
      súhlas, future soldier bol (je) hrozný port
  • Morraw
    Ubi open world hry umí, teď ještě jak zvládne ten co-op. Docela se to podobá Division, tak uvidíme.
    • Vazne umi ?
      Vetsina hracu jejich lacinej copy paste system nesnasi, pribehy jim nejspis pisou stredoskolaci a jejich hry vychazi extremne zabugovane.
      Umi prodat hru masam na zaklade zavadejicich reklam, ale o kvalitach jejich her to nic nevypovida.
      • Morraw
        Podle mě umí. Který jiný vydavatel má tolik open-world sérií ? Vytvořili systém, který funguje na téměř jakýkolv žánr. Umí ty světy zaplnit a vše působí živě. Jistě, základ je kopírka, ale pokaždé se kolem toho základu snaží postavit něco nového.
  • Proč nevypadaj jak vojáci, ale jak nějací žoldáci, za ty hrát nechcu.
    • Tak nehraj
  • Francis
    Paráda! Arkáda jak remeň, ale coop to bude sakra zábavný!
  • drasta
    To vypada skvele!
    • To vyzeral na zaciatku aj Future soldier a ako to dopadlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit