Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slotermeyer
    Kdo chce F.3.A.R.?

    fuč
  • Jsou to dobre akce, ale kdyz jsem cetl ty negativni reakce na Daedalic Humble Weekly Budle na Youtubu, tak me napadlo, zda ma pro ty nevdecniky na PC cenu takove balicky delat. Dle meho se to s temi balicky podle me trochu vymklo z rukou a zatimco drive to byla cesta, jak dostat indie tituly k vetsimu poctu lidi, dnes uz od HB lide ocekavaji AAA tituly a vse mensi je pro ne "shit" a to se mi nelibi. Ze opicaci tady v diskusi v jednom kuse pohrdaji mensimi tituly fajn, ale kdyz se takto nekdo vyjadruje a adresu takoveto akce, ktera by na PC vubec nemusela byt, to uz se mi vylozene hnusi.
  • Jakkoliv nenávidím jakékoliv udávání, tak tuto židovinu mám vždy chuť nahlásit.
    "Balíček her v hodnotě 6000 kč pouze za 600kč"......
  • A nemá být nějaká změna, aby se sockama z Aukra zatočili už pořádně? Něco jako nutnost propojení se steam účtem -> hry se tam objeví automaticky? Také konec darovatelných přebytečných klíčů?
  • Přesně tak, na humblebundle nakupuju už hodně dlouho ale na charitu jsem nikdy nedal ani cent. Téměř vše dávám vyvojářum - ti jediní si to opravdu zaslouží a pak něco málo humble za sprostředkování. Nevim proč bych měl přispívat na nějakou charitu co je mě po nich.
  • mě taky cd-klíč nepřišel a to sem zaregistroval i PIN3
  • taky se mi zadařilo nebýt zrovna na dovolené a chytit to :)
  • no ti na aukru spíš na té neznalosti vydělávají :( Koupím na HB za stovku pět her, na aukro naházím stovku za hru pět her..
  • Konecne se o HB akcich pise, socky z Aukra prijdou o vydelky *11*
  • Jack1947
    A to se vyplati. *3*
  • No jemu chýbala len jedna ruka *7*
  • jj to bol deal jak prasa....mal som to stastie, tak som to vymakol. BF3 deadspace 1 a 3 a dalsie pecky za par eur dokopy.....ako sa hovori...nech nezerem :)
  • Tys potkal bezrukého co po tobě chtěl peníze na autobus? A jak by si je vůbec vzal?
  • Nakoupeno. Dík za tip .. *5*
  • Bohužel flashky nejdou přidat na steam, je potřeba je odeslat na adresu. Děkujeme za pochopení.
  • Zásadne nedávam na charitu, ani tomu bezrukému som nedal na autobus (však nohy mal)... Som preto zlý človek?
  • no ty seš blbej ;) ...
  • Spiker01
    O HB Electronic Arts ste nic nepsali a já to prošvih *10*
  • Thorar
    Ten Daedalic bundle mi fakt udělal radost *3*
  • Tu zas muzete mit za 90kc Dirt 2 a k tomu nějakej balast.. http://www.indiegala.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit