Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Respekt !
  • Jeho sochy jsou neuveritelne plasticke, jsou ohromne detailni. Jako kdyby je opravdu nekde videl, avsak pokud se na to clovek podiva z druhe strany, tak obrovska posedlost po techto ''kreaturach'' naznacuje ze uplne v poradku to v hlavne nemel. Jsou to absolutne zvlastni tvary, prolisy a vse okolo. Verim ze mnoho z nas pri prochazce jeho domovem musel mit nahradni hnede kalhoty.
  • Snad nebudu přehánět, když nazvu Gigera revolučním géniem.

    Smekám, Mistře, a díky za vše!
  • Už jsem se bál, že tu bude chybět o mistrovi článek a nakonec se tu objeví takový parádní. Díky za něj. Jdu si pustit "Brain Salad Surgery".
  • Díky za ty noční můry, ty jedna swině *9*
    • může mi vážená redakce vysvětlit proč byl smazán příspěvek s neškodným fuck fuck fuckurážlive necháváte bez povšimnutí zatímco kmotr tady vesele plácá
      • C-BEAM
        pretože redakcia narozdiel od teba a šiestich mínuskárov u pána kmotra, dokáže rozoznať ironický komentár od primitivizmu.
        • jasně ty kreténe.ještě ho pochválíme.nejseš to náhodou ty?
  • Opravdový TALENT. Žádné Béčko
  • proč mam smazanej prispevek? to jako nemuzu napsat že to byl blazen? vzdyt je to pravda. byl nemocnej. co je na tom nevhodne? *8*
    • byl ujetej ,ale pravě diky ujetejm lidem je ten svět zase o něco bohatší
    • Tak on každej umělec je trochu "jinej", protože normální člověk takové umění nedá nikdy dohromady.

      Historie obecně platí za to, že každý génius měl své "mouchy" - veřejnost je špatně chápala a plně docenila často až po jejich smrti (Einstein, Hitler, Göring, apod...)
      • Kdy ocenila společnost Hitlera a Göring. Ty budeš asi taky celkem jinej...
        • Jack1947
          Ale jo Hitleruv nedoceneny umelecky talent v malovani preci ano, kdyz jeho obrazy post mortem se prodavaji a drazi za vysoke castky. Goering to nevim, Vrchni velitel Luftwaffe a ministrs letectvi no mozna za jeho neskonale brilantni ciny nebo nevim tezko rict. *7*
    • teď dostaneš ještě ban za kecy *1*
      • Jack1947
        One troll down... hundreds still remain... *3*
  • Vzpomněli jste si chlapci a udělali mi tím radost.Díky
  • Vynikající článek, díky!
  • jonatan.hanzlik
    Supr článek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit