Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je sice hezký že tady kecáte o FC3 ale Crysis a FC3 by mě zajimalo co jste na tom poznali ? maximalně že svetlo bylo lehce nažloutle bez DX11 toĎ vše :D
  • V 99% bys měl pravdu ale u CRYTEKu todle bohužel neplatí tam je to naopak stejné to má EPIC games s UT... (Když o přeženu tak tyto hry složí jako dlouhé demo co umí jejich engine..)
  • aha tak pardon já mam 7850 2gb oc
  • mám tuhle kartu a zvládá Guild wars2 vše max i se supersample v pohodě ve wvwvw občas klesne na 25 fps ale to musí bejt super bitva.
  • Vrook
    Jak píše Rosta, ve FC3 vypnutí dx11 je prostě znát. A vůbec, pokud chce člověk hrát hry na plný detaily a ví, že ho hraní her za půl roku neomrzí, tak se prostě do HW investovat vyplatí, takže nechápu proč ho odrazuješ. Pak si lidi stěžujou jako v diskuzi u článku o minimálních požadavcích Crysis3 a brečej tam a vztekaj se jak malý děti, že to jejich PC neutáhne, za což bych rozdával facky.
  • calwin
    dx 11 mozno neni plne vyuzivany ale casom moze vytvorit blok tak ako nove shadery na grafike... je mozne ze ak toto grafika nebude podporovat nebude mozne hrat nove tituly... ja by som siel do najnovsej technologie lebo uz sa mi stalo ze prechod medzi 9 a 10 dx tak isto ako aj medzi shadermi sposobil ze som niektore hry proste nespustil... ani taky legend of grimrock co pre grafiku neni ziaden zahul...
  • Mně je vcelku jedno, jestli se tráva bude ohýbat pod kopyty koní, prasat nebo nepřátel. Hlavně aby samotná hra stála zato.
  • Nová GF660 stojí od Gigabytu 5010,- a od MSI 5100,- v alfacomp.cz
    Nekup to za ty prachy :)
  • LOL zaoblování hran .. to byl kdyžtak truform od ati
  • kazdy tyzden pride nieco, situacia, slovo ci myslienka ked si poviem: toto je to co lusdstvo evolucne posunulo dalej a dnes to bol tvoj prispevok :)
  • Cypri
    Někdy mě napadá kacířská myšlenka, že to je prostě všechno schválně...
    Všechny standardy, které kdysi byli nám prostě vezmou, lidi budou brblat, ale nezmůžou nic.
    Pak nám to zas postupně a pomaloučku vrátí, budou se tím chlubit jak jsou skvělí, že si to tam můžeme všechno nastavit a lidi je začnou vychvalovat a říkat jak vyslišeli jejich prosby...
    Já vím, že to tak asi není, ale prostě napadá mě to jako jedna z konspiračních teorií :D

    A neplatí to jen pro nastavení grafiky.
  • Vedle jak ta jedle, alebo ako to hovoríte tam u Vás.
  • sleepless
    Nemyslím, že to oznamují jako výhodu, ale jako funkci, která tam bude. Jako výhoda to možná vypadá v nevyhnutelném srovnání s dvojkou, ale jinak to asi jeden z bulletpointů na krabičce vážně nebude :)
  • filias
    Mám nv660 a nemůžu si stěžovat.
  • fizola
    Hlavne nech to pojde aspoň na minimum, Crytek vie aj na minime vyčarovať veci na ktore sa musia ine enginy setsakra sažť takže sa teším aj tak :D
  • life28
    v mnohých hrách je detailný popis grafických nastavení, posledne práve Far Cry 3. Laik aj tak nebude vedieť, čo to presne robí, aj keď tam je popis, to už by chcelo výučbu.
  • Dnes už nehraje moc velkou roli, 15% výkonu max.
  • já sem vypozoroval že u moji sestavy nemá rozlišení výraznější vliv na plynulost :)
  • zkoušíš dělat chytrýho, ale nejde ti to. :)
  • důležitý je, na jaký rozlišení hraješ. Od toho se pak může odvíjet debata, jestli karta za 5tis ti bude stačit nebo ne a jestli ti jí dokáže krmit procesor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit