Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak zmenit postavu v GTA 5 ?
  • Už jenom podle trailerů myslím že půjde o hru roku.. Rockstar prostě umí..
  • GTA V by mělo hlavně nabídnout lepší checkpointy. Protože opakovat celou misi znova, je fakt opruz.
    • Bože můj co se stalo s hráči dnešní doby :) už ted je smutné jak jsou hry lehké i na nejtěžší obtížnost (ne všechny ale věčina),kdysi si hru musel pořád opakovat jak byla težká.Gta je apon hra která to trochu zachovala a ještě něco zlehčovat ?
      • MrSanta
        Taky by mě zajímalo, co se to stalo s hráči dnešní doby, že ani pořádně nerozumí psanému textu. On si neštěžuje na obtížnost, stěžuje si na nutnost opakování *3*.
        Já mám taky mnohem raději možnost si hru uložit kde chci, systém check pointů bez klasického savu nemám moc rád. U některých her, jako třeba Borderlands, mi to nevadí. Ale třeba u FC3 mi možnost uložit si hru kdy chci vyloženě chybí. Jeden save slot to nezachrání, navíc když tě hra prdne zpět do světa na lehce náhodné pozici.
        Já rád zkouším různé postupy, různé vybavení atd a to je bez normální možnosti uložení u některých her docela problém. Kdyby měl třeba System Shock 2 jenom check pointy tak to bude, minimálně při prvním zahrání, neskutečný okak. Jak by člověk testoval co si má za vydřené cyber moduly vylepšit, jakou zbraň použít atd.?
        Nemyslím si, že by možnost si hru uložit kde chceš hraní nějak výrazně ulehčovala. Nepřítele musíš stejně sejmout. A když tě po neúspěšném pokusu hra hodí třeba dvacet minut zpět a musíš nějakou část opakovat znova... v tom nějak extra velkou zábavu nevidím.
    • Vrook
      Tak zrovna GTA je jedna z mála her, u který mi nevadí opakovat misi i několikrát, protože je to prostě pr*el. Klidně u toho můžu nadávat ale ve finále mi stejně dojde, že jsem se bavil. Navíc mi ty mise nepřijdou nějak extra mega ultra dlouhý, abych to fakt nezvádnul zahrát znovu. A naopak mi je možná sympatičtější, že alespoň něco při neúspěchu zopakovat musim.. né jak checkpointy v současnejch hrách ej kej ej narodíš se dva metry za místem, kde jsi umřel a nepřátelé, cos vyčistil, jsou vyčištěný, néli ještě vyčistěnější...
  • Je mi smutno z toho, jakou si Rockstar dava neuveritelnou praci, aby vsem prinesl hru generace a pritom netusi, ze pseudointelektualni pissalci uz se nemuzou dockat, az hre napali mrzkych 5/10, jen proto, ze GTA V na piratskou barku vyjde se spozdenim par mesicu.
    • A kterou pirátskou bárku myslíš? Ono jich totiž tady pluje víc.
    • Už tu přestante žvatlat o pc odlozeni/zruseni/piratstvi, jste jak zasekla gramofonova deska, už je to trapný
      • tak tak je to trapný navíc den před vydáním to stejně bude na torrentech v sekci konzole
        • Jazz
          Chtěls říct alespoň týden že ?
  • Ach jo, nějak mi/vám přeskakujou reakce na nový příspěvky
  • Jen aby Rockstar nedostali brouka do hlavy a neusmysleli si že musíte být online při hraní a hned je tu hra se všemi negativními prvky Simcity.
    • to už je bez připojení k socialclubu si nezahraješ
  • Se těším jak malej, to zase bude něco pro nás šmejdily. San Andreas je asi můj nejoblíbenější díl (po Vice City) a prošmejdil jsem se tam na 94 %. Teď hraju Just Cause 2 a mám to dohrátý jen na 72 % (je tam toho mooc, ale neskutečně mě to baví).
  • Mají to tam teda dost chudé na vegetaci, fuj. Ale co, Euphoria to jistě vynahradí.
  • Vypada to na dobre propracovanou komplexni hru, skoda toho gangsterskeho prostredi, nerad hraju za padouchy.
    • Právě proto Grand Theft Auto, pokuď chceš hrát za opačnou stranu je tu série True Crime teda dnes už Sleeping dogs.
    • Vrook
      Můžeš jezdit policejní mise, jestli tam budou. *15*
  • Jsem doted nevedel ze pujde prepinat mezi postavama...
    • Ja zase doted realne (bez sarkasmu) nevedel, ze to ma multiplayer... A to si clovek precte v posledni vete
      • No, tak čtyřka ho má taky, tak to neni tak převratná novinka, asi proto na konci
        • Jo tak tu jsem nehral, resp. par hodin a pak me to prestalo bavit, takze to bude tim.
    • Pripomina mi to situaci kdy se pred mesicem vztekal jeden z mistních maskotů že tajili ze by v Last of Us byli "zombíci" (teaser je tam hned mel - jedna z prvnich info o GTA 5 ze budou 3 postavy a budes moct prepinat). Me by spis zajimalo jestli to bude moct byt opravdu kdykoliv - behem mise/mimo misi...pripadne jestli pujde dohrat celou hru za jednoho a znova za dalsiho atd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit