Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Jaky ma smysel v M-B SLS predjizdet americky support utility vehicle?
    Proc se proti sobe stavi auta jinak stara, s jinym obsahem motoru?
    Doufam ze tam budou klasicky kategorie jako WTCC, LMP a tak dale.
  • Dalsi expert co si mysli ze cislo 100mb/s je prostě naprosto univerzální a určuje snad i oběh okolo Slunce

    /edit: A dalsi expert co neumi poradne pouzivat Reagovat *1* *9*
    • Kravicka
      Nevim na co jsi narazel ale 100Mb/s net jsem udal jako muj net pro vasi informaci.

      Reagovat na tebe jsem nedal, protoze tu nejsi jediny kdo si stezuje ty brainere. :)
      • To ze neumi nekdo reagovat melo byt na me, omylem jsem se uklikl a nevšiml se :)
        • Kravicka
          Tak to jo.
  • Kravicka
    Nevim co mate.. mam jedno jadro 2.2GHz procak a neseka se mi ten prehravac ani na 720p a nactene to je zachvili (100Mb/s). Reklamu preskocim zabudovanou ikonkou ►| .

    Ach boze, ty rucicky co..
  • je na čase oprášit Richard Burns Rally
  • I arkáda může být zábavná. Není to prostě simulátor a hotovo. Za 600,- to beru. Mě takové hry baví.
  • Jak je NFS serie posledni dobou hodne kritizovana tak ruku na srdce SHIFT II bude lepší jak Grid II.
  • z Evropy 2 na koťátka a štěňátka....na 100mbitu nahrávání pomalý :D fakt bleju(adblock používám ale stimdle si očividně neporadí)

    jinak k tématu:
    absence kokpitu mne mrzí, aspoň je tam pohled z "haupny"
    model desktrukce pěkný ale rozbíjí se jen modely aut, wtf?
    jízdní model lze jen těžko vyčíst z videa, takže tomu ještě dám šanci ale předběžně za sebe říkám ne...
  • Veskoslav
    Všichni milovníci prvního dílu Grid, vezměte si smuteční oblek a plačte. Grid 2 je obyčejná sranda arkáda, kdy se tam objevují píčoviny jako drifty na body, arkádový jízdní model, kdy je jedno, jestli řídíte tank, ponorku či bagr, zrušený pohled z kokpitu a kdo ví, jaké hrůzy na nás čekají. Pokud člověk chce nějaké reálnější závody, nechť sáhne po Shift II, Grid II se stala arkádovou srandou, která fanoušky akorát nasere.
    • Jazz
      Jojo, GRID 1 byla velká simulace a v kokpitu jste se cítili opravdu jako v autě. *7*

      Ach, kdy už tak přestanou brečet....
      • Veskoslav
        Já někde psal o veliké simulaci? Grid měl více než slušně reálný model, kdy se každé auto chovalo jinak, nehledně na druh povrchu a další aspekty. A ano, mnohem raději jezdím z pohledu z kokpitu, protože mi to přijde reálnější. Ale chápu, že ve svých 12ti letech a bez řidičáku tady děláš veliká ramena.
        • Jazz
          Ano a tady se každý auto nechová jinak... Počkej si až to vyjde prosim tě a jejda ty to vlastně hrát nebudeš, protože tam není pohled z tanku s otvorem 5x5 CM.
          Až vyjde hra ve které to bude opravdu autentický a nebude tam FOV 65, kde se dívám přes 1/3 celýho čelního skla, tak mi napiš a mile rád budu tu hru hrát s pohledem v kokpitu.
          • Jsou hry kde to jde nastavit ale nechces to. Ztraci se dost pojem o rychlosti.
        • Zase hledáte reálnost v arkádové hře. Prostě si počkejte až GRID vyjde a dost.
          • Veskoslav
            Grid vyšel, Grid II už podle ohlasů se od svého předchůdce dost vzdálil.
            • Jestli jsi četl recenzi tak tě chápu tvoje rozpaky. Nicméně recenzovali rozpracovanou verzi tak to ber s rezervou *3*
  • muha
    Miserius: Toto a dorazilo ma že po prepnutí do flashu som musel pozerať reklamu druhý krát...do paži, to je fakt najhorší video prehrávač/video nasierač s akým som sa stretol, sorry.
  • Za vyzkoušení to stojí, pokud to bude dobrý, tak kupuju...
    Ale má to bejt všehochuť, tak se dost obávám, že všechno bude takový nedomrlý, nic nebude excelovat...tedy nemastný neslaný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit