Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Škoda,že se tohle oznamuje jako výhoda,mělo by to být na PC běžné.


    - Někdy nechápu proč dají na hry hodně nastavení a nenapíšou co to dělá anebo jaky to vliv na plynulost hry.
    Zrovna u FC 3 je něco jako počet před načtených snímků.Jaký to vliv na hru jsem se tam nikde nedozvěděl.
    • sleepless
      Nemyslím, že to oznamují jako výhodu, ale jako funkci, která tam bude. Jako výhoda to možná vypadá v nevyhnutelném srovnání s dvojkou, ale jinak to asi jeden z bulletpointů na krabičce vážně nebude :)
    • life28
      v mnohých hrách je detailný popis grafických nastavení, posledne práve Far Cry 3. Laik aj tak nebude vedieť, čo to presne robí, aj keď tam je popis, to už by chcelo výučbu.
    • Dáva se to protože očekávají velký multiplayer a profi hráči dávají tyto nastavení dolu aby bylo lépe viděli na cíl a neoslňovalo tě světlo nebo aby byli protivníci viděli lépe přes trávu atd.....
    • kdysi bývala věc, té se říkalo manuál
    • presne to se mi libilo u wowka u kazde polozky bylo napsano presne co to dela a taky zda to zatezuje procesor/pamet nebo GK....
      • Ono u každé (asi nové) hry od blizzardu to tak je. V SC2 je zatím jedno z nej nastavení.
  • Zajímavý... dříve naprostá samozřejmost, a dnes se s tím chlubí.... hnus
  • trolo
    prisaham ze som to uz niekde pocul....aha crysis 2 PR bullshit propaganda.
  • misho8723
    Heh, to druhý extrém je zase Serious Sam 3, kde je hádam stovka rôznych grafických nastavení.. a potom keď mu hra blbne, nevie, ktoré nastavenie to zapríčiňuje :D
    • Keyz
      Jj,to jsem čuměl co tam všechno je.Pak zjistíš,že to stejně jedno co natavíš.
  • Cypri
    Někdy mě napadá kacířská myšlenka, že to je prostě všechno schválně...
    Všechny standardy, které kdysi byli nám prostě vezmou, lidi budou brblat, ale nezmůžou nic.
    Pak nám to zas postupně a pomaloučku vrátí, budou se tím chlubit jak jsou skvělí, že si to tam můžeme všechno nastavit a lidi je začnou vychvalovat a říkat jak vyslišeli jejich prosby...
    Já vím, že to tak asi není, ale prostě napadá mě to jako jedna z konspiračních teorií :D

    A neplatí to jen pro nastavení grafiky.
    • kazdy tyzden pride nieco, situacia, slovo ci myslienka ked si poviem: toto je to co lusdstvo evolucne posunulo dalej a dnes to bol tvoj prispevok :)
  • Kedysi štandard, dnes niečo navyše čo musia ohlásiť ako novú fíčuru...
  • Prostě pořád to bude hra co utáhne xbox i ps3 čili od toho nic nečekám....fotorealita se bohužel z crysis 1 do příchodu nové generace konzolí asi nedočkáme *8* tadle konzolidní slátanina prostě dx 11 plně využít nemůže....
  • otazka je jestli bude vubec crysis stat za to. dvojka byla prej podle diskuteru tunelovka, podle recenze to byl ale sandbox a dostalo to osmičku. To se divim protože recenzi psal vavra ktereho nazory respektuji a vetsinou je dost kriticky.
    celkove jsem ale v diskusich zachytil ze prej to byla konzoloidni blbost, čemu bych i veril
  • fizola
    Hlavne nech to pojde aspoň na minimum, Crytek vie aj na minime vyčarovať veci na ktore sa musia ine enginy setsakra sažť takže sa teším aj tak :D
  • Mně je vcelku jedno, jestli se tráva bude ohýbat pod kopyty koní, prasat nebo nepřátel. Hlavně aby samotná hra stála zato.
    • V 99% bys měl pravdu ale u CRYTEKu todle bohužel neplatí tam je to naopak stejné to má EPIC games s UT... (Když o přeženu tak tyto hry složí jako dlouhé demo co umí jejich engine..)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit