Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To asi jo. Ale třeba u trilogie Mass Effect to vůbec nebylo cítit. Vím že to bylo asi rozmanitostí vesmíru ale i tak se to podle mě dá zvladnout i v městským prostředí.
  • calwin
    vyzerá to zaujímavo ale celkové uchopenie herných prvkov ma privádza k podozreniu že to bude hrozne repetívne... koniec koncov vychádza to z koncepcie assasins creed čo je dobrá hra ale tiež trpí týmto "syndrómom?"...
    • Tak ona každá hra, která má délku hraní delší jak 10 hodin, trpí tímto "syndromem". I v RPG hrách, u kterých trávíš desítky hodin, se spousta věcí opakuje zj. questy (což je ale vedle příběhu to gró celé hry) ve stylu přines, podej, zabij, udělej. Je pak na vývojářích, aby tyto věci udělali pokud možno v nějakém zábavném provedení.
  • ma to peknou grafiku ale gta 5 tam zase pujdou delat mody a myslim ze to bude vic otevrenejsi, ve watch dogs tam pochibuji ze tam pujdou delat mody
    • ja vim po ch "y" ale jak sem to mel pak opravit uz sem to poslal
    • Kein
      https://sites.google.com/site/zkusimeto/Home/vyuka/cesky-jazyk-i/souhlasky-ukolpresvanocnisvatky
  • RazorProduction
    Adam Homola....good joke *15* porovnavat GTA5 z timhle,....a jeste ktomu ani nevijela jedna hra mi pride moc "profesionalne" *7*
  • Aaaach, ten nádherný butthurt PC hráčů z toho, že GTA5 možná nebude na PC. Jak zábavné.

    Sám mám jen PC a PSP, ale GTA5 mě nechává chladným.

    Vždycky je sranda sledovat jak idioti bučí, že všechni není na jejich fanboyované platformě. Takovej kokoro teda má dost. Asi by měl víc hrát SWtOR a jiný extra super PC exkluzivky.
  • Konkurence pro GTA bude Watch Dogs už jen proto, že GTA není na PC (zatím)
    • Vrook
      PC až takovej problém imho neni, nebo teda pro mě. Spíš mě zatim děsí, že nic neoznámili pro PS4. Rozhodně bych si chtěl GTA V zahrát, ale kupovat kvůli tomu PS3, když mám v plánu PS4, to se mi fakt nechce. Jako ani nevyžaduju, aby bylo GTAV na PS4 jako launch titul, klidně ať udělaj nějakej port časem, ale ať to hlavně vyjde.
  • Tak by me zajimalo kde si ten telefon bude dobijet :D ,ale jak uz se tu nekdo zminil..nemuze se to srovnavat ze serii gta ani Saits Row.Urcite je to promakana hra...tedy az na rizeni aut..to je nehorazne nechutne.Urcite by mi to potvrdil i pan Vávra
  • Corvus
    Předobjednána Dedsec_Edition :) Nemůžu se dočkat listopadu.
    • Co počkat až suktečně uvidíš jaká hra je, ne jenom sliby a dvě krátký extra předpřipravený videa?

      Rozumné nakupování se u hráčů nenosí?
      • Whoossain
        Dedsec_Edition nabízí spoustu sběratelských propriet, který jiný edice nebudou obsahovat. Nezkoumal jsem, jestli půjde sehnat i po vydání hry nebo je to jenom předobjednávková záležitost, ale každoápádně - o tomhle je fanouškovství a sběratelství. A o to horší pak je, když vydavatel zklame důvěru, kterou v něj fanoušek vloží a ještě před vydáním si objendá nabízenej produkt.
        • No jo no, přesně toto fanouškovství a sběratelství vede ke zklamání. Chce to nadhled.
        • Som zberateĺ a fanúšik, ale máš úpe zprehádzaný rebríček hodnôt: http://www.youtube.com/watch?v=LGZ5PbWP1sY Svet ti zatiaľ tlieska, ale onedlho! *3*
          • Whoossain
            To, že někdo nakupuje originální hry ve slevách GMG nebo Steamu z něho fanouška nebo sběratele určitě ještě nedělá. Ať se ti to líbí nebo ne, tak v určitých kruzích takový edice mají svoji hodnotu a ta se časem zvyšuje. Proč aleš svůj nesouhlas adresuješ mě mi neni jasný. Já jen popsal realitu. Nikde nepíšu, že bych si já sám hromadně předobjednával sběratelský edice všeho, co se kde objeví...
            • Whoossain
              sxg: Do svejch cca 16 jsem sbíral komiksy a časopisy zabývající se filmovou tvorbou. To bylo v době, kdy ještě většina místních neměla ani tušení, kdo je Dr. Octopus, Rhino nebo Green Goblin a kdy bylo Česko a Slovensko jednou republikou. Tak mě tady nepoučuj o sběratelství... Sbírat se dá kde co, pochopitelně. Tady jsme na serveru, kterej se zabývá videohrama. Ty jsou součástí popkultury a jestli se ti to nelíbí, tak choď na stránky věnovaný něčemu, co s popkulturou nesouvisí, ale neotravuj mě svojí rádoby nekonzumní rétorikou...
            • Vieš čo je vlastne zberateľ? Viem, že nie, tak si nechaj tie popkultúrne drísty.
  • Ať jsou ti ilumináti do háje! Svými pěnezi nebudu takovou slovoč podporovat, takže hru si rozhodně nekoupím! Však se koukněte jaký "hezký" tetování má ta holka na hrudi! Ahá, vševidoucí oko...
    • kickasl
      davej si bacha.. az u dveri zazvoni chlapek v obleku s cernyma brejlema tak radsi zdrhej, radsi smaz vsechny soubory, odpoj se od internetu a vyckavej na dalsi rozkazy
    • Kozy
      http://www.youtube.com/watch?v=J-2tQNjGFbY
    • TheGGG
      parch*nti illuminátský jsou všude
      http://25.media.tumblr.com/251a1c400111f452fb41626c71f7a3a6/tumblr_mifyjrpAw91qecogio1_400.png
    • Tak hlavne ze mas vymluvu proc to ukrast
      • Výmluva to není, hry jsi od tý doby co chodím do práce zásadně kupuju. Je to o dost pohodlnější něž někde něco sosat a pak to složitě crackovat!

        Mimochodem Watch Dogs je pěkná iluminátina. Koukněte se na ten nový obrázek s tou potetovanou holkou. Má na hrudi vševidoucí oko a ten symbol Watch Dogs nápadně připomíná pentagram! V novém gamplayi můžete vidět i narážku na zrušení hovosti a zavedení čipu RFIF čipu po kůži každého člověka.
        • Fuck you
        • čo to preboha meleš za ho*na? si sfetovaný?
          • Zjisti si to na google, ty symboly jsou úplně všude, ve filmech, ve videoklipech, ve hrách, reklamách, v budovách. Zadej si to do google a nestačíš zírat. *5*
            • Sa vám divím, že tu týchto trolov živíte *7*
            • A neni náhodou google hlavním nástrojem iluminátů?
            • Ja porad nechapu proc by mi to melo vadit? Nicim se nenecham ovlivnit, jsem dospelej jedinec co uz si sam sestavil moralni zebricek a nejaka pyramida mě nevyleka ani nezmení. A ze nas jako nekdo ovládá? A co jako? To si myslis ze zijes v pohadce z 60. let? Celej zivot nas nekdo ovlada
        • Samozřejmě tu hru vyvíjí démoni na zakázku pro samotného Satana. Úkolem té hry nepochybně je zmanipulovat podprahovými metodami celé lidstvo k temným rituálům a k poslušnosti Jeho nejvyšším uctívačům.
        • Ale vždyť je to jedno, i kdyby to byla skrytá zpráva od komunistů tak si to stejně koupim a budu to ignorovat. Hra samotná vypadá zajímavě, tak ať si tam maj na tričku napsáno třeba že Miserius smrdí
        • ted uz to chce jen studene obklady na hlavu a bude lip :D
  • Boze kdo vymyslel to strasne "sandbox"
    • mas pravdu zni to hrozne, proč se nepouziva treba open world
      • Protože to znamená něco jiného.
        • ne
          • Jak oduševnělé. Jako vždy od tebe. Co že je tedy na OFP a ARMA sandboxového?
    • Chces aby radsi psali: Hra na pískovišti Watch Dogs je konkurentem pískoviště v GTA?
      • No to by lidi museli klesnout pod IQ 20, aby se ve hrách porovnávalo pískoviště *15* ! Nevím co lidem vadí na slově "Sandbox". Mě se to náhodou líbí *3*
    • smejki
      hráči, protože pískoviště je gayné
      • Viktor_H
        Píseček!
    • Nejspis ajtaci a pouzivaji ho uz dlouho, a pravdepodobne i oni ho prenesli do her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit