Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PORTAL 2 K tomu není co dodat to mluví za vše *1* *2* *3* *4*
  • tahle série jde mimo mě. *12*
    • dodatek

      http://www.eavanoce.cz/invited_by/28707
    • To máš velkou škodu, Portal byl nářez všech nářezů s lepší atmosférou než lecjaká vysokorozpočtová hra.
    • tvůj nick hovoří za vše *1*
  • Requiem1990
    Klasika, diskuze o Portal 2 a už je tu opět diskuze o HL 3/EP3.
    • Mozna proto, ze Portal vysel spolu s HL2 EP2 ?
  • Takze tiscali prave vylezlo z postele a po nekolika mesicich sem da neuplne video co uz je doooost dlouhou dobu na steamu tomu rikam lol *1*
    • sleepless
      Sorry, ale je to cerstve vydane video..to je fakt, se kterym nic Tiscali neudela, at uz se probudilo pred hodinou, nebo pred rokem :)
      • Ano omlouvam se,sem proste jen zahlid a rikam si to uz sem videl *1* pravda je ze to video bylo trosku delsi *3*
    • claymen
      já sem se teď na ten steamový díval a je trošku jiný, je tam samozřejmě víc gameplaye, ale není tam tolik z té výroby těch robotů
      • Amylee.Anderson
        Sice to neni k tématu, ale musím podotknout že máš dobrý nick :P
        • claymen
          dík, až na tu gramatickou nesprávnost :D, každopádně sem ho vymýšlel když jsem byl mladší a frčel si Neverhooda (podle návodu bohužel)
          • Amylee.Anderson
            Kdo to dohrál bez návodu je král. To prostě nejde. Ale je málo lidí, co to zná :) Přitom je to taková dokonalost.
            • claymen
              Hi, me Willy.. Každopádně myslím, že to byl Klayman s K :D
  • Ten malej je supr ;)
  • A bude ešte niekedy HL2: Episode 3?
    • Jn, misto L4D 2- ktere bylo narychlo uplacane, protoze Valve podlehlo tihou penizku, bych uvital spise EP3. Doufam, ze za tu dobu vydaji opravdovou pecku. Bud jenom dalsi skvelou epizodu, nebo cele nove HL 3 s rozuzlenim a hraci dobou 20+ hodin. Pripada mi ale, ze ani tvurci sami nevi, jak by mel HL skoncit :)
      • HL3 nejspis este dlouho nebude....HL2:EP3 sice taky este dlouho nebude :-/.. ale podleme bude delkou skoro jako plnohodnotny pokracovani...
      • To je hloupej názor. L4D 2 je mnohem lepší hra než jednička. A jestli bys něco uvítal nebo neuvítal, to fakt nikoho nezajímá :-))) Vážně: 20 hodin? V dnešní době? Zbláznil ses?!!!
        • kostejnesmrtelny
          No, já myslim, že jenom ten tvůj nickname mluví za všechno... :-D
          • Kddyž myslíš. Tvůj je ovšem velmi originální... =D
            • Amylee.Anderson
              On má alespon takovej herní. Ty máš jak nějakej hoper. To tě maminka učila chovat se jak arogantní hovado, nebo tě to naučili tvojí kamarádi from tha hood?
        • Kdo ti dava pravo soudit, ci nazor je hloupy? Zkus zapremyslet: jeste nikdo nevydal multiplayer hru tak rychle po sobe a u Valve je to nejvice podivne, kdyz jim i update do TF2 trva pul roku. Tady zafungovala vidina penizku z dobreho ohlasu L4D 1. Ze je lepsi je muj osobni nazor, stejne tak CS 1.6 vs. CSS... ale vydat L4D a L4D 2 tak rychle po sobe je svinarna.
          Dalsi vec- jednoduchost. Obe CSka jsou stylem hry stejne, rozdil je jenom v grafice. L4D 2 je dle me uz preplacane vecma, ktere nevyuzijes, priserama, ktere jiz nesedi do puvodni ctverice hracu a nakonec i ta atmosfera je jiz o nicem. Je to jiz moc chaoticke.
          A proc ne herni doba 20 hodin? Valve mi prijde jako posledni studio, ktere vi, co se patri. Byla by to nadhera.
          • Ak tvrdis, ze gameplay v CS 1.6 a v CSS, je rovnaky, tak si nikdy obidve hry nehral. Dlhe roky som hraval 1.6 a potom som presiel na sourca, a hra je omnoho dynamickejsia, zbrane robia mensiu damage, flashe a smoky maju konecne zmysel a nemusis sa ist hodiny spravne hadzat, aby sa ti stalo, ze ako v 1.6., ze ti buchne flash pod nohami a vidis atd...je toho vela...

            A s tym, ze je L4D2 chaoticke, je blbost, je tam akurat vacsi doraz na pohyb, nie je totizto nic horsie a sklucujucejsie, ako versus mod v L4D1, kde obumujes vsetkych 4 ludi a nastava corner camping...Celu hordu v pohode vybashuju a ked sa drzia vsetci 4 pokope v rohu, tak mozes rovno na quad cap s huntermi zabudnut, lebo mat okamzite vybushovany. Nemas ziadneho spittera ani chargera, a velmi malo dead spotov, ktore su tak narocne na koordinaciu s timom a kazdy o tych par miestach vie, ze musis hrat naozaj prosti zlemu timu, aby sa ti podarili.
            • Hral jsem obe CS. Je to prakticky to same, je to o AIM. Rozdil je, ze rotacakem nedas jen tak headshot- zbrane se chovaji jinak. Ale styl hry je stejny!
              Skliceny muzes u L4D 1 byt, pokud to neumis. Dulezita je koordinace, ne ze jdes s boomerem a ostatni maji 15s do respawn... ale pokud chces zajisto vyhravat, je pro tebe asi dvojka vhodnejsi.
          • Já si dávám právo soudit, že Tvůj názor je hloupý. Máš na něj nárok, ale podle mě opravdu není moc chytrý. L4D2 je dle mého opravdu o dost lepší než jednička, chaos je v pořádku, ten ke hře tohohle typu patří. A atmosféru to má stále o dost lepší než v prvním díle.
            Jestli kvůli vidině penízků, to už je jiná věc. Hlavně je to výborná hra. A dvacet hodin HL3 je opravdu nesmírná blbost i chabá polovina by byl úspěch.
            • Proč? Na to, abych ukázal jisté vady tvojí nezlomné logiky nic originálního nepotřebuji. O to je to smutnější.
            • Aoyagi: Něco, co by zavánělo originalitou, bys tam neměl?
            • "Mně se líbí červená" "A mně se víc líbí modrá, takže tvůj názor je hloupý a ne moc chytrý"
            • Jsem rád, že si to myslíš. Mně je tvůj názor naprosto putna. Jsem ale rád, že ses naučil naklíkávat si souhlasy s komentářem :-)
            • A podle mě jsi hloupý ty. A neuděláš s tím vůbec nic... *7*
          • souhlasim s tebou... L4D 2 se mi taky zdalo az moc preplacane... ta hratelnost z jednicky se vytratila kajsi mimo a je temer nemozne dokoncit nejakou kampan... (jedem to tri vzdycky)... a s delkou HL3 taky souhlasim... pochybuju, ze valve by se zamerilo na multiplayer v ciste SP hre... (nerikam ze hl se nehraje po netu, ale precejen sp je prednejsi)... v tomhle jim verim, otazkou zustava, na co cekaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit