Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sem za remastery rad. Ps4 je moje prvni konzole, tak si aspon zahraju tyhle pecky v odpovídající kvalitě zpracování.
  • Remáster jsem sice nehrál, ale původní GOW3 byl jednoznačně vrchol série. Od té doby už jsem tak dobrou rubačku s překrásnou grafikou nehrál. Ani sequel Ascenstion nebyl už tak dobrý jako právě trojka. Hned začátek hry, kdy se střetnou titáni a bozi je jeden z nejlepších herních zážitků vůbec.
  • Kratos je prý inspirován postavou Dereka Vineyarda, neonacisty z filmu American History X. Postavu ztvárnil Edward Norton.
    • ma taky holou hlavu, takze jako by mu z oka vypadl! *5*
  • MalyZeli
    Nejlepsi by bylo kdyby to dali na peeececko, mrchy.
  • Ako moze dostat vylepsena verzia ine hodnotenie ako predtym?? To teraz zacnete prehodnocovat i stare hry co predava GOG?
    • Možná proto, že je to jen upravené po grafické stránce a to asi ne úplně pořádně. A přesto za to chtějí docela hodně peněz. Byť ne standardní plnou cenu.
    • a Call of Duty dostane pevně dané hodnocení 5/10 až do roku 2030, kdy se udělá revize, jestli se už něco nezměnilo
  • A co takhle konečně plnohodnotné hry, koupil jsem si PSko a zatím jsou tu jen samé trapné remastery. Nebudu utrácet za něco co už jsem hrál. Sony se snaží se svejma pěkně vyjebávat. *10*
    • Takhle mě po*ělali s PS Vita.. teď tam mám samé indie gamesy, co si můžu vesele pařit na PC za pár šupů z bundle *7*
      • ucho
        Tak přednost PS Vity je taky v tom, že se s ní vyvalíš kamkoli a snadno ji přeneseš...
    • Však je tam her dost... Pokud teda nehraješ jen čisté exkluzivky, ale tak těch nikdy nebylo moc.
  • pořád mne to baví
    • Neumět mluvit a spát při zasedání vlády? *1*
  • Vim, že se to nemá dělat, ale u konkurence na hrej.cz hráli remastred gow3 v gameplay uz pred mesicem. j
    Ja jen kdyby se nekdo chtel podivat jak to vypada na zivo ta nova grafika atp...
    btw: hru vydali 14. cervence - chapu ze maj panove dovolene, nechapu ovsem ze v dobe herniho sucha vydaj recenzi mesic po jejim vypusteni na trh.
    • Co teprve recenze na Batmana v nadcházejícím Levelu.
  • N0isy
    Tyhle recenze opravdu nechápu. Původní hře by jste dali 9/10, ale remasteru, což je totožná hra akorát s větším rozlišením a FPS dáte 7/10? Co?

    Nestačil by jen krátký článek o tom, co je v remasteru lepšího bez známky? *7*

    EDIT: viz. Argo dole
    • tetrisu by tiež dal niekto pred 30 rokmi 9/10, to neznamená, že ak urobím teris v krajšej grafike dnes tak tiež musí dostať 9/10
      • Tak tetris je jasna 10/10 hra a vzdy bude
    • Remasterstation 4
      • A Xbox:none .. vyber si :D

        Na PC naštěstí vychází hromada zajímavých her, ale asi se zde diskutuje jen o AAA sféře.
        • pro tuto generaci je rozhodně nejlepší volbou PC
    • A není to jedno? Stejne ta hra moc lidi nezajima. Az na cestne výjimky jako Last of Us nebo GTA V, remastry moc lidi nekupujou. Devil May Cry, Dead or Alive 5, Borderlands 2, God of War 3, Dark Souls 2, Sleeping Dogs atd, lezi na krame a nikdo se o ne moc nezajima. Obcas si někdo nejaky koupi, ale spis kvůli sbirce nebo proto ze nemá co hrat, protože zajímavých her na PS4 je malo.
      • A nejsou to remaky?
      • Zatímco všude jinde je těch her plno.. :D
  • Ja predchozi konzole nemel, takze jsem stastny za kazdy remaster. A bude nas urcite vic. Uz se tesim na Uncharted :-)
    • kdyby dali zpetnou kompatibilitu, možna bys byl štastnejší
      • To by pak z vás dolovali ale méně peněz ne!? Tohle je přeci víc jak evidentní..
        Dlouhodobý manažerský plan Sony vychází na jedničku:
        1. naceníme "exkluzivity a multiplatform hry na +/- 1700, pritom ohlasime nemoznost zpetne kompatibility,
        2. pockame jak se bude prodavat párkovač,
        2a. prodava se jak rohliky i po letech, zacneme delat remastery za cenu novinky na PC (minimální náklady, využití značky na maximum = dojíme),
        2b. neprodava se jak rohliky, konkurence nas dotahuje, zacneme makat na novych znackach / pokracovanich (tato varianta je mozna otazkou budoucnosti)
        3. dojíme, dojíme a dojíme, stejně to přece koupí, protože nic jiného ani nemůžou hrát.
        X. občas jim dáme indie hru zdarma v rámci PS+, aby drželi tipec.

        Užijte si to *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit