Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra je jako sex přes tepláky .. *15*
    • frantisek_nejezchleba
      true story.
    • Tak kdyz na to nemas dostatecne silnyho ptaka, tak to holt neni pro tebe ... *1*
  • TheGGG
    Hra mě absolutně nezajímá, zvlášť když je nový CoD za rohem, ale musím se zeptat. Ten dědula na úvodním obrázku je někdo známej, nebo jen nějaký random pic?
    • frantisek_nejezchleba
      ThebiGGestGames.cztrollevermade
      • TheGGG
        Well thank you *1*
    • homeles8
      To je Billy Gibbons z kapely ZZ Top
      • TheGGG
        aha, takže v podstatě justinův kolega *3* *3*
  • Odulin
    Já jsem spokojený. Nová kytárka supr, ze začátku slušný peklo, ale po pár pokusech to přešlo do krve. Trochu mě mrzí, že dali 2 řady jen po 3 čudlech a malíček tak nemusí být tolik zapojen, ale zas se mi líbí větší počet akordových zápisů včetně "baréček".
    Hrané koncerty pěkná změna oproti hledišti z minula, atmosféra je někde jinde. GHTV formát se mi zamlouvá, mám už asi přes 50 žetonů a žádný jsem nepoužil a asi ani nepoužiju. Prostě se mi líbí ta myšlenka, že si sednu k (M)TV, vypnu a nechám si servírovat songy, dokud mě to bude bavit. Jsem zvědavej jak budou písničky přibývat.
    Možná by ještě stálo za to zmínit malý bonus v podobě možnosti připojit k sobě zpěváka a to i přes mobilní appku, takže odpadá nutnost vlastního mikráku. Odzkoušeno a fungovalo dobře.

    "..nedokážu si představit, že by si někdo Guitar Hero Live kupoval proto, aby hrál sám"... a přece. Většinou začinám GH, abych se rozehřál, pak zapínám Rocksmith2014, abych dopiloval oblíbené songy a končím u Cubase s Amplitubem nebo Guitar Rigem. :)
    • Jak to myslíš, ta barréčka? Nějak si to nedovedu představit, když to má jen dvě řady "strun".
      • Odulin
        Proto jsem to dal do úvozovek. Samozřejmě to nejsou pravá baréčka, ale když k nim ještě přimačkáváš další noty, tak to prostě trochu navozuje pocit, že držíš baréčko.:)
        • del0
          Noty se daj přimáčknout? *1*
          • Odulin
            Řekl bych, že víš, jak jsem to myslel :)
  • Osviceny
    Jedna jediná otázka. Je tam konečně nějakej kurew.kej brutální death metal ? nebo jen samý srágory...
    Jestli alespoň jedna, tak z fleku objednávám
    • Lamb of God z něj kdysi vyšli, takže s přimhouřením oka možná oni *1*

      (Pokud hledáš nějakou metalovou nálož v hudební hře, ber Rocksmith, podobných custom songů je do něj plno)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit