Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Větší demenci jsem nemohl číst... Si jako myslíš, že Zaklínač 1 vyšla před rokem, nebo co? Miluji ty lidi, kteří nadávají na grafiku, i když ta hra vyšla před 7 lety! *16*
    • ..Skvělé a nehodil jsem reagovat.. V případě to bylo na týpka pár komentů pode mnou.
  • Zatímco GOG vám Dungeon Keepera daruje , Steam vám Witchera půjčí a za pár hodin si řekne o placení .... to se mi tedy nezdá jako srovnatelná nabídka :/
    • GOG vám dá hru z roku 1998 (potažmo 1999 v případě druhého dílu) běžně prodávanou za něco kolem dolaru / dolaru a půl.
      Steam půjčí hry z roku 2007 a 2011 na vyzkoušení a pak nabídne 80% slevu, díky čemuž se oba díly dají pořídit doslova za hubičku.

      To snad ani nemyslíš vážně, srovnávat tyhle dvě slevy a produkty.
  • Na steamu jsem si koupil zaklinace chtel jsem to zkusit protoze to vsichni porad vychvalujou .... VETSI SMEJD jsem nevidel !!! Jednicka je v podstate tragedie jak vizualne tak herne a nemluve zvukove ..... dvojka je skoro totez az na to ze vizualni stranka je vcelku dobra. Opravdu nechapu co na tom kdo vidi nebavilo me to ani pul hodiny
    • Cítím gurmána preferujícího především graficky vyšperkované klenoty typu CoD.
    • Souhlas. Zkusil jsem dvojku a po 5 hodinách hraní jsem se ujistil, že to koupit nechci... pořád jsem tomu chtěl dát šanci, ale prostě ne. Ta hra je otravná. Nudné kecy a ještě nudnější souboje, spojené nudným běháním, s nudným a zdlouhavým překonáváním překážek.
      • To je v poradku, kazdy jsme nejaky. Nekdo ma rad holky jiny zase vdolky. Ja treba nemuzu hrat hry ve stylu COD, Diablo atd. Musel bych si nechat amputovat polovicku mozku a to se mi nechce.
        • fallanga
          Jak se říká, 100 gamerů 100 chutí :D
    • A jaké hry tě naopak baví?
  • Off-topic, nevite kde se flaka recenze Eschalon III, kdyz uz vysel o vikendu?
  • nevi nekdo jak si nastavit ten dungeon keeper na rozliseni 1920x1080?
    • Inquisitor
      To by mě taky zajímalo, ať tam dám co chci, tak se rozlišení nezmění. Myslim teda v tom KeeperFX.
  • Prosím, aspoň ty české názvy skloňujte. Nabízí (koho, co) Zaklínače 1 a 2. Díky
  • Keyz
    Supr. Kdo nehrál použijte KeeperFX. Opravuje zejména chyby.
  • CRYPT
    1cka Witche patri do mych TOP RPG's, kdysi jsem si koupil krabicovou rozsirenou edici, ale protoze jsem ted v jine zemi a cdcka jsem si ssebou nebral, tak jsem si koupil i 1cku i 2ku. Tu dvojku jsem si koupil jen z povinnosti, protoze oproti jednicce mne absolutne nebavila. Ale tak mozna odstupem casu ji prijdu na chut. Ale na 1cku se opravdu tesim, si pamatuji jak mne dostala hudba a ruznorode prostredi tehda a samozrejme pribeh jako takovy. To byly fain casy
    • fallanga
      Dvojka nebyla zase tak špatná. Oproti jedničce je to sice slabý odvar, ale je to hratelné a má to skvělé minihry, což bylo pro mě hlavním tahákem *1*
      • Dvojka předčí jednička v každém ohledu. *5*
        • a knihy předčí i Dvojku a jedničku *3*
          • fallanga
            A cokoliv předčí seriál *1*
          • Mě se osobně líbila 1 a 2 kniha
        • Jednicka je lepsi.
          Hral jsem prvne 1 pak hned 2 a 2 mi prisla jako demo.
          Lepsi grafika nic vic .
        • misho8723
          Podľa mňa je jednotka lepšia oproti dvojke v hudbe, HUD a atmosfére (viac slovanská), ale inak hernými princípmi, samozrejme grafikou, príbehom, postavami, a lepším spracovaním volieb a dôsledkov je lepšia dvojka
          • S tím se dá souhlasit ačkoliv já tvrdím, že hudba a atmosféra ve dvojce není horší, ale jen jiná.
          • fallanga
            Příběhem mi přijde lepší první díl. Sice ty volby nejsou tak promakané, ale i tak má jednička lepší příběh. A combat system se mi také více líbil. Sice jsi tam opakovaně drtil jedno tlačítko, ale musel jsi zvolit jeden z 6 způsobů jak nepřítele zabít a to nemluvím o znameních. Ve dvojce jsi jenom mlátil, uskakoval a občas použil protiútok.
            • Cože? Na konci se mu vrátí celá paměť. To je taky hlavní důvod proč chce zlomit tu kletbu ve druhé kapitole, protože mu Cedric řekl že mu to vrátí paměť.
            • fallanga
              Jak říkám, každému sedne něco jiného. Já si zaklínače, který řeší politiku nedokážu představit. Navíc, celé to bylo tak nějak mimo od toho pátraní po ztracené paměti. Sice tam byl ten druhý zaklínač (Leto?) a pár vzpomínek se mu vrátilo, ale nic moc. Doufám, že W3 to napraví.
            • misho8723
              Príbeh a úlohy v jednotke sú v podstate variácie na príbehy z knižiek, čo nie je zlé a pre čitateľa kníh (čo som aj ja) je to príjemné a v postate dobrá vec, ale príbeh dvojky je premakanejší, originálnejší a asi najlepšie herné priblíženie ako v stredoveku fungovala politika a vojenské machinácie a to v takej hĺbke, že to musí uspokojiť aj odborníkov na stredovek - strašne veľa detailov, menších aj veľkých, robí príbeh dvojky oveľa lepším a realistickejším ako väčšinu príbehov z iných hier... napríklad vyčerpávajúce články o komplexnosti príbehu a hlavne politiky v Zaklínačovi 2 hovoria tieto články: http://wishroom.tumblr.com/post/20001517977/the-politics-of-the-witcher-2-part-1-factions
            • fallanga
              Tam bylo spíše důležité vybrat správný meč a způsob boje. Než jsem na to přišel, tak jsem často měl HP na minimu.
            • Ve dvojce jsou znamení mnohem důležitější než v jedničce kde ti stačí jenom Aard. Navíc se tam můžeš specializovat na znamení, šerm nebo alchymii s čímž se dost mění tvůj bojový styl. V jedničce sis maximálně mohl vybrat jestli všechno rozsekáš mečem nebo spálíš pomocí Igny.
        • fallanga
          To si nemyslím, ale jak se říká 100 lidí 100 chutí.
  • MickeyMutant
    "...nakonec i ta EA mají za tuhle dvojici sympatických akcí velké plus!"

    Tak karma EA se tímhle pluskem dneska vyšvihla na minus 3 285 621. Včera po obědě to ještě bylo minus 3 285 622. Velká gratulace!
  • Jedničku witchera jsem shodou okolností v tejdnu koupil v krabicovce (míval jsem ho i dřív, ale mám strach že moji původní edici stopili stěhováci :D) tak mu dokoupim brášku dvojku :-) to budu mít na hodně dlouho co hrát :D no a DK beru okamžitě. pokud to bude dobře fungovat na win 7 tak není co řešit :)
    • fallanga
      Hry z GOGu jsou vždy kompatibilní s W7.
      • Každej kdo má na GOG víc než tři hry ví , že tohle ani u Poláků není vždy pravidlem .... a zrovna u DK2 to byl pod W7 dlouho docela porod ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit