Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všeho moc škodí jebáku, asi jako kdyby tam vycházely v 90% hry z top down pohledu, taky bys mohl argumentovat "a tebe top down hry nebaví? vždyť by ses připravil o GTA1, Hotline Miami, Gauntlet, Micro Machines, Warcraft.." jako jo, baví, ale jednou za čas, ne furt a taky ne tak moc, abych kvůli nim kupoval konzoli *4*
    • Reaguju na to co jsi psal. Nemáš tu blejt takový kraviny. Takže najednou to nejsou všechny hry, ale skoro všechny? :D

      To jsi jako navíc ještě lhář? :D
      • vždyť je to pravda jebáku, jestli s tim máš problém, tak to máš blbý, nauč se akceptovat realitu, budeš to mít snažší, pak se taky nauč číst a přemýšlet nad obsahem psaného textu, pak se teprv vrať diskutovat, nebo se radši nevracej vůbec, trollíku
    • a pak je to samozřejmě otázka žanrů, hrát pořád akční hry musí být *ziiiiiiiiiiiiiiv* hrozná nuda
      • 90% všech her jsou akční, je jedno jestli to FPS, TPS či TOP DAWN. Smiř se s tím trolle obecný...
        • jsem smířený, proto taky hraju na pc kde jsou zastoupeny všechny žánry a na konzoli házim bobek, nakonec to smiřování ani nebylo tak těžký

          PS to že ti neustále dokazuju že nemáš pravdu není trolling, to je prostě realita, tak klídek *5*
          • jen nechápu tu potřebu trávit čas v diskuzích o hrách, které tě nezajímají na platformě, která tě znovu nezajímá a ani ji nemáš, ten čas trávíš tu pravidelně jen pod jinými nicky a píšeš pořád to samé dokola. Takže ve výsledku jsi jen troll se sebepoškozujícími tendencemi.
            • já zase nechápu, jak si můžeš stěžovat na multinick, když tu sám měníš nicky 10x za den? To vypovída o tom, že jsi nejen nekonečně hloupý troll, ale navíc i pokrytec, zkrátka odpad *4*
            • ucho
              tak ono ho zjevně ani nebaví hrát na PC, jinak by tu neřešil takové kraviny.
  • Ta hra je moc hezky udělaná, ale moje PS4pro u ní vydává zvuk asi jako sovětský raketoplán Buran. Takový hluk jsem neslyšel od prvních X360.

    Herně mi to zatím přijde trochu o ničem, ale jsem teprve na začátku, tak nemůžu soudit.
    • Jo, na začátek si stěžuje spousta hráčů, ale je to dáno tím, že prostě tvoje postava nic moc numí a taky ještě nemáš rozevřený svět o spoustu možností - neboj, ta hra je postupem čím dál lepší :)

      Ale PS4 pro je fakt hučák a S€R€ mě to pěkně. Sice při hraní používám hlavně sluchátka, ale to prostě není omluva a doufám, že se z toho v další generaci poučí.
  • Tyhle vecne hadky fanboyu vam nezavidim. :-D Ja jsem predevsim hrac, hry miluji a jako hrace by me opravdu stvalo, ze si nektere super hry nemam na cem zahrat, takze vlastnim kazdou soucasnou platformu. Skutecne by me totiz mrzelo prijit o veci jako je Bloodborne, Uncharted, Horizon: Zero Dawn, moje milované GT, God of War, Zeldu, InFamous, Maria, Ratcheta, SotC, novy Red Dead Redemption a dalsi co se teprve pripravuji jako Spiderman, Days Gone, Detroit, TLOU 2 nebo Death Stranding a dalo by se vypisovat jeste dale, ty konzole stoji par supu a tech vybornych her je tam hodne, dohromady stovky hodin skvele zabavy.Pouze Xko ted nemam, kdyz jsou jejich hry na PC, tak ho nepotrebuji, ale i ten jsem vlastnil pro Forzu, Halo a Gearse.
    • Teď z toho seznamu vyškrtni všechny akční hry s kamerou z pohledu třetí osoby a dostaneš odpovídající seznam her, o které by mrzelo přijít mě *3*
      • teď je otázka, proč musíš trollit pod každou touhle hrou, když tě nezajimají a nehrajeješ? Trošku smutný život, ne?
        • hoši hlavně se nerozmnožujte, zústante ve sklepě, prezentujete se tu jako lidský odpad, opravdu nemá cenu reagovat na odpad.
          • a tak končí další diskuse, ze které Femto a jeho 20 multi nicků utíká jako zpráskaný pes *5*
        • Smutnější je trolit, měnit nick každou hodinu a pak si naklikávat jak tu dělá mítní pacient femto/alucard. Největší sony fanatik moralizuje o PC trolech...
        • kdyz tu neustale sonyboys trolli, tak prichazi countertrolling z druhy strany, to je snad pochopitelny

          proc by nekdo kupoval konzoli, kdyz ho nebavi porad dokola ty stejny akcni blbinky na jedno brdo

          packovac proste na vic nema, bohuzel
      • No sakra, nehrát žádné hry z pohledu jiné, než první osoby? To bych se asi okradl o spoustu věcí jako je Max Payne série, DMC série, Beyond Good and Evil, Metal Gear Solid série, Resident Evil série (minimálně 1, 2, 3, Code Veronica a 4), Zelda série, GTA série, Vanquish, Uncharted série, Tomb Raider série, Ninja Gaiden série, ICO, Shadow of Colossus, Fallout 1 a 2, Mafie, Zaklínač, Diablo, Tekken série, Street Fighter série a to mě napadlo jen teď z hlavy. To bych ještě měl přičíst Point and click adventury a já nevím co všechno...

        Nikomu samozřejmě neberu, že ho zajímají pouze hry z první osoby, jen teda já osobně bych se bez tohoto žánru neobešel, protože bych se připravil o tolik krásných zážitků, že by můj herní život byl sotva poloviční :D
      • tak alespoň někdo se snaží trošku hry inovovat, na PC maš letošní největší hit nějakou iso ptákovinu, která se hraje stejně archaicky jako 20 let zpátky. Jo, nezapoměnme na brak story, piráty a záchranu světa. Dostaneme Pillars, které ještě dotovala komunita a bonus máš další tři DLC, největší inovace na Pillars jsou ty DLC.

        *15* *15* *15* *15*
        • A 3rd person akční hry se hrajou stejně víc jak 20 let. Dík za pobavení, trolíku...
      • neboli o zadnou, ale to jim nevysvetlis, ze koukat na panacka ze zadu, neni nutny
        • Asi to GT, jenže plnohodnotný ještě nevyšlo a to GT: Sport je spíš takové demo, takže zatím nic. Věřím že i RDR2 bude dobrý, ale pockejme až bude venku, jinak asi zatím nic *10*
    • mně jako příležitostnému je to fuk. Nezvládám hrát ani hry co vychází na jedné platformě, natož abych stíhal hrát to co vychází na všech platformách. God of War, Zero Dawn atd. jsou mi ukradené, protože se mi tento typ konzolových her nelíbí. Ještě jsem nenašel čas si zahrát ani Divinity 2, což je hra pro mne 100x lákavnější než GoW.
      • Tak ono je tam i fura jinych her. Fakt nemusis hrat zrovna tyhle dve :-)
        A ze nestihas vsechny? No co. Tak si misto deseti her z jedne platformy vyberes a zahrajes deset her ze dvou. Tech deset si budes moct ze sirsi nabidky a je dost velka pravdepodobnost ze si tak zahrajes celkove lepsi hry :-)
  • Politika Sony hry pre hracov a nie sluzba ale silny singlac prinasa ovocie...predaje silnych exkluzivit sa dotiahli na predaje Nintendo znaciek budovanych desiatky rokov a vesmirnym skokom prekonavaju PC predaje kde mimo top 3 je to doslova ubohe na Steame a vacsina hier neda ani milion.
    • PreidaQ
      PUBG na PC 24 milionů, to je třeba jako prodeje Uncharted 4, Horizon: Zero Dawn, God of War, Final Fantasy XV a Bloodborne na PS4 dohromady.
      • PUBG hráče bych přirovnal k hráčům FIFA nebo COD. Jsou to hezký čísla, ale drtivá většina těchto hráčů si single player hru typu Bioshock nebo třeba Dishonored nekoupí.
        Na PC určitě kupní potenciál je, ale ne v těchto lidech, to musíte mít štěstí abyste se stali trendem jako je PUBG, Fortnite, Overwatch, CS:GO atd.
      • 98% AAA her dnes vznika hlavne diky prodejum na konzolich, kdyby existovalo jen PC nikdy by nebyly.
        PC je dnes domena indie a nedokoncenych her kam patri i ten PUBG. A taky si pletes single a multi hry. Ktera AAA hra jen pro PC pro jednoho hrace ma stejne prodeje jako tebou jmenovane?.zadna..(ony tam ani zadne nejsou..heh)
        • PreidaQ
          Já naprosto nerozporuji to, že každá platforma má svojí specifickou skupinu hráčů. Ale není pochyb toho, že zrovna na PC je největší množství her a zřejmě i různých hráčských podskupin s odlišnými preferencemi, takže se tam prodeje rozmělní nejvíce.
          Nakonec ale jako PC hráč ani nepotřebuješ velké single AAA hry, když máš možnost hrát singl indie perly typu Rimworld, které ti dají stovky hodin zábavy.
          • jj jako PC a mraky Čínánu v PUGB, nejlepší skupina hráčů ever. *15*
      • PUBG je i na Xbone a na mobily, takže není uplně exkluzivní
        • PreidaQ
          Nemluvil jsem o žádných exkluzivitách. PC je díkybohu otevřená platforma, která podporuje to, ať si každý hraje, na čem chce. Původní příspěvek byl o tom, jaká je to na Steamu bída a pokud já vím, tak zrovna PUBG je především steamová záležitost.
          • to jo, hádám že asi ani nemají cross platform MP, vždy když se to zkoušelo, museli to po čase rušit po (oprávněném) brekotu konzolistů, že je k+m hráči vodí jak děcka do školky
      • Nevím, jestli bych se, kdybych byl ještě PCčkář, chlubil zrovna s prodejema PUBG.
    • marně v listu nejprodávanějších her všech dob hledám PS exkluzivitu
      • aha už vidim, Gran Turismo 3 na hezkém 50. místě, 14, 890,000 prodaných kusů, i tak dobrý *5*
        • Draken69CZ
          a PC only hra je kolikátá?
          • a kdo vlastni obecnej princip pc, ze by zaplatil exkluzivitu?

            aha, draken69cz, logiku nehledat
            • jedinej pomalejsi jsi tu ty, svoji dalsi neodpovedi jsi to opet jen potvrdil
            • takže první je PC, pak Nintendo, pak dloóooooooooooooooooooooooooouho nic, pak PS
            • Draken69CZ
              Aha někdo pomalejší, objasním i tobě. Srovnávat podle prodejů exkluzivitu s multiplatformními hrami je trochu mimo, už to došlo nebo to mám nakreslit *1*
          • trochu oříšek, určitě to je WoWko, ale Blizz přesná čísla nezveřejnil, nicměně, kolem 2014 měli přes 100 milionů unikátních uživatelů, to by mohlo trochu napovědět
  • Stejně je obdivuhodné, že v této době si někdo dovolí vydat hotovou hru, co má herní dobu 20+ hodin a neprudit ji mikrotransakcemi (což jsou v podstatě často cheaty za peníze), a neoznamovat několik DLC ještě v době kdy ani nevyšla - co na to asi říkají v EA, nebo Ubisoftu. Ti chápou pojem "hotová hra" úplně obráceně...
    • Pevně věřím, že to se nevědomky/vědomky odrazilo i na hodnocení a prodejích, protože ta hra je BOHUŽEL v dnešní době zázrak, kéž by to dělali takhle všichni... Nakonec budou spokojení hráči vývojáři i vydavatel co k tomu více dodat ?
  • Ještě nevyšel Detroit :-)
    • ta pořád věříš, že David Cage jednou udělá dobrou hru? :)
      • Já bych řekl že jestli ta hra bude mít takovou úroveň jako to demo co vydali..tak se nebojím toho že by to nebyla dobrá hra. A co byl tedy dle tebe Heavy rain ? Jo jasně nebyla to perfektní hra..ale ten příběh sem si neskutečně užil..a to adventury moc nemusím :)
      • zaty
        Už jednu udělal, ale je to tak dávno, že to děti nepamatují ;-)
    • ucho
      Detroit je interaktivni da se rict adventura. Takove hry nebudou snad nikdy uspesnejsi nez akcni hry.
      • To se uvidí s tím, jak hraní her bude čím dál tím víc casuální zábava pro všechny a bude hrát více a více žen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit