Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tak to je hnus ty kartičky, úroveň fantasy na PC našla nové dno.
  • Nejvíc mě štvou ty balíčky, pokaždé někdo použije úplně OP kartu, která mě zabije. Třeba zbraň, která přidá 7attack a dá se použít +-2x to máte 14 HP v haji a nebo 2 dobrý postavy.
    • nejdementnejsi je v tomhle roguna co na vas diky karte za 0 many zahraje 3x leroy a to ji na to staci 8 many a kvuli tomu legendarniho leroy (proti kteremu nikdo inteligentni neprotestoval) ted nerfnou misto aby rogune zdrazili tu vraceci OP kartu *12*
    • Bargud
      Jo, to se mi taky stává fakt často. Úplně to kazí hru, přitom by stačilo, kdyby hra dávala hráče s legendárními kartami proti stejným hráčům, kteří mají také legendární karty. Jsem sice často schopný i takové karty zničit za pomoci kouzel, ale kolikrát už soupeř vyložil jednu OP kartu za druhou. Ono sice je o to více vtipnější, když takového hráče porazím :D
      • V cem to kazi hru simte? to ze ty jsi jeste nenasbiral legendarky nikoho nezajima. Staci delt questy a areny a hrat to dele a casem ty karty v pohode nasbiras. Ja to hraji jiz pres pul roku a ty dulezity legendary uz mam snad krom deathwinga a classovych od wara, druida, priesta a maga vsechny.
  • Je to podobne ako vo WoW
    Tam ma titul Gladiator 0,5% hracov, ktori hraju areny
  • 0,5% vypada jako ze to je hodne malo hracu, ale HS hraje 20milionu lidi takze 100.000 takze pokud jste nedosahli legendary ranku jste daleko za prvnimy 100tisici v rade *1* *1* *1*
    • Az na to, ze ne vsichni z tech 20 mega lidi hraji ranked queue? *8*
      • jasne hraji unranked a areny protoze nechtej mit gold hrdiny a nezajima je jakej maj rank nechteji novou zadni karticku za 20 rank (na ktery dosahne kazdy)... jasne a ted nam povez zada zkutecne nekoho takoveho znas a das za to ruko do ohne ze nikdy ranked nezkusil??? to je totiz takovej blabol jako ze existujou lidi co ridej auto ale nikdy nejeli rychlejc jak 20km v hodine
    • a to je smutne *9*
  • Tato statistika je dost skreslena, ja som to hral cca 2 dni, dostal som sa cca na level 23 a prestal som to hrat. Cize podla grafu by som tipoval ze tych 75% hracov (level 15-25) sa na to vykaslalo a zvysnych 25% hracov na leveli 14+ si podla blizardu na tomto grafe moze honit brko...
    • A v com podla teba spociva to skreslenie?
      • Ze sa pocitaju neaktivni, alebo sviatocni hraci co to zapnu par krat do mesiaca, dalej ti co hraju len arenu atd. Ak by pocitali len hracov co hraju ranked minimalne 60 minut na den (min. 4-8 hier) tak 90% je ich rank 10 a vyssie, najviac sa ich zasekne okolo rank 5 lebo tam konci winning streak bonus (1 hviezda navyse po 3 vyhrach) a zacina grind - teda ak nemas vyrazne velky pomer vyhier nad prehrami. Pri 55% to je priblizne okolo 190 hier teda pri 10 minutovych hrach asi 31 hodin cisteho casu - http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2abqd3/rank_5_to_legendary_probability_using_actual_math/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit