Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nordmar miluju! ale to bude asi mojí duší vikinga.. *1* *1*
  • Zdravím, přestože je již rok 2015 rád bych se přidal k názoru, že to že Varant a Nordmar za nic nastali muže napsat jedine naprosty idiot.(omlouvat se za to nebudu, tohle fanoušek Gothic serie nemuze napsat) To je podle mě nejvíce podařená věc ve hře. Hra se opravdu jeví jako by jste byli na jihu nebo nekde v horách a atmosféra je jedním slovem DOKONALÁ! A příběh je silná stránka děláte si ...!? Furt jen běháte z města do města aby Vám řekli, že máte jít zprátky a vy nadáváte, že jste zapomeli Teleportation stone... :D
  • Takže s hodnocením naprosto nesouhlasím :( , osobně sem dohrál jedničku a ta se mi moc líbyla, dvojku jsem hrál s bratrancem (on hrál víc) a nedávno sem si koupil zlatou edici se všemi díly a datadisky, Gothicu 3 a 3 FG sem nikdy nadšenec nebyl ale když sem si zapnul 3 FG tak mě překvapila.Nabízí totiž dobrý příběh a poutavý děj k mému překvapení mě baví, já bych hodnotil 8/10. 1. a 2. díl byl supr, ale Gothic 3 FG mě možná o něco víc bavil a k mému překvapení se tam i zachoval systém že každý učitel umí neco jiného a grafika a soundtrack se taky velmi povedly. za mě 8/10
    • Musím s tebou souhlasit.6/10 dá téhle hře jenom idiot.FG je dobrej datadisk s lepším příběhem a krásnou hudbou. Ale čtyřka stojí za nic.
  • Všechny tři "země" za něco stály - můj žebříček oblíbenosti je Nordmar, Myrtana, Varant. Určitě ale stály všechny za to - ne že ne. S idiocií souhlasím, ať je ten člověk šéf gothicz.net nebo ne.
  • To, že Nordmar a Varant v původní hře za moc nestály, může napsat jedině naprostý idiot.
    • Já si myslím že Varant a Nordmar byly dost pěkný. Naopak Myrtana mi přišla nudná :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit