Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SimCity 2000 bylo nedávno zdarma (skutečně zdarma, bez nutnosti nějakých nákupů) a ty další dvě hry mají příliš přestřelený limit, který je potřeba utratit. Takže klasické opíjení rohlíkem.
    • Myslím samozřejmě na Originu to bylo zdarma.
      • Nez zadarmo na Originu/Steamu/Uplay, tak radsi za penize nebo jako ted zadarmo na Gogu DRM-free vezi:)
  • hm toho zaklinace mohli slevnit aspon o 15% aby se cena dostala na uroven jinych e-shopu
    • No a navíc to není CZ :-(
      • Tak berz zpět, patch dal češtinu :) Zajímaví že na podpoře nevěděli nic, prý je mrzí že tam CZ není.
  • Rejsek
    "čím více utratíte, tím víc dostanete zadarmo" kdyby skrtli to posledni slovo, tak by clovek aspon nemel pocit, ze s nim nekdo chce vydrbat :-)
  • S GOGem mám problém - portfolio oldies co za to opravdu stojí znovu kupovat není až tak široké jak by se mohlo zdát . Takže pro mne GOG opět točí "megaslevy" na tom , co už dávno mám koupeno a u novinek u mne vítězí Steam ...
    • Tak trochu souhlasím, ale na druhou stranu je ještě spousta "oldies" které na gogu chybí. Namátkou Lotusy, Dynablaster (Bomberman), Transport Tycoon Deluxe (tady to asi bude problematický a navíc existuje OpenTTD, ale TTD je jedna z nejlepších her vůbec), Civ2...
  • TIRsk
    11teho zacne Steam vypredaj :)

    http://www.ign.com/articles/2015/05/29/steam-summer-sale-2015-dates-leak
    http://www.vg247.com/2015/05/29/steam-summer-sale-2015-june-11/
    • Mystery badges už nyní ...
  • Kdyz neco dostanu jenom kdyz zaplatim, neni to zdarma. *3*
    • Přesně, slovo zdarma se často zneužívá, protože na to každý slyší, Češi obzvlášť. Správně by měl být jiný výraz, např. "bonus k nákupu nad 1 euro" apod.
    • A to vis, ze kdyz je na necem napsano ze je to zdarma (trebas pamatuju susenky, kde bylo ze je 1/4 zdarma) tak si muzes, zcela legalne, tu 1/4 ulomit a odnyst? Nemuzou rict ani popel.
      • Nemuzes a proto to neni zdarma.
        • 1/4 je zdarma když zaplatíš - neplatíš ? Neodneseš ... Takže zadarmo to vážně není .
          • Pokud je na tom ze je to zadarmo, tak je to zadarmo. Nic jinyho tam napsany nebyva. A konstatovala to mimo jiny a opakovane COI. Pokud ti to zadarmo odmitnou dat, muzou dostat flastr do tusim 10M.
            • Věřím, že jsi trol a ne trotl a těmhle blbostem ani sám nevěříš *5*
        • Kupodivu muzes. Kdyz je na necem napsany zdarma, tak i kdyby to byl treba barak, muzes si ho vzit. Neco jinyho je, kdyz je tam napsany, ze je to v cene.
          • Můžeš si to vzít, tak mi ukaž jak si vezmeš hru z gogu aniž by sis koupil ty které potřebuješ abys tu hru získal? Jinak nevím, kdo ti vysvětloval legislativu, ale fakt to nefunguje jako v seriálu My name is Earl, kde si nese do auta ty baterie "zdarma" s tím, že se pak vrátí a zaplatí ty, ke kterým ty baterie zdarma jsou, navíc u drahých věcí jako je například nemovitost, se platí darovací daň víme? Neboj nejsi sám, Jana Nečasová to donedávna taky nevěděla..... *7*
          • Díky za info, v noci ti jdu na barák načmárat že je zdarma.
        • je to zdarma, akorát ne pro tebe :D nemusí to bejt zdarma pro všechny
  • oktavius66
    To je opravdu paráda. Zrovna, když se mi všechna elektronika, co mám doma pokazí. Včetně PC a potřebuji koupit nový, tak začnou veškeré mega slevy. Já jsem opravdu prokletý.... *13*
    • jeanczarny
      Kupovat můžeš i do zásoby ;)
  • Krescz
    to tu akci nemohli udelat 19. května? :D měl bych Stalkera zdarma :D
    • *1* Však on zdarma byl už tenkrát .... crossbuy ;)
  • zaty
    Tento rok ani dolar/euro :) Ve frontě mám několik 50+ h her tak proč bych ještě něco kupoval? :)
  • trosku ma kare ten Lucasarts, ale odolam :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit