Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hitman bez agenta 47? Jako really? -_-
  • Já mám všechny díly hitmana jestli udělají tento díl bez něj nebude to pravé ořechové.
  • Ten výskok a střelba z pistole. To vypadá spíš jako Max Payne a ne Hitman. 47 bude pravděpodobně vést Agenturu a tohle bude novej agent. Na fous stejný jako příběh v novym Splinter Cellu = smrt značky a série. Absolution JE Hitman, je to jiné, ale je to pořád Hitman. Nesedne to každému, ale pro mě je to ještě díl, na který budu rád vzpomínat jako na pravého Hitmana. Tenhle další, to už bude jiná kapitola ...
  • "IO si jen pohlídá, aby se s těmi novotami nešlo příliš daleko a duch Hitmana nezanikl pod návalem novinek a inovací." To je vtip? Duch Hitmana zanikol už v Absolution
    • Ano! Souhlasím, kdo tvrdí, že duch hitmana v absolution nezanikl, tak nikdy nepochopil hitmana z předchozích dílů. Hodiny plánování perfektní vraždy se proměnilo v bezduché plížení se lineárními úseky. Pocit opravdového nájemného vraha zde už taky nemám. Hitman to už není. Blood Money jsem dohrál hned několikrát, za to absolution jsem cca v polovině přestal hrát... *16*
  • ja jsem v Hitmenovy uplnej novacek, ale pochopil jsem zpravne ze Hitmen neumi omracit? Umi jen zabit nebo nic *9* to je trochu blby ne?
    • Nováček budeš i v pravopisu, co? Kšá do školy, hraní až po úkolech.
    • jistě, že je můžeš omráčit ...
  • Malleth
    Nějakou změnu už by ta série rozhodně potřebovala a v Eidosu snad mají všech pět po hromadě, takže jde o celkem pozitivní zprávu.
  • Montreal je jedno z nej studií, takže to snad dopadne lépe než Absolution.
  • Mother_of_god
    Mal som namysli napr. i to. Že by sa misie prelínali. Pár misií za Hitmana a potom pár misií za detektíva a objastniť ako sa stala vražda (či to bola naozaj náhoda).
  • hitman absolution je ziarivy priklad toho ze paradna nabliskana grafika (doslova nabliskana co samotnej grafike dost uskodilo) nezachrani uplne pokazenu hru.
    • Vrook
      Jenom proto, že je to trochu jinej styl, než předchozí Hitman tituly, z toho nedělá "úplně pokaženou hru". To že snášíš změny špatně ty, neznamená že to pos*ali globálně pro všechny.
      • Vrooku, mě jsi říkal že jsem trapný GW2 fan kterého urazí jakákoliv špína na GW, ale ty jsi to samé, akorát že u tebe jde o Hitmana *1*
        • Vrook
          Nevim no. Já osobně jsem Hitmana nikdy nějak extra nežral, bavil mě, to jo, ale nebyl jsem extrémní fanoušek. Jediný co mě tu sere je taková ta konzervativnost - je to jiný, než předchozí díly, takže je to špatný. Jinak je mi to fuk a po jednom dohrání jsem to zase odinstaloval.
          Takže bych neřekl, že jsem stejnej fanboy Hitmana, jako ty GW2. *3*
      • Mohli to alespon přejmenovat, at se to nejmenuje Hitman. Je z toho stejně na zvracení jako ze Splinter Cell. Jak to, že takovej Metal Gear Soldier si svojí kvalitu nechává i po letech? Asi tim, že japonci lpějí na kvalitě a ne na "cache flow"

        Pro mě Hitman skončil Blood money
        • USER47
          Prosímtě, prozraď mi, co znamená "cache flow"...
          • E mi tam vlezlo náhodou, proč bych ti to měl vysvětlovat, když stačí google?
            • 2koko* : bidne dopadl to myslis to ze je to druha nejprodavanejsi hra? to je fakt bida *1*
            • Vrook -> co je tragický, že jsem si spletl slovo? Já si pod slovem tragický představuji jiné věci, každopádně svoji hloupost v tomhle přiznávám. Vnímám to ale jako něco lidského. Tvůj názor je dost autoritativní a stupidní, když se nad nim zamyslíš. Zkus to.

              User47 -> ano máš pravdu, moje hloupá chyba
            • Vrook
              To je fakt tragický už. *15*
            • USER47
              Neboj, já vím, co je cash flow, jsem ekonom. Nicméně cache flow ani cach flow mi nic neříká.:)
            • Vrooku, nejde o anglické slovo a o překlep, je to termín, který se v ekonomice běžně používá a nemá český ekvivalent. Stručně řečeno je to příjem peněz po odečtení variabilních nákladů, kde zůstávají fixní náklady.
              V praxi se to projevuje tím, že zatím co nový Hitman ještě ani nevychladl, hráčů jsou jím zblblí a je třeba z nich vytřískat další peníze, když už studiu nemusí tolik investovat. A když vidím, jak bídně dopadl nový Hitman tak se mi ani nechce věřit, že by následující díl měl být vyjímkou.

              Snad to pochopil i ten čuník, co je nademnou. Hitman je pro mě srdeční záležitost a nový díl je jako nůž do zad.
            • Vrook
              Cach flow? Mě je fuk, jestli někdo umí nebo neumí anglicky, ale když neumí, tak by to neměl ani zkoušet. *3*
  • Paul_cz
    Duch Hitmana není nikde k nalezení už v Absolution (což neznamená že je to špatná hra - je skvělá, jen je to špatný Hitman), takže změna týmu může dost prospět. Za nějakým artworkem bych nic hlubokého nehledal, je to klasický bait and switch - fanboys budou mít nad čím zuřit, ale je jasné že 47 bude hlavním hrdinou dál.
    • Co není v Absolution, když všichni brečíte, že už to není Hitman?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit