Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • banda kokotů co by si zasloužila kulku do palice,do p í č i se vsema za mrd anejma hackerama.
    • Chce to komplexnější badwords.txt
  • Tak asi nemají, čím se chlubit, CCP se shodili pro jistotu sami.
  • vidime sa na ulici smradi kto potom koho hackne!
  • usekat ruce
  • Jejich revírem je internet, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou majitelé expandujících firem, hráči a uživatelé, muži z LulzSec pracují ve dne v noci, jejich úkolem je oslabit veškerou bezpečnost...
  • Neříkám, že s těma "hackerama" souhlasím, ale teď jde jasně vidět, že nějaký kvalitní zabezpečení na internetu nenajdete. A teď bežte a s klidným svědomím někde naklikejte svoji kreditní kartu nebo rodný číslo, č.op...

    Většina zabezpečení, co se používá už je dávno zastaralá nebo lidi preferují rychlost na úkor zabezpečení.
    • Jo, a bez lidí jako jsou oni bychom se ani nemuseli bát :D Fakt nevím, jak komu ublížil Minecraft, když ani informace o kreditkách neukládá...
  • Jsou to ubožáci. Když mají dost času tak překonají jakoukoli ochranu. Nic není na 100%. Potom se plácají po zádech a dělají ze sebe něco extra ale to že poškozují ostatní jim jak se zdá nevadí.
  • V podstatě se mi zdá, že tímle ničeho nedosáhli. EVE mě zajímalo, tak jsem to šel prozkoumat a zjistil, že na servery byl spuštěný DDoS útok, což je asi to nejjednodušší co lze udělat a v podstatě to jen zpomalí službu, případně znepřístupní (zahltí to linku/vstupní rozhraní intenetu). Servery EVE byly vypnuty jen pro jistotu.
  • Doufám že je chytěj, protože jen tak z pr*ele shazovat servery se nedělá
  • Minecraft? Co ještě. Kolika lidem ještě chtějí pokazit hraní? Jen tak ze srandy prostě shodí servery her a ještě se tím chlubí. To už rovnou může vypuknout anarchie, půjdem rabovat do ulic a bude to v pohodě. Doufám že šulci z Lulz Sec tvrdě narazí. Jedna věc je shodit servery firmě, co se chová arogantně a druhá věc je ze srandy shazovat servery her a webů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit