Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Prosím, ať už tam konečně zařadí Theme Hospital :(
  • Už stahuji demo Duke Nukem Forever na steamu *2*
    • ucho
      tak už taky, ale chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, co s tím klíčem dělat :)
    • A kdes to tam objevil? Nikde to nevidim. Zemi mam nastavenou na Cesjo,tak to mozna bude tim ne ?
      • Aha tak uz to sem napsali do Bleskovek - demo pouze pro predplatitele :(
  • tak pozerám, že priamo na Gog-u majú uvádzané HW požiadavky pod každou hrou a vyzerá to ako keby boli tie hry prepracované pre novšie systémy. Má už s tým niekto skúsenosti a tie hry fakt bežia? Išiel by som do toho, je tam pár srdcoviek :)
    • clima
      Mne na Win7 funguju bez problemov vsetky hry z GoG.
    • ucho
      na otestování tam máš i nějaké hry zdarma, tak si to vyzkoušej na nich...
      • no asi to tak spravím, najskôr vyskúšam free lebo táto Vista mi furt robí problémy a ak to pôjde, tak dovi, beriem mesiac dovolenku :D
        • MrSanta
          Všechny hry by měly fungovat na Vistách, podpora sedmiček je postupně přidávaná.
    • ucho
      no já ještě pořád jedu na XP a neměl jsem zatím s ničím problém :) mají pěkný instalátor, dobře se s tím pracuje.
  • Zayl
    No doufám že se dočkáme i Dungeon Keepera 2 ... protože jednička mi s trochou snahy na 7 jede, ale dvojka ani prd.
  • a ako je to s kompatibilitou? To sa tam neuvádza. Napr. DK by som bral okamžite, ale viem, že na Viste je takmer nerozbehnuteľný (na x64 tým dupľom).
    • ucho
      jak neuvádí?
      vždyť to mají v popisu každé hry. a když píšou, že to na něčem jede, tak počítám, že to na tom jede... :)
  • Kruci, ze bych do toho sel? Stareho Keepera jsem nekdy loni zkousel, ale nerozjel jsem to uz...
  • Odulin
    Dobrá práce GoG! Tu Ultimy snad vezmu, protože na tuhle látku jsem zrovna chyběl:) Crusadera No regret i No remorse ještě někde doma máme a Magic Carpet myslim taky.....skvělé to hry.
  • Já nevím, možná jsem trochu natvrdlý, ale nechápu už první větu článku: "Tisková konference CD Projektu, která připomínala pokus o rekonstrukci feministického románu Na Větrné hůrce." Přišli snad novináři na tiskovou konferenci do odlehlého viktoriánského sídla, kde jim jedinou společnost dělal příšelným dialektem mluvící oslizlý sluha a krásná, leč jako kámen chladná dáma? Prováděl je konferencí nerudný a přičmoudlý moderátor, který by s nimi jinak nejraději vyrazil dveře? A co na tom všem bylo proboha feministického? Tak já nevím, jsem z toho hned takhle po ránu docela perplex *7*
    • ucho
      no a nešlo jen o to, že tam prostě pořád foukal vítr?
  • system shock bych asi vyzkousel.. :)
    • System Shock je k dispozici v portable verzi. Netuším sice nakolik je to legální, ale funguje skvěle :)
      http://www.systemshock.org/index.php?topic=211.0
  • Mam dotaz, nekde mi lezi originalka Magic Carpet, ale ve win 7 64bit nejde spustit. Je ktomu nutne pouzit nejaky programek, stejne je to ale pak rozhozeny a nefunguje to dobre...Kdyz s tu hru koupim bude na win 7 normalne fungovat bez nejakych dodatecnych programu'+ zrovna tak ty ultimy? dik
    • Pan_Klobouk
      Urcite DOSbox, prvni koberec mel tu podporu Win95 stejne jenom jako, je to DOSova hra.
      • No ono se mi to s dosboxem prave nepodarilo hratelne vyladit... Sice si to zpomalim podle tech prikazu atd, ale reakce tlacitek (sipka dopredu da tak 10x rychlejsi pohyb i kdyz mys je ok a fps odpovida) je porad umerna vykonu pc a proste to neslo hrat...asi jsem jen lama-ale s tim snad prodavajici musi trochu pocitat...
    • Zkus to přes dosbox. Hodně her od GOG ho ma normalně v sobě a jede jim to.
    • ucho
      u těch her píšou, zda frčí i na win 7 (většinu her na nich zprovozní)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit