Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    nový trailer z chystané verze na commodore: http://youtu.be/CJEUdPdvMNM
  • Seriózne GTA5 PC alebo PS4 mám oboje a neviem sa rozhodnúť . (zvyknutý som na klávesnicu)
    • conflig
      Tak na PC máš zaručenou podporu módů na PS4 nebudou žádné.. Takže pokud si s GTA rád hraješ tak rozhodně PC pokud tě Módy nezajímají tak pak doporučuji kámen, nůžky, papír
      • Souhlasím, jen v případě, že tě mody nezajímají, počkal bych na HW nároky. Pokud by HW v PC stačil na hraní ve stejné kvalitě jako na PS4, šel bych do PC - gamepad se k němu dá připojit vždycky + bude levnější...
    • Samozřejmě PC, konzole jsou pro ovce. (sarkazmus)
      • deridon
        jdi si umýt pusu, je plná hovínek
  • Dildo_Vagins
    Nezájem, už mám dohráno na PS3, možná tak za 1-2 roky za 5 eur na Steamu.
    • Dildo_Vagins
      PC-only faggots mínusujou, holt závist je ošklivá věc. *3* *6*
  • Zvláštní.. Teď když je to konečně tady, tak zůstávám chladným.
    • walltar
      Jo abych se přiznal, tak to ve mě nevyvolalo nějaké větší nadšení ... Kdyby to vyšlo tehdy, tak možná jo, ale po roce už to natěšení na GTA je to tam.
      • Souhlas, nicméně snížené prodeje pak půjdou na vrub pirátům, jako obvykle :-) Ale ne, třeba si to koupím, ale asi až ve slevě. Vydržel jsem rok, počkám si i další ...stejně nemám čas, není kam spěchat.
  • Keyz
    Jsem zvědav na seznam změn. Asi to budou jen nějaké efekty navíc... Výkon PS4 / Xbox One a PC by šlo určitě lépe využít něž jen přidat nějaké efekty (jestli to mu tak bude).

    Lepší demolice by se velice hodila. To byl bohužel krok zpátky oproti minulému dílu a jestli to bylo omezením HW staré generace, tak mají možnost to vyřešit.

    Když HW nových konzolích je momentálně o mnoho lepší.
    • Jj, model poškození ze čtyřky bych uvítal.

      Nebo model z Carmageddonu: Reincarnation :-))) ale to bych asi chtěl moc.
      • Jack1947
        No nevím sešrotování auta ůplně na maděru... to bys opravdu asi chtěl moc. *3*
        • Nevím proč, když to ve čtyřce do velké míry šlo.
          • Jack1947
            V 5tce to jde taky, jen to chvíly trvá. *4*
  • XXDarthVaderXX
    Grand Theft Auto V vyjde pro PC *14* *14* Bože díky!
    • Rise and play, Lord Vader
  • Kéž by změnili jízdní model. Ale to je jen zbožné přání.
    • Jack1947
      Nevím, co na něm bylo špatného ... pokud tedy nejde jen o to že by auto mělo přestat jet po 1větším nárazu ale to by jsme si asi moc nezajezdily co? *15*
      • Pro stručnost:

        Jízdní model v GTA IV byl pro mě osobně nejlepší a nejvíce zábavný. To co jsem viděl z pětky je pro mě zničení poloviny celé hry. Arkádový a super-primitivní model vznášedel.
        • Jack1947
          Jo tak je to návrat trochu ke GTA:SA ale to bych nebral na škodu. Navíc po nárazu větším jde do kopru většina aut. Kritiku bych dal spíše jinam třeba na Wach dogz kde nebyl ten fyzikální ani žádný jízdní model ne ke GTA. GTAIV mělo sice hezký model ale hra jako taková byla nuda... radši GTAV. které je zábavnější. GTA nikdy nebylo o bourání , hraj MAFII1,2 kdyř se ti to nelíbí tam je model dostačující.

          Tvůj názor ti neberu, jestli to je pro tebe problém tak bohužel no.
          • GTA IV pro mě vždy bylo a bude hlavně o brutálních honičkách a bourání. Je to jeden z důvodů, proč se ke hře stále vracím, když si chci zajezdit v autech.

            Je to prostě strašná škoda z mého pohledu. Ale asi to nemá smysl řešit :-)
            • Paulcz
              třeba se na PC objeví mod jako je Realistic Driving n Flying u GTA IV
            • Jack1947
              Nemá no, Mafia 2 byla hrozná (godfather fyzikální model a ovladání) ale taky tam občas něco šlo... njn Mafia1 zůstane nepřekonána.
            • A Mafia2 byla taky hrůza.
  • Jack1947
    Já vám to přeju, čekali jste hodně dlouho a tak si to užijete také doufám že bude lepší optimilizace néé jak u GTAIV. Jinak všechno co má konzole max tak ty DLC budou možná součastí ale přeju Pcckáři si vytrpěli celkem dost než se vůbec mohli dozvědet že jejich milované GTA vůbec bude a ted už ví i kdy. Rockstar vás prostě zklamat nemůže to nejde. *4*

    Tyvle, přectu si pár odstavců z poslední strany, fakt zírám se řeší nějaké závistivé komplexy a taky nechápu urážení slováků jako by Češi byly o moc lepší co ?*7*
    Fakt silná káva toto...
    • deridon
      :O
    • h0p3
      Zvláštní číst tohle od člověka kterej napíše pod kdeco, kde jakou kravinu. Čekal jsem kdy na mě v tom vlákně, z první stránky, vyskočí tvoje jméno. Rozhodně jsem překvapen.
    • jacku, jdeš do sebe *3*
    • Ty nemáš PC? Nekecej *4*
    • Konecne spravny gamer co neriesi SR vs CR a PC vs BOXY A STATIONY.
      Zdravim a zelam mnoho "proparenych hodin"
      • Sory, ale ten vysmech konzolistu z tohodle udelal zvlastni pripad.

        Neslo to vyresit obvyklym zpusobem a byt zticha.
      • Jack1947
        Tobě taky přeji propařené hodiny... *3*
  • Zase len raz zle a zle informacie redakcie ... Opravte si to

    Source: http://www.rockstargames.com/V/news/article/52261/Grand-Theft-Auto-V-Coming-this-Fall-to-PlayStation-4-Xbox

    "In addition, the current community of players will have the ability to transfer their Grand Theft Auto Online characters and progression to their choice of PlayStation 4, Xbox One or PC."

    *2*
  • Všichni se zde hádají jak malé holčičky na pískovišti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit