Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda. Tahle stylizace nikdy nezestárne. Za absolutní špičku sice považuju styl Monkey Island 2 / Fate of Atlantis / Simon the Sorcerer, ale Maniac Mansion je taky super *1*
  • maros.goc
    asi tym tvorcom treba povedat ze doba uz pokrocila a ze dnes doma nemame Atari 2600 ...navyse takychto hier je vo forme freeware tony na internete ...a oni za toto chcu peniaze? svinstvo
  • z rozhovoru s Gilbertem: " We like to think of it as a satire of Twin Peaks meets True Detective meets The X-Files". Já si řikal že ty dvě postavy vypadaj jako Máldr a Skalyová.. ty vole to bude slátanina, to nezachrání ani ten jejich nevtipnej humor.
  • Presne tohle jsem si predstavoval, kdyz mel prvni kickstarter ten zlodej Schaffer...
    • maros.goc
      zlodej? ako to?
      • To znamená, že krade. Kupříkladu mě oholil předevčírem. Jdu si takhle hezky po ulici a co to nevidím, Schaffer a míří mi gumovým přirozením na obličej, že prej chce všechny mé peníze. Jenže já neměl ani floka, protože jsem zrovna všechno utratil v pražské kavárně za pivo. Panečku, zadnice mě pobolívá ještě dneska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit