Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo děcka, takové to tehdy bylo. Zkuste to bez ukládání, jak to bylo při vydání :)))
    • Keyz
      Když v některých recenzích nadávají na příliš vzdálené budky kde se dá hra uložit v novém Alienu. Tak jak by to zde asi dopadlo *3*
  • Omluvte mě, ale v dobách, kdy konzolov trh ovlivňuje ten PCčkový, stač jenom malý náznak a někoho to může poměrně nas*at.

    Cituji:

    "Aliens vs Predator Classic 2000 podporuje i ovladač z Xbox 360, pokud je tento způsob hraní váš šálek čaje. I když popravdě nevím, jestli pro tak rychlou střílečku je gamepad nejvhodnější řešení."

    Domnívám se, že redaktor na herním webu, který píše o článku k PC verzi hry, by měl vědět, že FPS se gamepadem fakt ovládat pohotově ani pohodlně nedá. Buď je odkojený na krabičkách (v pohodě, ať klidně je) nebo ať prosím pěkně nepíše takové zbytečné úvahy, které vyzní tak, že možná i ten gamepad by vhodný být mohl. Stačí to podat jinak. Něco ve smyslu, že ta fce tam je, ale je pro PC hráče zbytečná. A na základě toho přidat nějakou úvahu, že škoda, že něco na ovládání nebylo vylepšeno, případně přidáno nebo upraveno.
    • ten tvuj zblebt, nema hlavu ani patu. trhni si.
  • za marinaka, director cut obtiznost, a BEZ SAVU. kterej z dnesnich Justinu Bieberu to da ? no zadnej, dnesni deticky jsou rozmazleni fakani, nedohraje to zadnej. Tohle je hra pro poradny chlapi. *4* , a jen pro skutecny parmeny, co to smazili v roce, kdy to vyslo. Vsichni vostatni jdou jen tupy sraci, ktery si na to, co jsem napsal, ani netrofnou, natoz to dokoncit. Ve hre neexistoval ani jeden save, nekonecny alieny, a museli jste dohrat kazdou z 5 misi solo na jeden zatah.
    Kdepak dnesni sraccky co vychazej.
    • chlapi? snad chlapy jako pány
      • jasnacky..
    • Až na to, že těch misí bylo 18 (za každou postavu vždy 6 - mariňák, vetřelec, predátor). Jinak celkem souhlasím :-)
      • dovolim si opravit.

        6 za marinu (6ka byla jen vycucnuti), 5 za predyho a 5 za aliena.
        • Já bych ještě doplnil, že když si to dohrál za nějakou rasu, třeba za mariňáka. Tak si pak moh hrát mise třeba pro aliena, ale za mariňáka a šel si třeba z jiný strany. Takže ve finále jsi moh každej z těch levelů (15 asi) proběhnout s každou postavou a vlastně úplně jinak.
    • JustinBieber
      Neber si mě do huby !
      • nebo co ? nejsi zadnej petr zverina z vaclavaku, tak tahni, ty buzno. *10*
        • JustinBieber
          to jo ty kryple starej
          • zavri pysk..... *10*
    • C-BEAM
      Dnes by už taká hra vzniknúť nemohla, rýchlosť hry by sa musela uspôsobiť páčkárom, prdli by tam autoheal, otravné ingame animácie, nejaký ten QT event a samozrejme kopec scriptov ... normálne som rád, že som si vtedy avp mohol zahrať ako čistokrvní fpsku, dnes by z nej urobili Otíka.
      • je to tak. snad zustane zachovana obtiznost directors cut, bez savu. (doufam)
    • ty budeš jiste panic
      • no my vime ze jsi. *15*
  • to ma strasne hnusnou grafiku nechapu jak lidi mohli hrat nekdy neco tak hnusneho
    • No tak v době kdy ty jsi byl ještě na houbách tohle mělo super grafiku ;)
    • ty debile, to je nejlepsi aline hra ever. Imbecile. *15*
  • Ty vole...ta nostalgie, těch nervů za mariňáka, tuším, že tam nebyl save během levelu a ukládalo se vždy po dokončení levelu...naprosto dokonalá záležitost, kam s na to hrabou ty dnešní srágory
    • Je to tak, až později patch přidal možnost několika savů během levelu (počet se lišil dle obtížnosti), ale to už jsem měl hru celou dohranou a nutno dodat, že jsem se během hraní několikrát posral.
  • oktavius66
    Parádní, strašidelná a jedna z nejlepších her vůbec. Těším se, klidně zahraji znovu. Za Mariňáka opět můžu přijít fajně o nervy. Jinak nevíte jak je na tom FAN Remake, který běží na CryEnginu 3 ? Tady je video:
    https://www.youtube.com/watch?v=Y7m5cRX3q2M

    Kdyby tohle vyšlo... Asi bych měl týdenní erekci. Vypadá to úžasně, ale nezbývá mi nic víc než věřit, že to někdy v budoucnu vyjde.
    • A co si takhle přečíst popisek pod videem a komentáře?

      Pak by si se tak blbě neptal jak na tom ten remake je....
  • Za predátora byl člověk mašina a skoro bůh, za mariňáka pak zažíval neskutečná psychická muka, no a za aliena si mohl konečně vyzkoušet trochu toho teroru sám rozsévat.

    Dodnes se nenašla hra, která by toto veledílo v tomto ohledu překonala. Každou herní seanci jsem končíval slovy "Ty trenky mi zaplatí" *1*
  • jj Director's Cut za mariňáka nez sajvů... nebo facehugger na ksichtu.. to bylo fakt o nervy..

    Nevým jak bude kompatibilní s mulťákem, ale doporučuju tenhle mod na lepší textury http://www.moddb.com/mods/aliens-versus-predator-classic-redux. Grafiku upravuje decentě a tak jí to prospívá.
  • tak toto je úplne prvá hra ktorú som kúpil za na študenta nehoráznu sumu 1750Kčs...našporených z vreckového,a dodnes ju mám a nelutujem,naj atmosféra naj všetko..100a viac krát opakované niektoré levely na najtažšej obtiažnosti...ale hrdo ôžem prehlásiť že som to dal za všetkých troch aj s bonusovými misiami...a na to ako ma vyhodilo na stoličke ked skočil na monitor ten "cuciak" nikdy nezabudnem...:)).a to zakaždým aj ked som vedel že tam je ..nikdy som nevedel z ktorej stany skočí.:))..tá panika a chaos čo spôsobil.. *1*
  • C-BEAM
    moje svedomie mi nedovolí za tak dobrú hru nezaplatiť... Až bude na gogu za normálnu cenu tak ho zase rád podporím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit