Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gonzi
    Za $200.000,- to nebude SOCOM ale SOCKOM *1* třeba takový Witcher 2 (který je """budgetová""" hra z Polska) stál $8.000.000,- Tedy asi 40ti násobek.
    • Ferdis2
      Občas by nebolo na škodu sa pozreť na dotyčnú stránku hry ... *7*
  • Z tehle znacky mam nejradsi Tactical Strike a to je zrovna docela atypicky SOCOM. Takove takticke hry mam rad, ale jako multiplayer si to neumim moc predstavit. Budou hrat dva hraci proti sobe a kazdy bude ovladat partu vojaku? Nebo to bude klasicka FPS, kde jde u vetsiny spoluhacu taktika stranou? Jsem zvedav, co z toho vyleze. Kazdopadne to vypada na jeden z nejmeni jistych kickstarterovych projektu, zadaji penize, aby mohli ziskat penize jinde, hmm.
    • Ferdis2
      S tým Tactical Strike som na tom podobne. Je smutné, že to bola viacmenej jediná hra, ktorá sa inšpirovala značkou Full Spectrum Warrior. Sakra, ak by sa teraz nejaký duchovný nástupca FSW objavil na KS, tak neváham ani sekundu ...
  • God-of-War
    Pamatuje tu nekdo prvni dily Socomu, na PS 2 ?? Kdyz se to ponese ve stejnym duchu, tak beru vsema deseti.
    • nemužu nic než souhlasit *4*
  • jindra.veliky
    Socom jsem nehrál a zrovna r6 patriots jsou asi nejhorším dílem série ne? Tak nevím...ale konečně zase jednou normální hra na kickstarteru a ne nějaká stupidni adventura
    • USER47
      Těžko říct, zda je R6 Patriots nejhorší hra série, když to nevyšlo, nic moc se o tom neví a nejspíš to vyjde někdy v budoucnu na nový konzole, pokud vůbec.

      Pokud se chceš podívat na něco v podobným duchu, co leze z kickstarteru, doporučuju Takedown, duchovního nástupce starejch R6 a série SWAT.
      http://takedownthegame.com/

      Měli teď na E3 nějakej hratelnej alpha build, na YT se daj najít i videa.
      • jindra.veliky
        A jo, jsem si to spletl s lockdown, s tím dílem se vytratila taktika...

        O takedown jsem dřív už četl, jsem zvědavé jak pokročil vyvoj
    • Nic proti, ale převahu na Kickstarteru mají RPG a strategie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit