Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Artorias

    taková sleva nesleva. No, dle mého nejlepší nabídky v rámci proma má prostě Epic. 

  • uher

    Pozdě Blizzarde, pozdě... v době kdy existuje Belzebub je nějakej Hellfire k ničemu.

  • Titulek je hodně závádějící, sice ho hned první odstavec úvádí na pravou míru, ale zadarmo to prostě není a titulek je špatně. Těm co už mají koupený základ, přidá i datadisk.

    • XorxoxTalarius

      Zadarmo to je, nemusite kupovat ten datadisk navic, proste ho dostanete.

      • Phillios191

        to jo, ale tím pádem ten datadisk stojí 4 eura, protože 8 euro stojí základ, takže ve výsledku na tom vydělají, ne že to dají free jako dárek :) jde o princip, resp. marketing.

  • Duchino

    Super, GOG jede - moje nejoblíbenější distribuce. Hellfire jsem ještě nikdy nehrál, takže tohle je tutovka.

  • deejaywolf

    Spíš "přidává" než "rozdává"

  • Phillios191

    Zdarma za 8 eur, perfektní clickbait ;)

    • cms.sarka-tmejova

      Abys mohl hrát datadisk, musíš mít základní hru, za kterou zaplatíš osm eur, co je na tom clickbaitového? :)

      • Phillios191

        no to, že už to není tím pádem zcela zdarma :) to je jako když dostanu v xzone zdarma hru, pokud koupím jinou hru.

        • up_er

          Ale ten datadisk dostaneš zdarma, stejně jako třeba tu hru v xzone. Proč v tom hledat něco schovanýho, co tam vůbec není?

        • JamesFaith

          No, soudný člověk by už z toho nadpisu vyčetl, že se rozdává datadisk a tudíž je tu předpoklad, že je to pro lidi vlastnící původní hru.


          Clickbait je to jen pro ty, co ten nadpis nepřečetli komplet.  

          • Phillios191

            neboj, já to přečetl komplet i s článkem, jen píšu, že z nadpisu to zní, jako kdyby člověk k tomu nic nepotřeboval, neboť existují také stand-alone datadisky. Mě Diablo stejně nezajímá.

            • dworkin

              Z nadpisu nic takového nezní, to se jen přání stalo otcem myšlenky. A po takové době od vydání už nikdo nemůže předpokládat, že lidi nevědí, že to není stand alone.

            • KrejciPetr

              Pokud z toho člověk pochopí, že je zdarma i hra, tak má potíže s pochopením textu. Konečně vím proč do SCIO testů dávají porozumění textu :D 

              • Reakce na příspěvek:

                Tak třeba já jsem podle nadpisu doufal, že dostanu exe, který bych vyzkoušel pustit proti krabicovce a modlil se, že to bude kompatibilni. Verze kupte si základ a dostanete datadisk mi je na .... .

            • Duchino
              😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit