Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatimco steam zavedl online drm a bonzovaciho klienta, ma informace a pres to nechce vracet prachy, tak GOG prachy vraci a ted dokonce odstranuje starou DRM. Jeden je evil, druhy je good.
    • Proto jsem taky nikdy nepochopil to hromadný on*nování PCčkářů nad Steamem (viz. reddit PC master race). Ano, nedá se upřít, že prošlapali cestu digitální distribuci, ale se svým přístupem mě prostě se*ou. Gog nabízí všechno, co od digitální distribuce požaduju: koupení hry, stáhnutí bez demen*ních klientů a herní fóra, pokud je nějakej problém. To je všechno.
  • Inquisitor
    Jenom teď zase jednou nahodily nový update a opět toho víc po.. než vyřešily. Půlka modů nejede, navíc už teď nejde na steamu zakázat aktualizace, prostě radost.
    • Vojta_Ilavsky
      Jseš si jistý že to patří do týhle diskuze? Nějak jsem ho nepochopil. :D
      • Inquisitor
        Myslim stalkery na steamu, kde po dlouhý době nahodily nový patch a opět na hov...
        • Vojta_Ilavsky
          Proč aktualizujou takhle starý hry, když museli vědět že ohrozí kompatibilitu nějakejch módů...
          Steam už přes rok nepoužívám, to fakt nejdou zakázat aktualizace?
          • Inquisitor
            Nejdou nedávno to zrušily. GSC mají občas záchvaty a nahodí nějaký update, který ale většinu věcí ještě zhorší. Ale modeři jsou šikovný a brzy to zase napravý.
            • Vojta_Ilavsky
              Na GOGu je furt opatchovanej na 1.6.02, takže tam by to mělo bejt v poho. Jestli máš krabicovku, tak určitě si to tam pěkně zazálohuj. :)
  • Mne tam nefunguje CoP od topcd.cz, ostatné prebehli úspešne ...
    • Pardon, už to ide.
  • Jenom malý dotaz.Bude ta verze na GOGu i s češtinou?
    • Veskoslav
      Není. I když mám první dva díly s profesionálním češtinou (i audio je čeština), tak aktivované verze jsou klasické verze, co jsou na Gogu. Osobně to beru jako příjemnou zálohu, když nepřečtu DvD nebo v případě CoP nebude fungovat aktivace té pitomé ochrany.
      • Díky.Mám všechny tři originálky s CZ ale jako záloha je to super.
  • Super, pěkná práce od GoG! A Cossacks si dám s radostí znovu :)
  • Parada zrovna sem si tam aktivoval Retail stalker SoCH i CS a dokonce i steam CoP a vse bez problemu!
  • Když chci nějakou hru, tak se nejdříve dívám na GoG, jestli je v nabídce. Za takové chování si dle mne GoG ty peníze přednostně zaslouží.
  • Vojta_Ilavsky
    Přehodil jsem si tam Call of Pripyat. Super věc, mít to uložený na cloudu i na DVD, oboje bez jakýkoliv ochrany. :)
    • Veskoslav
      ty nemáš tu super hyper mega ochranu, která má omezený počet aktivací? To závidím.
      • Call of Pripyat ze SCORE je bez jakýkoliv ochrany. :)
      • Vojta_Ilavsky
        Nemám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit